Przed meczem z Pilicą…

Już jutro Polonia zmierzy się z Pilicą Białobrzegi. Po porażce ze Startem Otwock polonistów czeka ciężki bój o kolejne 3 pkt.

Rywale w tym sezonie mogą pochwalić się niebywałym osiągnięciem. Jako jedyni znaleźli do tej pory receptę na rozpędzoną drużynę Radomiaka. U siebie pokonali „Gołębiarzy” 2:1, a dwie bramki dla Białobrzeżan zdobył były zawodnik Polonii Przemysław Jakóbiak. W barwach Pilicy gra kilku „dawnych” znajomych. W sobotę swoje szanse może poza wspomnianym otrzymać: Igor Jaszczak, Jacek Moryc, Marcin Rawski, Kamil Hernik, Kamil Matulka oraz starszy brat pogromcy Radomiaka Paweł Jakóbiak.

Rywale są ostatnio w dobrej formie. Poza zwycięstwem z Radomiakiem mogą pochwalić się wygraną z naszym ostatnim pogromcą – Startem Otwock (4:3) oraz remisami z GKP Targówek (3:3), Sokołem Aleksandrów Łódzki (1:1) i Wartą Sieradz (2:2).

Mateusz Gliński
Mateusz Gliński (fot. Daniel Es Foto)

Polonistów i Pilicę dzielą zaledwie trzy punkty, więc dzięki temu spotkaniu nasi pupile mogą odbić się od dna i zacząć budować solidne fundamenty pod utrzymanie. Zespół z Konwiktorskiej przystąpi jednak do tego spotkania osłabiony.

W tygodniu z klubem pożegnali się Paweł Błesznowski i Mateusz Gliński. Oznacza to, że w sobotę w bramce zobaczymy Michała Brudnickiego, natomiast w środku pola powinien pojawić się Adrian Ligienza lub Grzegorz Arłukowicz.

Kibiców, którzy nie mogą przybyć na sobotni mecz Polonii z Pilicą Białobrzegi (godz. 16:00), zachęcamy do zamówienia relacji SMS z tego spotkania. Dochód z serwisu zasili podopieczną kibiców Polonii w warszawskim ZOO, czarną jaguarzycę Beatę. Serwis dostępny jest w dwóch taryfach:

  • Jeśli chcesz otrzymać 3 SMS-owe meldunki z meczu piłkarzy Polonii z Pilicą Białobrzegi, wyślij SMS o treści MECZ. 2510 na nr 72480. Koszt usługi to 2,46 zł. Serwis obejmuje 3 SMS-y w trakcie spotkania.
  • Jeśli chcesz otrzymać 1 SMS-owy meldunek po meczu piłkarzy Polonii z Pilicą Białobrzegi, wyślij SMS o treści MECZ. 2510 na nr 71480. Koszt usługi to 1,23 zł. Serwis obejmuje wysłanie 1 SMS-a z wynikiem spotkania.
Źródło: własne / Emeriten Gang

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz