MKS uspokaja po wypowiedzi Dziewickiego. Wilk awansował do Primera Division

Wczoraj Piotr Dziewicki ustosunkował się do komunikatu MKS-u dotyczącego funkcjonowania klubu. Dziś klub na profilu na Facebooku uspokaja:

Polonia WarszawaA tymczasem w związku z niepokojem, który wkradł się pośród kibiców warszawskiej Polonii, przypominamy:

  1. Wszystkie dokumenty licencyjne na sezon 2014/2015 zostały złożone w terminie. W tym zaświadczenia o niezaleganiu w Urzędzie Skarbowym i Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych.
  2. Zobowiązania wobec piłkarzy regulowane są na bieżąco z własnych środków bez wsparcia stowarzyszeń działających wokół Klubu podobnie jak miało to miejsce w miesiącach marzec i kwiecień.
  3. Pierwsza drużyna Polonii Warszawa ma zapewnione wszystkie środki potrzebne do normalnego funkcjonowania drużyny (boiska treningowe, transport na mecze wyjazdowe, posiłki).

POLONIA NIGDY NIE ZGINIE!

Emeriten Gang informuje, że kibice którzy zamówili relację SMS-ową z meczu z Mazurem Gostynin otrzymają na koniec spotkania (04.06 godz. 17:00) SMS-a z wynikiem. Natomiast osoby które nie zamówiły relacji SMS, a będą chciały otrzymać informację o wyniku końcowym mogą wysłać SMS o treści MECZ.2405 na nr 71480. Koszt usługi to 1,23 zł. Serwis obejmuje wysłanie 1 SMS-a z wynikiem spotkania. Dochód z serwisu zasili podopieczną kibiców Polonii w warszawskim ZOO, czarną jaguarzycę Beatę.

W sobotę pierwszy raz w tej rundzie do sektora gości zawitają kibice drużyny przeciwnej! W związku z tym oprócz pojedynku na boisku, będziemy mieli także pojedynek wokalny na trybunach 😉 Polonia Warszawa – Narew Ostrołęka już sobotę o 19:11. Kasy czynne:

  • czwartek 17-20
  • piątek 17-20
  • sobota 12-20

W kasach będzie można nabyć również bilety na mecz 21 czerwca z Bzurą Chodaków! OTWIERAMY KAMIENNĄ! 🙂

W miniony weekend Deporivo La Coruña wywalczył awans do Primera Division. Udział w tym sukcesie zanotował wychowanek „Czarnych Koszul” Cezary Wilk, który w minionym sezonie w barwach ekipy z „El Riazor” rozegrał 16 spotkań. Gratulujemy!

Źródło: własne / Polonia Warszawa / Wielka Polonia / Emeriten Gang

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

2 thoughts on “MKS uspokaja po wypowiedzi Dziewickiego. Wilk awansował do Primera Division

  1. Jak już dwa Stowarzyszenia wykończą zuchów z MKS to wezmą się wzajemnie za łby. Prawdopodobnie prezes Gonzo z głównym księgowym Wiśnią wyślą to drugie Stowarzyszenie na OIOM najbliższego szpitala. Wtedy zaczną się ruchy odśrodkowe w zwycięskim Stowarzyszeniu. Po krótkiej walce w okolicach kibla i toy-toyek zwycięży frakcja Niepokalanych Fifułek. Tego samego dnia, ale nocną porą, przegrany odłam Przecudnejurody Stalowego Etosu podłoży ogień po pływalnie, a na sali zdąży tylko napisać „Precz z ….” Prasa typu Fakt, Super Express i Nasz Nocnik będzie miała używanie; boiska będą już zaorane a piłkarze (seniorzy i juniorzy) zapomną, że kiedykolwiek TU grali. Kończąc: jedyną alternatywą jest bogaty i uczciwy (w miarę) właściciel. Wszystko inne to tylko popierdułki rozkapryszonych małolatów i zdziecinniałych staruszków. Smacznego.

Dodaj komentarz