O zakazie wyjazdowym. Bez Kosmalskiego na Gąbin!

Kibice Polonii dostali zakaz wyjazdowy od MZPN-u. Obejmie on dwa najbliższe mecze „Czarnych Koszul”. – To kara za rzucenie racy w Ciechanowie, racowisko na meczu Pucharu Polski z Józefovią i niezgodny z normami transparent (krytykujący działania policji – przyp. red. GW), który zawisł na trybunie oraz za wulgarne zachowanie kibiców podczas meczu w Mławie. Zajmiemy się również spikerem w Mławie, który podczas tego spotkania obraził Polonię – tłumaczy w „Gazecie Wyborczej” wiceprezes związku Mirosław Starczewski

Mirosław Starczewski
Mirosław Starczewski (fot. YT)

Mecz z Błękitnymi po wielu perypetiach będzie prawdopodobnie transmitować internetowa telewizja ETV. Prezes klubu z Gąbina początkowo nie zgodził się na obecność stacji na stadionie. W piątek po południu po długich namowach przedstawicieli stacji zmienił decyzję. – To trudna sprawa do rozstrzygnięcia, bo jeżeli mecz nie jest imprezą masową, to organizator ma prawo – jeśli taki ustanowił regulamin – nie wpuścić telewizji, która chce robić relację. Pracujemy nad regulaminem w Mazowieckim Związku Piłki Nożnej, który tę kwestię ureguluję – powiedział „GW” Starczewski.

Zachęcamy kibiców Polonii do zamówienia relacji SMS z wyjazdowego meczu piłkarzy Czarnych Koszul z Błękitni Gąbin. (sobota, godz. 15.30). Dochód z serwisu zasili podopieczną kibiców Polonii w warszawskim ZOO, czarną jaguarzycę Beatę. Serwis dostępny jest w dwóch taryfach.

  • Jeśli chcesz otrzymać 3 SMS-owe meldunki z meczu piłkarzy Polonii w Gąbinie, wyślij SMS o treści MECZ.1210 na nr 72480. Koszt usługi to 2,46 zł. Serwis obejmuje 3 SMS-y w trakcie spotkania.
  • Jeśli chcesz otrzymać 1 SMS-owy meldunek po meczu piłkarzy Polonii w Gąbinie, wyślij SMS o treści MECZ.1210 na nr 71480. Koszt usługi to 1,23 zł. Serwis obejmuje wysłanie 1 SMS-a z wynikiem spotkania.

Podczas meczu w Gąbinie zostanie zaprezentowany nowy sponsor. W spotkaniu zabraknie Jacka Kosmalskiego, który wciąż nie może wyleczyć kontuzji łydki. Nie trenuje z zespołem, jego powrót do gry. odwleka się w czasie. Być może zabraknie go również w środowym spotkaniu na szczycie (godz. 18 na Konwiktorskiej) z dotychczasowym liderem Bugiem Wyszków. Kosmalski ostatni raz zagrał w Ostrołęce z Koroną 18 września (2:0). Był wówczas najlepszym zawodnikiem na boisku, zaliczył asystę przy pierwszym golu. W tym sezonie w sześciu meczach strzelił trzy bramki, miał dwie asysty.

Źródło: własne / Emeriten Gang / Gazeta Wyborcza

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

1 thought on “O zakazie wyjazdowym. Bez Kosmalskiego na Gąbin!

  1. „rzucenie racy w Ciechanowie????” – chyba im się coś pomyliło i to zdrowo!!!!! żadnych rac w Ciechanwie nie było. fakt że była jedna mała petarda hukowa, ale gdzie jeden cichy strzał porównywać do żywego ognia i masy dymu który powstaje z racy????
    rozumiem że za tą ciechanowską racę do odpowiedzialności zostanie rónież pociągnięty klub z Ciechanowa, który jako organizator meczu poprzez swoje zaniedbanie dopuścił do wniesienia tej petardy!!??

Dodaj komentarz