Pewne zwycięstwo z Józefovią

Dziś Polonia rozegrała kolejny sparing. Tym razem rywalem „Czarnych Koszul” była Józefovia. IV-ligowiec (z grupy południowej) przegrał z ekipą z Konwiktorskiej 3:0.

Bramki dla Polonii jednak od razu nie padały, trzeba było na nie czekać do drugiej połowy. Dwie zdobył Mateusz Gliński, jedną Patryk Strus. – Tym razem zdecydowanie lepiej wypadliśmy w drugiej połowie. Nie będę nikogo wyróżniał, bo jeszcze na to nie czas – mówi szkoleniowiec „Czarnych Koszul”.

08.02.2014
Józefovia – Polonia Warszawa 0:3 (0:0)
bramki: Mateusz Gliński (2), Patryk Strus

Polonia (I połowa): Michał Brudnicki – Kacper Lachowicz, Aleksander Fogler, Tony Uzoma Chukwuemeka, Adeniyi Lekan – Adrian Zawadka, Adrian Ligienza – Dominik Lemanek, Mariusz Ujek, Mateusz Sołtys – Marcin Kruczyk; (II połowa): Paweł Błesznowski – Max Brzoska, Damian Maleszyk, Adam Grzybowski, Dawid Klepczyński – Piotr Tyburski, Wojciech Antczak – Patryk Olszewski, Mateusz Gliński, Patryk Strus – Michał Strzałkowski.

Źródło: własne / Polonia Warszawa

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]