Jaroń nie dla Polonii. Zagra ze Strzałkowskim. Kolonia bytowska rośnie w siłę!

Damian Jaroń, o sprowadzeniu którego spekulowano do niedawna nie zagra w warszawskiej Polonii. Były zawodnik Polonii wybrał ofertę Pogoni Grodzisk Mazowiecki.

Damian Jaroń, Piotr Polczak
Damian Jaroń (fot. Tadeusz Janiec / dumastolicy.pl)

W nowym klubie zagra z najskuteczniejszym strzelcem IV-ligowych „Czarnych Koszul”, Michałem Strzałkowskim. O sprawie poinformował Mateusz Sokołowski.

Były napastnik Korony Kielce Daniel Gołębiewski został nowym zawodnikiem Bytovii Bytów. W Bytowie zakontraktowani są także inni expoloniści, tj. Krzysztof Bąk, Daniel Mąka, Mateusz Michalski i Janusz Surdykowski.

Mimo wcześniejszych informacji zamieszczonych przez „Przegląd Sportowy” wydaje się, że Euzebiusz Smolarek może jeszcze nie zawiesić butów na kołku. Były polonista trenuje z beniaminkiem maltańskiej ekstraklasy Żebbuġ Rangers – informują tamtejsze media. Według Maltańczyków 33-letni Polak miał wystąpić w dzisiejszym meczu Żebbuġ Rangers z Pietà Hotspurs FC w półfinale towarzyskich rozgrywek Malta Summer Cup 2014.

W wywiadzie dla „Gazety Wrocławskiej” Mariusz Pawełek wypowiedział się o Polonii. Na Konwiktorskiej wyśrubował dobry wynik podczas testów na reakcję na „linii”. – Faktycznie, były takie badania. Gdy dobrze przepracuję okres przygotowawczy, gram w sparingach w pełnym wymiarze czasu, to nie boję się o swoją formę. W Wiśle Kraków było z tym różnie różnie. Przetestowali tam trochę golkiperów w okresie przygotowawczym, a Pawełek zawsze ogrywał się potem w lidze. I to nie tylko mój problem. Mówią, że saper myli się raz. Z bramkarzem jest trochę podobnie – jest tą ostatnią osobą i zawsze rozliczają go ze straconej bramki.

Pawełek opowiedział także o tym, że nie wierzy już w szansę zwrotu pieniędzy od Ireneusza Króla. – Będzie ciężko. Prezes powiedział: „Nie ma sianka, nie ma granka”… Nie wiem o co mu właściwie chodziło, bo „sianka” nie było, a my graliśmy. W piłce nie powinno się coś takiego zdarzyć – powiedział były bramkarz Polonii.

Źródło: własne / inewsmalta.com /90minut.pl / Bytovia  / Gazeta Wrocławska

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz