Jaszczak w Białobrzegach, Tatara w Legionowie. O sprawie Czerkasa

„Czarna Koszula” podała, że Igor Jaszczak dołączył do Konrada Wojtkielewicza i również został zawodnikiem Pilicy Białobrzegi występującej na co dzień w III lidze łódzko-mazowieckiej.

Jaszczak był do niedawna na testach w Zniczu Pruszków.

Testowany przez „Czarne Koszule” napastnik Okocimskiego Brzesko Kacper Tatara podpisał roczny kontrakt z drugoligową Legionovią.

Adam Czerkas, Paweł Olczak, Rafał Kosiec
Paweł Olczak z kontraktami Adama Czerkasa i Rafała Kosieca (fot. polonia.waw.pl)

O sprawie Adama Czerkasa pisze portal telewizji PTS. Kontrakt z zawodnikiem negocjował dyrektor sportowy Paweł Olczak, ale z naszych informacji wynika, że kłopotów z jego rozwiązaniem nie będzie żadnych, bo prezesi klubu byli tak zaaferowani przyjściem napastnika na Konwiktorską, że na dokumencie zabrakło jednego podpisu i cała sprawa formalnie nie weszła w życie. Można jednak powiedzieć, że obie strony traktowały siebie równie poważnie, bo piłkarz przychodził na treningi, kiedy chciał, średnio raz na trzy dni. Podobno tak dogadał się w klubie, co jednak nie do końca podobało się sztabowi szkoleniowemu. Rozstanie obu stronom może wyjść jednak na dobre. Być może Czerkas znajdzie klub, w którym nie będzie musiał trenować a Polonia zawodnika, który zgodzi się na przykład grać z niepodpisanym kontraktem.

Nawet 4,5 mln euro może za Łukasza Teodorczyka zapłacić Genoa C.F.C. Włosi w ostatnich dniach zintensyfikowali działania w sprawie pozyskania napastnika Lecha Poznań. Zdradził to zazwyczaj bardzo dobrze poinformowany dziennikarz włoskiego Sky Sport Gianluca Di Marzio. Włosi są bardzo zainteresowani 23-letnim Polakiem, ale zdają sobie sprawę z tego, że pozyskanie lechity nie będzie łatwe. Teodorczykiem interesują się kluby niemieckie, angielskie, najnowsza informacja pochodzi z Hiszpanii i mówi o Sevilli. Di Marzio pisze, że Genoa, aby pokonać rywali, będzie musiała wydać 4,5 mln euro. W tym tygodniu w Poznaniu mogą spodziewać się oficjalnej oferty. We włoskim klubie panuje przekonanie, że pozyskanie Polaka to raczej dobra inwestycja.

Źródło: własne / Polonia Warszawa / Legionovia / 90minut.pl / Byli piłkarze Polonii / PTS TV

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz