Kucz pojechał do Glasgow. Nasi w Lubinie nie mają łatwo!

Bramkarz Polonii 1999 Tomasz Kucz został zaproszony na testy przez szkocki Glasgow Rangers – poinformowała strona oficjalna Polonii.

Kucz otrzymał ostatnio powołanie do reprezentacji Polski U-15. Zadebiutował także w pierwszym zespole Polonii w meczu sparingowym ze Zniczem Pruszków.

Michał Gliwa
03.06.2011: Michał Gliwa (fot. Zbigniew Luchciński / ksppolonia.pl)

Róbert Jež został pobity, a samochód Michała Gliwy został zniszczony! Do takich bandyckich scen doszło w Lubinie. Do incydentów doszło w środę rano. „Jež został pobity rano przez dwóch sprawców w pobliżu swojego domu. Także pod domem stał samochód Gliwy, który został obrzucony cegłami. Straty wstępnie oszacowano na 1,5 tysiąca zł. Klub i zawodnicy złożyli zawiadomienia na policji” – informował serwis Miedziowe.pl

Atmosfera wokół Zagłębia już dawno nie była tak napięta. Nie poprawia jej gra zespołu, ani akty przemocy ze strony chuliganów. Swoje dorzucił też trener Orest Lenczyk, który w jednym z prasowych wywiadów skrytykował piłkarzy i kibiców. Stowarzyszenie Sympatyków Zagłębia Lubin w odpowiedzi w ostrych słowach wyraziło się o wynikach pracy Lenczyka.

Piłkarze zamierzają rozwiązać kontrakty z klubem. Najprawdopodobniej nie zagrają w czwartek z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Nie chcą też niczego na razie komentować.

Stomil Olsztyn rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z napastnikiem Szymonem Kaźmierowskim. 26-letni zawodnik grał w olsztyńskim klubie przez ostatnie półtora roku.

Źródło: własne / Miedziowe.pl / Wirtualna Polska / Polonia Warszawa / Stomil Olsztyn

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

2 thoughts on “Kucz pojechał do Glasgow. Nasi w Lubinie nie mają łatwo!

  1. Nie mają łatwo ? Hm…. Pamiętam, jak drzewiej na Starej Pradze zaczepili mnie kolesie wychodzący z bramy. Palimy coś ? – zapytali. Ja nie palę, więc zgodnie z prawdą odrzekłem. I za chwilę ostro spierniczałem. Prawie oberwałem i to za darmo. W Lubinie za darmo nie walą. Oczywiście nie aprobuję takich zachowań

  2. Tylko u Nas robili co chcieli, nawet te truchtanie po parku było dla nich bardzo ciężkie:). Dziś jak widać każdy były Nasz piłkarz musi dawać z siebie 120%(za mniejszą kasę)na boisku bo inaczej np; te lanie. To nie tylko w Zagłębiu ale wszędzie:). Jakoś Ich mi nie żal i nie chciał bym ich powrotu. Wiem Mierzej zawsze będzie Tu Naszą Ikoną…może kiedyś?..jeszcze Czarny kolor założy…..

Dodaj komentarz