Ogłoszenia kibicowskie przed meczem z Mazurem Gostynin! Transmisja z K6

Przypominamy, że tak, jak na poprzednich spotkaniach zamknięta będzie trybuna „Kamienna”, młyn będzie na trybunie Głównej, sektor C2 i C3. Prosimy o kupowanie biletów wcześniej, aby uniknąć kolejki przed samym meczem. 

Prosimy o nieomijanie dziewczyn zbierających na oprawę, ULTRAS ENIGMA przygotowuje kolejne OPRAWY.

Dalej można odebrać oraz zakupić szal „Polonia nigdy nie zginie” koszt 30 zł. Będzie można zakupić nowe szaliki (więcej tutaj).

Regulamin trybuny:

 1. Każdy kto przebywa w młynie jest zobowiązany do bezwzględnego wykonywania poleceń gniazdowego.Gniazdowy rozpoczyna doping,nie ma zarzucania z tłumu.
 2. Przychodząc do młyna dajemy z siebie 100% , a nawet 200% by wspierać nasz klub.
 3. Do młyna wchodzimy tylko na czarno!
Strefa wolna od Legii
Strefa wolna od Legii

Uwaga ! Uwaga! Zbiórka na oprawę !!! ULTRAS ENIGMA planuje wykonanie w tej rundzie jeszcze dwóch opraw. W dniu jutrzejszym każda osoba, która wrzuci do puszki banknot lub minimum 10 zł, dostanie komplet 10 vlepek „Strefa wolna od Legii”. Liczymy na Wasze wsparcie!

Na dzisiejszym meczu będzie można kupić koszulki „Piłka nożna dla kibiców !!!”. W tych koszulkach piłkarze wyszli na mecz derbowy z Legią. Jest tylko 15 sztuk. Rozmiar XL. Kosztują 40 zł (całkowity zysk idzie na cele ultrasowskie).

Telewizja internetowa ETV przeprowadzi transmisję na żywo z sobotniego meczu Polonia Warszawa – Mazur Gostynin. Stacja jako jedyny poza telewizją Orange Sport posiadacz praw do transmisji z meczów Polonii, wyprodukuje przekazy na żywo ze wszystkich domowych i wyjazdowych spotkań pierwszej drużyny. Znaczna część dochodu z transmisji zasila konto Polonii Warszawa.

Początek transmisji z meczu Polonia-Mazur o godzinie 18:25. Spotkanie komentować będzie tradycyjnie Łukasz Klufczyński.

Źródło: Ultras Enigma / ETV

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

9 thoughts on “Ogłoszenia kibicowskie przed meczem z Mazurem Gostynin! Transmisja z K6

 1. W imieniu wielu pokrzywdzonych przez telewizję internetową ETV przestrzegam innych kibiców przed wykupieniem ich usług! O rzetelności tej firmy świadczą już niestety dość liczne dowody typu : brak obrazu, brak dźwięku, brak kontaktu z firma ETV, nieprawidłowe kody, brak kodów.

  Wielu z nas zostało już naciągniętych na te „transmisje” oczywiście każdy z nas ma prawo wyboru ale o w.w. faktach każdy kupujący powinien wiedzieć . Najwyższa pora by my = kibice Polonii przestali się dawać się wodzić za nos kolejnym podejrzanym firemkom.

  Oto prawda o etv i ludziach publikujących o nich informacje jak ta powyżej…dla mnie nawet jeśli tylko kilku kibiców zostanie oszukanych pod szyldem „transmisja meczu Polonii” to i tak zbyt wiele. Szanujmy swój czas, swoje pieniądze i swoje oczekiwania.

  Pozdrawiam kibiców :ok: i pozdrawiam etv (środkowym palcem)

  1. Fenix: Skontaktuj się pod adresem mromian@etvlive.pl, podając w tytule swój login ze strony dumystolicy. Twoja sprawa została zapewne przeoczona i zostanie wobec tego rozwiązana najszybciej jak tylko można, myślę że w sposób Ciebie zadowalający. Zdecydowana większość widzów otrzymała już odpowiedzi po przeanalizowaniu przez operatora płatności ich reklamacji – niestety w związku z ich dużą liczbą mogło dojść do przeoczeń, co nie jest niczyją złą wolą.

 2. Fakt faktem w transmisji z Ciechanowa ETV zawalilo na calego i do dzis nie wiadomo czy 100 % za tamta transmisje przekazali na Polonie.

  Ale ostatnio kazda transmisja dziala swietnie ta z Mlawy i ta z PP byly bezbledne i bardzo dobre wedlug mnie wiec sie poprawili.

 3. do dziś wiadomo że nie z każdym kto wysłał sms na transmisje z Ciechanowa firma ETV rozliczyła się (czego chociażby ja mogę być żywym przykładem, nie dostałem w zamian żadnego kodu choć mój numer chociażby z racji wysłania sms jest im znany, nie odpisali też na żadnego z moich mailów) Wiadomo też że takich osób jest więcej, wiadomo również że są osoby które miały problemy z innymi meczami…przykłady były podawane w innych artykułach…jak chociażby osoby które po wysłaniu smsa…nie dostały żadnego kodu lub błędny kod.

  Takie są fakty i warto uprzedzić potencjalnych nabywców tej transmisji że ryzykują.

 4. Nie no od tamtej transmisji dzialaja wszystkie perfect. Ja do nich nawet maila nie pisalem bo co mi tam jakies grosze jedyne co bym chcial aby 100 % przekazali na Polonie skoro im sie tamta transmisja nie udala.

  Obecnie dziala perfect juz 4ty mecz z rzedu od ETV. I bardzo sie ciesze ze w ogole mozna ogladac mecze Polonii. Ja bym mogl i 100 PLN za mecz placic byle mozna bylo ogladac bo gdy spadlismy z Ekstraklasy to myslalem ze niezobacze Polonii co tydzien dopoki nie wroci do Ekstraklasy Polonia.

 5. Pingback: fox888

Dodaj komentarz