Litun i Olszewski na testach w Nowym Dworze Mazowieckim

Oficjalna strona Świtu Nowy Dwór Mazowiecki donosi, że II-ligowy Świt testuje Nazara Lituna. Bohaterowi tzw. „litunsgate” po dobrych jesiennych występach w barwach „Czarnych Koszul” otrzymał niedawno „wolną rękę” w poszukiwaniu nowego zespołu.

Patryk Olszewski
Patryk Olszewski (fot. MJPhoto)

Ukraiński pomocnik zagrał wczoraj w drugiej połowie sparingu Świtu z Pogonią Grodzisk Mazowiecki (0:0).

W tym samym meczu na placu gry pojawił się niedawno testowany przez Polonię Patryk Olszewski oraz brat Braina ObemaOdong. Świt zajmuje 16 miejsce w tabeli II ligi grupa: wschodniej (spada 10 zespołów).

Przypominamy, że dziś kasy z biletami na mecz z Avią czynne są od 15 do 18. Nadmiar biletów można zostawiać w „Czarnej Koszuli”.

Trwają zapisy na mecze Sandecji z GieKSą oraz na wyjazd do Wyszkowa…

Stowarzyszenie „Wielka Polonia” zaczęło przeprowadzać ankietę, o której wspominaliśmy niedawno. Na mailach osób, które wypełniły deklaracje powinien pojawić się stosowna wiadomość.

Źródło: własne / Świtu Nowy Dwór Mazowiecki / Czarna Koszula

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

1 thought on “Litun i Olszewski na testach w Nowym Dworze Mazowieckim

  1. hm to dziwne w takim razie faktycznie musimy mieć mega skład teraz skoro nasi byli piłkarze wzbudzają zainteresowanie zespołów grających dwie ligi wyżej, nieźle odrobienie 5 pkt do wyszkowa powinno pójść lekko

Dodaj komentarz