Mąka trenuje w Bytowie. Nie zagra w Polonii?

Wymieniany jako jedno z potencjalnych wzmocnień Daniel Mąka znalazł się na obozie I-ligowej Bytovii Bytów.

Daniel Mąka
Daniel Mąka w meczu z Odrą Wodzisław (fot. Tadeusz Janiec / dumastolicy.pl)

Mąka ostatni sezon spędził w GKS-ie Tychy (również I liga). „Mączek” był widziany podczas ostatniego spotkania „Czarnych Koszul Ponadto z klubem trenuje Mateusz Michalski, który ostatnio przebywał na testach w Ruchu Chorzów.

Na poniedziałkowym treningu do zespołu Arki Gdynia dołączył Antoni Łukasiewicz. Piotr Piekarski odchodzi z NiecieczyGrający drugi trener Pogoni Siedlce Bartosz Tarachulski przedłużył kontrakt z klubem. W Siedlcach trenuje także jeden z polonijnych juniorów, którego personaliów Pogoń na razie nie ujawniła. Były bramkarz Polonii Mariusz Pawełek przechodzi testy medyczne w Śląsku Wrocław. Jeżeli wynik będzie pozytywny to zostanie nowym graczem wrocławskiego klubu. Przez ostatnie pół roku grał w Adana Demirspor Kulübü.

Dzisiaj wybrano nowy zarząd pierwszoligowego Stomilu Olsztyn, do którego weszli Robert Kiłdanowicz i Łukasz Budnik. Ten pierwszy (były polonista) będzie pełnił funkcję prezesa.

Źródło: własne / Bytovia Bytów / Arka Gdynia / Stomil Olsztyn / Pogoń Siedlce / Termalica Bruk-Bet Nieciecza / Śląsk Wrocław

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

2 thoughts on “Mąka trenuje w Bytowie. Nie zagra w Polonii?

Dodaj komentarz