Polonia remisuje w Ostrovie

Poloniści będąc już na końcu swojej drogi do III ligi znów pogubili punkty (choć w 30 minut mogą jeszcze coś ugrać w Gostyninie). Ostrovia Ostrów Mazowiecka znów (na jesieni było 1:1) odebrała Polonii smak zwycięstwa.

Gola dla „Czarnych Koszul” zdobył na początku meczu Mateusz Gliński. W 21 minucie spotkania jedenastkę wybronił Paweł Błesznowski. Ostrovia wyrównała w doliczonym czasie gry.

31.05.2014
Ostrovia Ostrów Mazowiecka – Polonia Warszawa 1:1 (0:1)
bramka: Mateusz Gliński 4

Polonia: Paweł Błesznowski – Dawid Klepczyński, Tony Chukwuemeka, Aleksander Fogler, Kacper Lachowicz – Piotr Tyburski Ż, Adrian Ligienza  – Adeniyi Lekan (81. Mateusz Sołtys), Mateusz Gliński (77. Marcin Kruczyk), Dominik Lemanek (85. Patryk Strus) – Mariusz Ujek

9 thoughts on “Polonia remisuje w Ostrovie

1. Co do nagłówka, to powinno być „w Ostrowi”.
    Co do miejscowości przy wyniku, to powinna być Ostrów Mazowiecka.

A co do tego walkowera, to jak dla mnie, bardzo szemrana sprawa.
    Trzeba wszystko do końca wygrać, bo jak będzie mała różnica punktów, to gotowi awansować Bug z gabinetów, jak nie da rady na boisku.

2. Przez chwile bylo juz milo i przyjemnie i po raz kolejny okazuje sie ze liga ktora mielismy rozjechac niczym walec, okazuje sie droga z bardzo głębokimi koleinami. Po raz kolejny zamiast na spokojnie dowiesc awans do konca rundy i powiekszac przewage to glupio gubimy punkty. Juz ostatnie 2 mecze na K6 pokazywaly ze cos nie tak dzieje sie z forma naszych graczy i meczymy sie ze sredniakami 4ligi. Wierze ze bedzie ok, ale ponownie zapala sie swiatlo ostrzegawcze co jest niepokojace.

3. Nie chcę się wymądrzać i wchodzić w kompetencje Sztabu, ale uważam, że zmiany powinny zostać przeprowadzone dużo wcześniej . Nie rozumiem dlaczego nie grał Augustyniak. Z Lachowiczem (wydaje się taki niepozorny, a gra solidnie – fajny chłopak:) ) i Tonym tworzą dobrą formację, a Olek ma ewidentny spadek formy. Wiadomo, to jest oczywiste i kiedyś zawsze dopada, ale w ostatnich meczach, w sytuacji, gdy nie mamy przewagi w tabeli, skład powinien inaczej wyglądać. Tyburski i Ujek jeszcze nie odzyskali formy po kontuzjach. Jak jest problem ze skutecznością, to może powinniśmy grać dwoma napastnikami… Na mecz z Mazurem solidna obrona, wzmocniony atak i musimy szybko strzelić gola. Musimy grać optymalnym składem w tych ostatnich meczach.
    :sztandar:

4. Pro :wisi: cwelowski 90minutpl nie jest żadną wyrocznią w tej sprawie.Dopóki do klubu nie wpłynie oficjalna nota na ten temat czy też MPZPN nie ogłosi tego na swojej stronie nie wierzę w tą bzdurę.Przeglądałem dziś strony innych klubów z naszej ligi i żaden nie zmienił punktacji w tabeli,nawet Wyszków.To jest ewidętne sianie zamentu. :wisi:

5. Witam wszystkich,

Jak tak dalej pójdzie to o świętowaniu awansu możemy zapomnieć. Jeśli w te „zaległe” 30 min nasi coś strzela i nic nie wpuszcza to i tak do końca trzeba będzie wszystko wygrać bo że Wyszków będzie teraz gryzł trawę jaki nigdy nie mam wątpliwości a i sędziowie mylić się będą – toż to ludzka rzecz na ich korzyść :sztandar: