Olczak: nie będzie kupna licencji od Niecieczy!

Klub dobitnie w „Gazecie Wyborczej” dementuje plotkę o próbie kupna licencji na grę w I lidze od Termaliki Nieciecza.

Paweł Olczak
Paweł Olczak (fot. Zbigniew Luchciński /ksppolonia.pl)

Nikt z MKS ani ze stowarzyszenia nie prowadzi żadnych rozmów z Termaliką w sprawie kupna licencji. To plotki, nie ma takiej opcji. Nie chcemy iść drogą poprzednich właścicieli – mówi dyrektor sportowy czwartoligowej Polonii Warszawa Paweł Olczak.

Niedzielna informacja o rzekomym kupczeniu licencją pojawiła się na Orange Sport. Klub szybko odpowiedział. Na oficjalnym profilu facebookowym szybko zaprzeczył pogłoskom.

I tu nie chodzi o konkretną plotkę związaną z Termaliką, tylko o zasadę generalną. W ogóle nie myślimy o tym, by kupować od kogoś licencję – dodaje w rozmowie z „GW” Olczak. – Społeczność polonijna nie chce iść drogą poprzednich właścicieli. – Tworzymy na Polonii nowy klimat, interesują nas tylko awanse sportowe – kończy dyrektor sportowy „Czarnych Koszul”.

Źródło: własne / Orange Sport / Gazeta Wyborcza

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

4 thoughts on “Olczak: nie będzie kupna licencji od Niecieczy!

  1. Co za menda wymyśla te plotki. Sportowy awans nie ma innej opcji.
    Pewnie, że chciał bym żebyśmy jak najszybciej wrócili do tej najwyższej klasy rozgrywkowej, ale jest jedna droga przez te wszystkie boiska rywali. Fajnie było by gdybyśmy rozklepali na spokojnie każda ligę pnąc się w górę ale o awans będzie trzeba ostro powalczyć za friko nikt nam nic nie da, a zapewne parę kłód pod nogi Polonii jeszcze rzucą.

Dodaj komentarz