Głosuj na „Strzałę”. Przybecki miło o Polonii

Witajcie po świętach! „Gazeta Wyborcza” organizuje plebiscyt na „Sportowca roku 2013”. W zestawieniu nie zabrakło oczywiście polonisty.

Michał Strzałkowski
Michał Strzałkowski (fot. Tadeusz Robaszyński-Janiec)

Czytelnicy mogą głosować na jednego z dziesięciu. Jeśli chcecie oddać głos na najlepszego strzelca „Czarnych Koszul” (13 goli w rundzie jesiennej) Michała Strzałkowskiego wchodźcie na stronę „Gazety” (link) i głosujcie.

Portal 2×45.com.pl przeprowadził świąteczno-noworoczną ankietę z Miłoszem Przybeckim. Były skrzydłowy Polonii nie zapomniał w niej o swoim byłym klubie. W przyszłym roku życzył sobie: – Chciałbym być na wyższym miejscu w tabeli z Zagłębiem i mieć takie statystyki jak wiosną w Polonii Warszawa. No i najważniejsze – żebym nie miał kontuzji.

Dominik Budzyński został nowym piłkarzem Miedzi Legnica. Z klubem podpisał trzyletnią umowę. Ostatnim klubem „Budynia” był Radomiak Radom. W drugiej lidze zagrał w czterech spotkaniach.

Źródło: własne / Gazeta Wyborcza / 2×45.com.pl / Miedź Legnica

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

4 thoughts on “Głosuj na „Strzałę”. Przybecki miło o Polonii

  1. modlę się codziennie żebyśmy kupili licencję i jak najszybciej wrócili na wyższe poziomy, ta IV liga to nieporozumienie jakieś jest, tracimy przez to oszustwo teren w warszawie, kolejne pokolenie przejmie legła, ludzie idą za sukcesem, głośnymi nazwiskami itd, nie rozumiem oporu przed takim ruchem, nie spadliśmy z ligi w sposób sportowy tylko zajeliśmy 6 miejsce w Polsce a gramy de facto w w V lidze, skoro nie spadliśmy na boisku to i wrócić powinniśmy szybciej poza nim a nie tułać się po ligach 10 lat, czytałem wspomnienia piekarzewskiego wtedy na polonię po spadku przychodziło 20 tysiecy ludzi wydawało sie że to chwilowa przerwa, która potrwała 40 lat, moim zdaniem nie ma co czekać, w dzisiejszym sporcie liczą się kibice i hajs :wisi:

Dodaj komentarz