Pawka i Mara odsunięci od zespołu. Odejdą w listopadzie

Paweł Błesznowski oraz Mateusz Gliński z powodu niezadowalajacej formy sportowej zostali odsunięci od pierwszej drużyny MKS Polonia Warszawa.

Paweł Błesznowski
Paweł Błesznowski (fot. Daniel Es Foto)

Obaj zawodnicy będą trenować z zespołem juniorów – podała dziś oficjalna strona klubu.

Nieoficjalnie mówi się jednak, że obaj piłkarze z dniem 1 listopada rozwiążą umowy z „Czarnymi Koszulami”. Podobne rozwiązanie rozważa kilku innych…

Źródło: własne / MKS Polonia Warszawa

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

24 thoughts on “Pawka i Mara odsunięci od zespołu. Odejdą w listopadzie

    1. Czy mamy to odbierać, szanowny Pastorze, jako dyskretną zachętę do nie otwierania gąb po próżnicy, czy jako wskazanie ostatniej deski ratunku w samym Panu Bogu?

    2. Com napisał tom napisał drogi Hormizdasie 🙂 A wręcz dodam za Panem naszym Jezusem Chrystusem lekcję z Kazania na Górze: „Słyszeliście, iż powiedziano przodkom: Nie będziesz zabijał, a kto by zabił, pójdzie pod sąd. A Ja wam powiadam, że każdy, kto się gniewa na brata swego, pójdzie pod sąd, a kto by rzekł bratu swemu: Racha, stanie przed Radą Najwyższą, a kto by rzekł: Głupcze, pójdzie w ogień piekielny.”

Dodaj komentarz