Jutro gramy ze Startem. Relacja SMS

Jutro Polonia zmierzy się ze Startem Otwock. Zespół spod Warszawy ma ostatnio gorszą passę (2 remisy i 3 porażki), więc warto pokusić się o 3 pkt.

Grzegorz Arłukowicz
Grzegorz Arłukowicz (fot. Lugher 77 / dumastolicy.pl)

„Czarne Koszule” w porównaniu ze Startem mają lepszy bilans, ale tylko dzięki zwycięstwu nad Ursusem. Ostatnio po dobrym meczu przegrały z rezerwami Legii.

Start przed meczem z Polonią ma problemy. Bartosz Bobrowski, Maciej Buszko, Dominik Dukalski. Prawy obrońca, defensywny pomocnik, napastnik. Ci piłkarze z Polonią na pewno nie zagrają. Dużą bolączką jest zwłaszcza brak Dukalskiego, który w tym sezonie strzelił już 8 goli. Kiedy strzeli następne? Nieprędko – z nogą w gipsie może być ciężko. To efekt kontuzji, której doznał dwie kolejki temu w wyniku niefortunnej kolizji z bramkarzem Pilicy Białobrzegi – pisze PTS.

Kibiców, którzy nie mogą przybyć na sobotni mecz Polonii ze Startem Otwock (godz. 11:00), zachęcamy do zamówienia relacji SMS z tego spotkania. Dochód z serwisu zasili podopieczną kibiców Polonii w warszawskim ZOO, czarną jaguarzycę Beatę. Serwis dostępny jest w dwóch taryfach.

  • Jeśli chcesz otrzymać 3 SMS-owe meldunki z meczu piłkarzy Polonii ze Startem Otwock, wyślij SMS o treści MECZ.1810 na nr 72480. Koszt usługi to 2,46 zł. Serwis obejmuje 3 SMS-y w trakcie spotkania.
  • Jeśli chcesz otrzymać 1 SMS-owy meldunek po meczu piłkarzy Polonii ze Startem Otwock, wyślij SMS o treści MECZ. 1810 na nr 71480. Koszt usługi to 1,23 zł. Serwis obejmuje wysłanie 1 SMS-a z wynikiem spotkania.

MKS informuje, że piłkarze „wyszli do ludzi”. W trakcie ostatniego sezonu warszawskiej Polonii w Ekstraklasie klubowe biuro mieściło się przy ulicy Zakroczymskiej. Kojarzyło się ono zarówno zawodnikom jak i części kibiców z przepychem oraz nadmierną klubową kosztowną biurokracją.
Dzisiaj zawodnicy III-ligowych „Czarnych Koszul” wraz z nowym kierownikiem drużyny wyruszyli na Nowe Miasto, aby zmazać złe skojarzenia z ulicą Zakroczymską.

Wizyta w szkole dla dzieci słabosłyszących była pełna uśmiechów i radosnych momentów. Zawodnicy pierwszej drużyny wsparli dziewczęta ze szkoły w pojedynku z męską reprezentacją placówki. Pojedynek ów przyniósł mnóstwo dobrej zabawy.

Mamy nadzieję, że wychowankowie szkoły przy Zakroczymskiej, w którymś z mistrzowskich meczów przy Konwiktorskiej 6, w ramach rewanżu wspomogą drużynę Dumy Stolicy w walce o ligowe punkty

Źródło: własne / Emeriten Gang / MKS Polonia Warszawa / PT Sportowa

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz