Dziewicki nie dogadał się z MKS-em. Kot i Dudek też odchodzą!

Piotr Dziewicki nie będzie już szkoleniowcem warszawskiej Polonii. Dziś według informacji kawiarni „Czarna Koszula” zabrał swoje rzeczy i opuścił stadion. Oznacza to, że nie udało mu się dogadać z władzami MKS-u.

Piotr Dziewicki, Emil Kot, Paweł Olczak
Kot, Dziewicki i Olczak (fot. MJ Photo)

Chwilę później informację potwierdzono na profilu pierwszej drużyny Polonii: – Piotr Dziewicki i Emil Kot nie są już trenerami Polonii Warszawa. Obydwaj w dniu dzisiejszym opróżnili swoje szafki i pożegnali się z Konwiktorską 6. 

Na razie nie wiadomo kto zastąpi „Chrumka”. Za wszystko dziękujemy!

Do czasu podpisania umowy z nowym trenerem treningi pierwszego zespołu będzie prowadził trener najstarszego rocznika naszej akademii Łukasz Chmielewski wraz z II trenerem rocznika’96 Dawidem Sutem.

Niedługo potem Michał Dudek także rozstał się z Polonią. – Popularny „Dudi” solidarnie ze sztabem szkoleniowym nie akceptuje aktualnej polityki klubu – poinformowała „Czarna Koszula”. Na swoim profilu Dudek przyznał, że kończy karierę piłkarską i skupi się na pracy w innej branży. – W ciągu ostatnich kilku dni podjąłem decyzję co do mojej przyszłości, postanowiłem zakończyć moją przygodę z piłką. Miało wpływ na to masę czynników i wydarzeń z ostatnich tygodni, ale najbardziej przyczynia się do tego pierdolnik jaki panuje w Polonii oraz uraz psychiczny po kontuzji. Obie te rzeczy sprawiają, że granie w piłę nie sprawia mi już takiej przyjemności jak wcześniej.

Władimir Dwaliszwili nie jest już zawodnikiem Legii Warszawa. We wtorek mający obowiązywać jeszcze przez rok kontrakt Gruzina z mistrzem Polski został rozwiązany za porozumieniem stron. Teraz były napastnik Polonii ma związać się z Odense BK.

Źródło: własne / kawiarnia „Czarna Koszula” / Czarna Koszula / Sportowe Fakty / Polonia Warszawa

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

44 thoughts on “Dziewicki nie dogadał się z MKS-em. Kot i Dudek też odchodzą!

 1. Przez czas jaki jestem na Polonii,przewineło się dziesiątki trenerów,lepszych gorszych fachowców,ale żaden nie doprowadził swoim podjudzaniem/jak ta para trenerków/do takiego podziału środowiska Polonijnego.Także panowie żegnam Was bez najmniejszego żalu.Odrębnie „podziękóję”Kotowi,ale to już osobiście mendo.D.B.

 2. 1.Ze swojej strony,chciałbym serdecznie podziękować obu trenerom za miniony rok.
  Piotrek Dziewicki,podjął wyzwanie,kiedy nie mieliśmy nic po za entuzjazmem i wiarą.Zbudował drużynę i poprowadził do awansu.Emilowi zawdzięczamy,znakomitą atmosferę, na linii drużyna-kibice.Podkreślam że Piotrek za swoją pracę nie pobierał żadnego wynagrodzenia.Dziękuje za serce i zaangażowanie,które zostawiacie na Polonii,nie tylko w ostatnim roku.Nigdy nie zapomnę, radości po meczu w Przasnyszu i fety na K6.Do zobaczenia na trybunie.
  2.Celem był awans i pomimo niepewności do przedostatniej kolejki,jesteśmy w lll lidze.Nie mnie oceniać styl,nie wiem czy można było to zrobić lepiej.Wiem natomiast, że wydaliśmy dwu-trzykrotnie więcej niż inne drużyny z czołówki lV ligi.
  3.Myślę że lepiej było rozstać się niż prowadzić drużynę w atmosferze narastającego konfliktu na linii MKS-trener.
  Niezależnie, kto będzie nowym trenerem,chciałbym za rok ponownie świętować awans.
  Nie wyobrażam sobie żeby drużyna grała bez naszego wsparcia.

  1. Tia, na pewno będziesz świętował, jak Olczak będzie podpisywał umowy z piłkarzami na 3 dni treningu w tygodniu, albo nie będą grali, bo zapomni zapłacić za żółte kartki (Wojdyga?).

 3. Przez ten MKS co na kazdym kroku tylko kłamie….nie chce mi się już czytać…ale ten wpis pdk35, tak chce mi się rzy…….jak czytam takie teksty o podjudzaniu, chyba nie Oni, każdy wie że to tylko MKS to robi……………………………………………………………………………………………………………………………………………………….kropek dużżżżżżzo. bo już inaczej nie mogę. Ilosc na meczu pokaże :sztandar: :sztandar: ilu jest za MKS.

 4. Po pierwszym meczu Piotr Drzewiecki nie poszedł pod prysznic jak inni by to pewno zrobili (po meczu w łomiankach), dzięki temu jakoś nie było rozróby (prowokacyny zakaz policji o nie daniu zezwolenia na wyjscie kibiców zatłoczonych autokarów już na K6. Tak to tylko dzięki Niemu zostały otwarte………………..
  Wogóle po co ja to piszę, każdy wie że był super i ten Kot.
  A że pisać moze każdy i …….wozny np; z MKS, :sztandar: :sztandar: tak to jest demokracjia:)

 5. Pojebało wszystkich. Tylko wspólne działanie wszystkich może doprowadzić do powrotu Polonii na właściwe tory. Jakie kurwa bojkoty?

  Szczerze tylko B. może złapać te wszystkie ciocie z jednej i drugiej strony za pizdy i je wyprostować. To jedyna nadzieja inaczej można już klepsydrę pisać.

 6. Mleko się wylało. Trener P. Dziewicki wykonał ruch w stylu Hamleta, dzień przed rozpoczęciem rundy. Zastanawiam się czy to przemyślana strategia a może głupota, chociaż jak się mocno zastanowić nad faktami to tak miało się skończyć. Przecież kibice byli cały czas zaskakiwani informacjami, wypływającymi od trenera i jego asystenta czy też W.P. o rzekomych machlojkach MKS ( czytaj P. Olczak ), które jak się okazało, po kontrolach, czystymi pomówieniami. Panowie jeżeli macie dowody to najprościej zgłosić je do Prokuratury a nie opluwać i niszczyć klub. W klubie piłkarskim rządzi Prezes i Dyrektor Sportowy a nie sztab szkoleniowy, który ma za zadanie wykonywać pracę szkoleniową ( treningi, przygotowanie do meczy, taktyka itp. ) a po ostatnim meczu z Wartą widać, że drużyna została żle przygotowana pod względem motorycznym ( tak jak na wiosnę sił wystarczało na 60 minut grania ), nie mówiąc o braku taktyki.
  Wracając do meritum, przypominam, że MKS w osobie Pawła Olczaka przy namowie Stowarzyszenia Klubu Sportowego Polonia Warszawa podjął się próby ratowania piłki nożnej w Polonii Warszawa. Awansowaliśmy do III Ligii, jesteśmy Klubem bez żadnych długów, przygotowujemy drużynę do gry o awans do II Ligii.
  I co się dzieje? Niektórym kolegom to się nie podoba, bo nie załapali się do władzy, posad i o ironio ” wirtualnych pieniędzy „. Wszelkie iluzje dotyczące socjos i inne dyrdymały przy zawodowej piłce to utopia ( kibiców około 2000 ), którą poniektórzy usiłują manić nie zorientowanych młodych kibiców. Panowie K. Górniak, D. Nowakowski przestańcie już mącić, bo działacie nie w interesie naszego klubu. Polonia Warszawa zawsze była klubem o patriotycznych i narodowych tradycjach i żadne lewackie tendencje nie mają szans.
  Przy okazji przypominam Szanownym Kibicom, że z inicjatywy SKS Polonia Warszawa zostały załatwione następujące sprawy :
  1. zgoda Ratusza M.St. Warszawa na remont boiska treningowego ( poszerzenie, wymiana murawy, nowe szatnie ) i przeznaczenie na ten cel 2,5 mln złotych. Realizacja 2014/2015
  2. utrzymanie stawek, z poprzedniego sezonu, na korzystanie z boisk ( oszczędność około 500.000 złotych )
  3. dofinansowanie kosztów utrzymania drużyny w miesiącu czerwcu.
  Tak więc opluwanie Stowarzyszenia G. Popielarza jest działaniem hańbiącym. Mam pytanie, a co Stowarzyszenie Wielka Polonia poza wzywaniem do bojkotów np. karnety, zrobiła dla swojego klubu w ostatnim półroczu?
  Na koniec, ponieważ jestem urodzonym optymistą, wierzę w zdrowy rozsądek prawdziwych kibiców naszego ukochanego klubu, że będą działać racjonalnie razem dla dobra Polonii Warszawa.
  P.S.
  Panie Darku ( Benito ), popieram, niech Pan jak najszybciej wraca na Konwiktorską.

  POLONIA WARSZAWA NIGDY NIE ZGINIE

  1. Tak Ci się podobało za JW? Uwierz, żaden trener nie zostałby dłużej, gdyby ktoś mu mieszał w składzie. Przecież wiemy jak Olczak rozstał się z niektórymi piłkarzami. Wybacz, ale wolałabym, żeby tacy ludzie jak Olczak i reszta nie rządzili w moim klubie. Prezes i Dyrektor Sportowy – śmiechu warte. Zadaj sobie pytanie, co się dzieje z polonijną piłką juniorską, za którą odpowiada właśnie MKS. Skoro wspomniałeś – no właśnie, ciekawe co u Popielarzy, bo cisza jak makiem… Do przodu to wszystko powinno iść, z duchem czasu, a nie beton i kolesiostwo jak za starych „dobrych” czasów. I tak, pamiętam te czasy – żebyś nie pisał, że jestem jednym z mamionych przez niedobre WP małolatów.
   :sztandar:

 7. na facebooku już są komunikaty że na szczęście już żadnego bojkotu nie bedzie, kupować karnety i grać i się modlić żebyśmy po rundzie jesiennej nie mieli za dużej straty, pisałem wcześniej ze dopuszczenie do sytuacji w której trener pracuje za darmo to dramat ani jego nic nie wiąże poza więziami ambicjonalnymi i emocjonalnymi ani klubu z nim

 8. Chyba kogoś pojebało. Tak, pojebało bo namawia i podjudza do bojkotu najbliższego meczu na K6.Ja na pewno w środę tam będę,nie mam zamiaru niczego bojkotować.Tu nie jest legia tyko POLONIA. Liczy się wynik sportowy,doping i pomoc drużynie. Jestem z drużyną i wewnętrzne tarcia lewacko-prawicowo-pisowsko-peowsko-eseldowsko-peeselowskie mnie nie interesują. POLONIA PONAD WSZYSTKO !!!!!!!! marek 23.HCWD (takie niedomówienie), kim ty qurwa jesteś ,skąd się wziąłeś i kto się wytrzepał, jeżeli nie potrafisz napisać prawidłowo nazwiska trenera który wprowadził drużynę do 3-ciej ligi ? :szal:

 9. Piknik – obecność na stadionie to głos poparcia dla tego, co wyrabia MKS z Polonia. Uważasz, że należy to wekslować? Należy wspierać w milczeniu politykę kolesiostwa i dziwnych działań, które prowadzą do tego, że ludzie którzy byli gotowi oddać Polonii swoje serce, czas i pieniądze, właśnie się z nią rozstali? Że nie ma na K6 Dziewickiego, Kota, Dudka i paru innych? Dla mnie to nienormalne. Zamiast sprzeciwu wobec takiej sytuacji proponujesz milczącą zgodę. Była już milcząca zgoda na JW, potem milcząca zgoda na Króla i Szalę. Dosyć.

 10. Piknik – taka logika kazała nam akceptować to, co robił np. Król z Szalą – bo Polonia jest jedna, niezależnie kto aktualnie wyciera sobie twarz jej herbem. Zdaję sobie sprawę jak niszczące dla Polonii jest to, co dzieje się teraz, ale moim zdaniem akceptowanie obecnego stanu jest karygodne i bezmyślne. Należy użyć wszelkich możliwości, by przymusić MKS do zmian, do akceptacji otwartego systemu zarządzania. Bojkot? Czemu nie. Doping zza boiska? Czemu nie. Wsparcie dla piłkarzy? Absolutne i niepodważalne. Ale brak akceptacji dla patologii i kolesiostwa!

 11. ferrisferris.
  Polonia jest jedna.
  Zdajesz sobie sprawę jak niszczące dla klubu są pomówienia,oszczerstwa i obrzucanie się obelgami.Zniechęcenie,brak zaangażowania.Stracić ludzi jest łatwo,jeśli przestaną przychodzić teraz na mecze,część z nich już tu nie wróci.Chcesz tego, nie przychodź.
  Doping zza boiska?A kto to usłyszy?Kto Ci pozwoli na zgromadzenie w czasie imprezy masowej.O jakim wsparciu dla piłkarzy mówisz,skoro nie kupisz biletu i nie wesprzesz ich dopingiem.Chcesz walczyć z patologiami,proszę bardzo.Ale nie w ten sposób.

  1. Chudy, oczywiście że wiem, że Polonia była i jest jedna. Tylko że dwa sezony temu ta 'jedna’ Polonia to był Król z Szalą i to też po cichutku akceptowaliśmy. Dzisiaj jest nowy ?Król”, który napisał to nieudolne oświadczenie (oj, z polskim były w szkole kłopoty, oj były…) o jakiejś klauzuli której rzekomo żądał Dziewicki. Równie beznadziejnie głupiego pisma dawno nie czytałem, nieudolna próba przykrycia tego że dzień przed startem sezonu drużyna traci cały sztab trenerski – i jest to wyłącznie wina władz klubu, bo jeśli był konflikt z trenerem trzeba go było rozwiązać dwa miechy wcześniej – tak robią normalni, sprawni menedżerowie.

   Teraz słyszę, że do zarządu MKS może wejść 'przedstawiciel kibiców’ – no i normalnie mam ochotę się zrzygać na taką cwaniacką politykę kupowania sobie głosów i zapewniania przychylności kumatych, którzy już szczują na Dziewickiego i Kota. Temat obelg pod adresem obu panów zostawię, bo nie wypada nawet odnosić się do tak haniebnego tematu, w stosunku do ludzi którzy są i pozostaną bohaterami Polonii.

   Jesteśmy po prostu beznadziejni – i tyle. Podzieleni, nienawidzący się nawzajem, szukający 'lewaków’, 'faszystów’, w okresie, gdy klub potrzebuje jedności kibiców, zwłaszcza dzisiaj. Jak wam tak źle z innymi Polonistami to idźcie sobie na Legię, może tam są jacyś lepsi ludzie, może tam jest waszym zdaniem mniej lewaków/faszystów (niepotrzebne skreślić).

   🙁
   :sztandar:

 12. To jak to w końcu jest, bo łeb rozjebany. Kto jest dobry a kto zły, jest bojkot, czy wszystko jest cacy? Nie mam czasu na bieżąco śledzić wszystkich informacji, a widzę że ostatnio sytuacja jest dynamiczna.
  Np. w kwestii Emila od bohatera do jątrzyciela w dwa dni.
  W co tu się gra? Przez cały sezon Emil był spoko, a jak już nam nie pasuje to wycieramy nim podłogę?
  Nie bardzo rozumiem, odnoszę wrażenie że każda ze stron zaangażowanych w 'ratowanie’ Polonii rozgrywa to na swój sposób a informacje docierające do szaraków są po prostu częścią tej rozgrywki. Nie za bardzo wiadomo komu wierzyć i co jest prawdą a co fikcją.
  :facepalm:

 13. Widzę,że wreszcie pojawiły się normalne głosy,a nie tylko cieknące nienawiścią co nie Nasze/W.P./.Zmieniają się ludzie we władzach,a klub Polonia istnieje.Ja jestem Kibicem Polonii a nie zmieniających się ludzi u steru/Z wyłączeniem Prezesa Piekarzewskiego,ktory poświęcił całe swoje życie i pienądze na ciągłe ratowanie Polonii/.Kupienie biletu czy karnetu na mecz swojego klubu nie daje praktycznie prawa o decydowaniu jego losów.Krzykacze,i wieczni malkontenci zróbcie dla swojego Klubu coś ponad to.W tym Klubie prawie zawsze była bieda/poza czasami za Romanowskiego i P…J.W./,ale kibice Polonii mimo że nie było Nas wielu/lata 70 do 90/się szanowali,wspierali,mogli liczyć na siebie,Byliśmy zwartą grupą/Legoniści z tamtych czasow pamiętają,że nie raz mieli z Nami problemy,w pewnym sensie mieliśmy do siebie szacunek/.Zawsze murem staliśmy za Naszą Polonią.A Wy co teraz robicie,namawiacie ludzi do odstąpienia od Polonii.To Ja Wam Pierdolone Nygusy muwię wypierdalać stąd.Nie będzimy dalej biernie się przyglądać jak doprowadzacie ten Klub do upadku.Teraz kilka słów o minionym duecie trenerskim,Piotrek lubiłem Cię gdy byłeś pilkarzem Polonii,cieszylem się gdy zostałeś trenerem Polonii,ale podoba mi się że przyczyniłes się w znacznym stopniu do obecnego konfliktu.Piotrek uważam że się trochę pogubiłeś w tym wszystkim/albo mialeś złych podpowiadaczy/.Facet nie posługuje się innymi tylko załatwia sprawy sam z osobą z którą ma konflikt.A nygus Kot za którym tak płaczecie/mniejszość/na marszu Niepodleglościowym razem z legionistami szedł napierdalać lewicowych Polonistów.Czekam na Wasze komentarze ,z karzdym mogę się spotkać i podyskutować jeżeli los Naszej Polonii nie jest mu obojętny.Nie bawię się w politykę i każdy,który zakłada szalik Polonii bez jakichkolwiek emblematów politycznych ma prawo przychodzić na mecze.D.B.

 14. Kolego o wdzięcznym nicku pdk35 polecam sprawdzanie pisowni bo z ortografia jesteś na bakier.A co do twoich wywodów to gdzie jest w nich szacunek o którym tyle prawisz.Obrażasz ludzi tylko dlatego ze dość mieli pracy w takich warunkach.Nam nie jest potrzebna Legia wykończymy się sami w bratobójczych walkach.I proszę tu nie pisać ze kibice są od kibicowania bo wśród nas są ludzie różnych zawodów i to my dawaliśmy pieniądze gdy było trzeba.A jak się daje to się wymaga transparentności Za obecny bałagan odpowiadamy sami każdy ma w nim swój udział i nie ma moim zdaniem sensu brniecie dalej w ten ślepy kanał.Albo się dogadujemy albo panuje destrukcja i Polonii już nie ma na co wiele w tym momencie wskazuje.

 15. Tu niechodzi tylko o obecny sezon. Niech mi ktos powie dokad dotrzemy z MKSem i lesnymi dziadkami. Spoko mozna teraz sie „pogodzic” wplacac ile tylko sie da a rzadzili beda lesni dziadkowie, myslicie ze jak awansujemy to „oddadza” Polonie? Napewno nie tylko ciagle beda chcieli wiecej i wiecej skoro bedzie wiecej do podzialu w wyzszej lidze. A kto doradzal JW tak ze wydal najwiecej kasy w lidze a nie moglismy nawet do pucharow awansowac? Kto tak doradzal ze doprowadzil do tak dziadowskiej gry ze JW w koncu „wyrzucil zabawki” ? Pewnie wlasnie takie lesne dziadki ktore zawsze wiedzialy najlepiej i pewnie braly pieniadze od „pilkarnikow” za namowienie JW na wysoki kontrakt lub zatrudnienie tego a nie tamtego „pilkarnika”…..

  Jesli sie chce cos zmienic to konieczna jest inna struktura nie wazne od ktorej ligi wazne zeby byla szansa na przyszlosc….. zeby powrot do Ekstraklasy nietrwal 40 lat…

 16. Szedł napierdalać lewicowych Polonistów?hehe co za brednie.W takim razie ci lewicowi Poloniści również poszli tam po to by bić prawicowych Polonistów,a sama lewica często twierdzi że legioniści też są wśród nich na barykadach. Różnica między obiema grupami jest taka że lewicowi jako zdrajcy narodu polskiego byli wstydem dla takiego klubu jak Polonia i słusznie zostali z niego pogonieni. Co do Emila to zapisał się on jako jeden nielicznych osób które,przelały za Polonie krew w bezpośrednim starciu z oczywiście będącymi w przewadze kibicami klubu o których piszesz że się szanowaliście za twoich czasów,no to pogratulować tego szacunku. Teraz zaczynam rozumieć dlaczego nasz klub jest w tak fatalnym miejscu jeśli chodzi o aspekt sportowy,organizacyjny,czy nawet kibicowski.Na każdej płaszczyźnie leżymy bo najwięcej do powiedzenia mają takie osoby jak ty. Osoby które nawet pisać po polsku poprawnie nie potrafią……

  1. Naprawde uwazasz ludzi majacych lewicowe poglady, za zdrajców narodu polskiego?. Chyba pomylilo ci sie cos z komunizmem chlopcze. Mnie chuj obchodzi czy ktos napierdala sie na marszach po prawej stronie czy po lewej. Na Polonii jest miejsce dla wszystkich. Jak ci cie nie podoba to wypierdalaj.

 17. Ciekaw jestem czy kiedykolwiek Grubasku 1911 ,uczestniczyleś kiedykolwiek w spotkaniach „sportowych”a Kot jakie sobie dobrał towarzystwo to Go tak potrktowali.Pętaku zawsze możesz do mnie podejść i zgłosić żale.Zapraszam.

 18. To co piszesz o kibicowaniu w latach 90 mogę potwierdzić ale wtedy były wśród kibiców mocne autorytety jak choćby Darek ,Szeryf i kilku innych.Dziś się to wszystko niestety sypie więc przestańmy się wzajemnie obrażać bo chyba każdy kto ma Polonie w sercu powinien się wspierać a nie obrażać.Co do Piotrka i Kota to mogę ich tylko winić ze decyzji swojej nie podjęli 2 miesiące wcześniej .Ja też swego czasu dość mocno uczestniczyłem w ruchu kibicowskim ale nie pamiętam aby było tak jak jest teraz bratobójcze wojny do niczego nie zaprowadzą .Jakoś zawsze można było porozmawiać z J Piekarzewskim i jego szanuję bo on tu całe życie poświęcił i jemu zawsze zależało.Więc apeluję do ciebie byś podjął konkretną rozmowę w imie dobra tego klubu i przestańmy się obrzucać błotem ku uciesze L

 19. ja myślę że wiem o czym pdk35 pisze jesli chodzi od dawne czasy, nie zapominajmy że to były inne czasy inne miasto, inni ludzie, ja nie mieszkałem nigdy na muranowie tylko na pradze południe wśród praktycznie samych legionistów i wtedy to inaczej wyglądało niż teraz, teraz połowa ludzi w tym mieście to przyjezdni, przyjeżdza ktoś z gliwic, rzeszowa czy mazur i natychmiast staje się wielkim legionistą, dużo moich znajomych chodzących na legię w latach 80-tych i 90-tych teraz wykłada lachę na ten klub a co do bojkotu to uważam że władze się zmieniają, trenerzy się zmieniają ale klub zostaje i jest w ciężkiej obecnie sytuacji nie wolno robić żadnych bojkotów, ci co czują się odsunięci, niedowartościowani niech walczą o swoje ale nie namawiajcie ludzi do bojkotu bo zniszczycie klub całkowicie

  1. To już zaczyna być na tym forum chore – jak ktoś ma inne zdanie, od razu wyzywa się go od gówniarzy, nie mających pojęcia o życiu. Bzdura. pdk35 w każdym poście obraża i grozi – historia tego nie usprawiedliwia. O jakim szacunku piszesz?!

 20. Tylko ze fakty sa takie ze klub juz jest zniszczony…. A pytanie jest jak go przywrocic spowrotem na szczyt nie za 40 lat. I czy mozna to zrobic jesli niezmieni sie formy zarzadzania klubem aka „lesne dziadki” od pobierania forsy u wladzy. A jesli chodzi o osoby ktore niesa we wladzach MKS to przeciez sami kibice daja im wladze lub „cos do powiedzenia”. Gdyby kibice niechcieli aby ktos ich reprezentowal to przeciez kazdy wie ze „Non Hercules kontra plures” .

  Wiec jesli ktos poza MKS ma cos do powiedzenia to taka musi byc decyzja duzej ilosci kibicow bo gdyby tak niebylo to by nie mial. Wiec najwidoczniej wiekszosc uwaza ze lepiej trzymac sie „brzytwy” w III lidze niz rozbic MKS i zaczac od nowa…. A co z tego bedzie to sie okaze, dopoki niebedzie jasnosci co sie dzieje (obecnie nie ma nawet numeru konta gdzie mozna wesprzec klub) to nieda sie zadnego kapitalu wsparcia przeslac.

  1. XardasKSP jak nie ma konta. Wystarczy wejść na stronę Wielkiej Polonii i masz wszystko.

   Konto pomocnicze KTÓREGO UŻYWAMY NA RZECZ SKŁADEK CELOWYCH NA UTRZYMANIE DRUŻYNY i ORGANIZACJE MECZÓW
   Numer rachunku: 88 1140 2004 0000 3202 7481 8499
   Numer rachunku IBAN: PL88 1140 2004 0000 3202 7481 8499
   Numer BIC: BREXPLPWMBK
   Rodzaj rachunku: RACHUNEK POMOCNICZY
   Posiadacz rachunku: STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ CZARNYCH KOSZUL WIELKA POLONIA

  2. A w obecnej sytuacji to kto otrzyma te srodki na druzyne? Olczak? MKS? Bezposrednio zawodnicy? Czy moze nikt nie wie co sie z tym stanie?

 21. Skoro jest konto ( na konkretny cel utrzymanie drużyny ) i kibice na nie wpłacają a WP od kilku miesięcy mówi że nie będzie dawało kasy to co sie dzieje z tymi pieniędzmi obecnie jest napisane konto na utrzymanie drużyny a drużyna jak wyczytałem na forum nie miała przez pierwszy miesiąc nawet wody na treningu nie wspominając już o innych rzeczach potrzebnych do treningu ( owszem klub powinien to zapewnić ) ale wy zbieracie od kibiców właśnie na ten konkretny cel więc skoro tak mówicie o transparentności to może pokarzcie kibicom na co wydawane są pieniądze które oni dają na drużyne (nie klub) i nikogo tu nie oskarżam tylko tak normalnie chodzi o transparentność :tablica:

  1. Sprecyzuj pojecie lewus? Czy to, ze nie przeszkadzaja mi homoseksualisci i uwazam Chajzera za debila robi ze mnie lewusa?.

 22. Co do „mojej” liczby 23 :). Po prostu kiedyś bardzo ją lubiłem:) (kumaci napewno wiedzę, pamiętają:)). Tak i dropsy miały swoją cenę:) 40 gr. Tak mam swoje zasady (wychowałem się na podwórku) kiedyś było to normalne. Dziś każdy siedzi w Wordzie i?….lubi pouczać innych. Tak ta gramatyka dziś ważniejsza od zasad. Tak dziś już niektórzy już plują na (już nie będę się powtarzał bo ile można:)). Tak nie podoba mi się nie dotrzymywnie słów (kiedyś za to……). Tak MKS znów kręci lody…………ja wolę……….(naprawdę).
  A mało ilosci kibiców na najbliszszym meczu?…czy by nie odbiło by się to głosniej? dlaczego mimo awansu….no nie wiem?.
  Ja mam zasady i czy będę?….wiem to tylko moja sprawa………….mam zasady i dostąpię jak przystoi na obecny czas. :sztandar: :sztandar:

 23. Gruby Olczak to jednak dureń.Przez niego odchodzą dwie najważniejsze osoby.Bez nich ten klub upadnie i trzeba będzie znów tworzyć nowy zespół od podstaw.Ja na 100% nie będe chodził na mecze przy K6. Skoro Dziewicki i Kot odeszli to Olczak niech też odchodzi.Przyjdę na mecz dopiero gdy on odejdzie.Panie Pawle życzę miłych meczów przy publiczności praktycznie zerowej i niech się pan nie zdziwi jak ktoś panu znów zasadzi w twarz za wszystkie winy.Polonia Nigdy Nie Zginie! :kamienna: :k6: :szal: :szal: :sztandar: :tablica: :ksp: :ganja: 3:-) :jupi:

 24. jak dla mnie olczak = król . on musi odejść a kibice nie mogą się ugiąć. Jak ktoś chce porządki robić na k6 to niech zmusi do odejścia olczaka i pogoni kibiców co tylko widzą własny interes

 25. Jak patrzę na te wpisy to myślę że macie po naście, no może 20 lat i pewnie się nie mylę. Jak ktoś dyskutuje z pdk35 to mnie to roz….dala. Grając, kibicując i przelewając swoją Czarną Krew za ten Klub w latach 90, śmiać mi się chce jak ktoś może zarzucić P. Olczakowi defraudowanie kasy. Mam nadzieję że osoba która dostanie się do MKS-u wyjaśni za kilka tygodni gdzie się podziały nasze pieniądze i trochę was przymknie. Tu i teraz jestem pewien że skonsumowały je w całości koszty poniesione na drużynę bo wiem ile co kosztuje. Jeśli ktokolwiek z was poświęci tyle prywatnego czasu dla klubu jak Paweł to wtedy pogadamy. Odszczekacie jeszcze swoje wpisy. Szykanowanie lub co gorsza pierdolnięcie kogoś z partyzanta nazywacie kozakowaniem lub dobrym uczynkiem. Powiem tak, za moich czasów kozakiem to był ten który wyskoczył 1 na 1 a z partyzanta i zrywka to …. nawet nie kończe. A teraz coś dla dobra Klubu. Jakieś zagrywki w postaci nie kupowania karnetów czy kibicowania za parkanem, to robienie tylko krzywdy swojemu klubowi. Nie MKS-owi (choć na dzisiaj to nasz klub) tylko drużynie. Z historii wynika że Polacy to taki dziwny kraj, który nie potrafi się dogadać ale za to najlepsze mięso armatnie. Choć patrząc na dzisiejszą młodzież śmiem wątpić w to ostatnie.

Dodaj komentarz