Niedawno zespół Polonii opuściło trzech graczy. Aleksander Fogler, który był kapitanem IV-ligowych „Czarnych Koszul” widziany był ostatnio podczas sparingu Pilicy Białobrzegi z Energią Kozienice. 

Aleksander Fogler

Fogler w meczu z Czarnymi Węgrów (fot. Daniel Es FOTO)

III-ligowiec zagrał sparing na dystansie 3×35 minut. Fogler zagrał w drugiej i trzeciej części meczu. Podczas tego meczu wystąpił także Konrad Wojtkielewicz, który wystąpił w meczu z rezerwami Wisły Płock. Możliwość gry w Foglera w Pilicy zdementował dla nas ojciec obrońcy.

Marcin Kruczyk z czwartoligowego MKS-u Polonia Warszawa przebywa na testach w Bytovii Bytów. Napastnik będzie miał szansę wystąpić w środowym sparingu z Wisłą Płock.

16-letni bramkarz Hubert Gostomski na rok został wypożyczony z Polonii Warszawa do Podbeskidzia Bielsko-Biała. Zawodnik w poniedziałek trenować ma z pierwszą drużyną „Górali”. – Wykorzystaliśmy tę sytuację, że zimą kluby się nie dogadały i wypożyczamy go z opcją pierwokupu. Jeśli tylko potwierdzi swój potencjał to za niewielkie pieniądze będzie mógł stać się naszym zawodnikiem. Hubert już teraz posiada świetnie warunki do gry w piłkę – mówi Izaak Stachowicz, trener bramkarzy w Podbeskidziu.

Jacek Karbowniak przebywa na testach w ŁKS-ie Łódź i jest bardzo blisko podpisania umowy „Rycerzami Wiosny”.

Źródło: własne / Pilica Białobrzegi / Podbeskidzie Bielsko-Biała / Bytovia Bytów