Kosmalski zagra z Mławianką. Ruszyła strona oficjalna

Jacek Kosmalski według informacji „Gazety Wyborczej” wystąpi w najbliższym spotkaniu ligowym z Mławianką. 37-letni zawodnik w ostatnim meczu nie zagrał z powodu zatrucia pokarmowego i kontuzji ręki. 

Jacek Kosmalski
Jacek Kosmalski (fot. Tadeusz Janiec / dumastolicy.pl)

Co prawda Kosmalski z ręką w gipsie wziął udział w trzech spotkaniach, ale ostatnio lekarze powiedzieli piłkarzowi, że nadłamana kość śródręcza źle się goi. – Wolałem dłużej nie ryzykować – tłumaczył w „GW” piłkarz. W sobotę polonijny weteran nie mógł grać również z powodu zatrucia, ale w tym tygodniu wrócił do treningów. – Będzie do naszej dyspozycji – zapowiada dyrektor sportowy Paweł Olczak.

Ruszyła oficjalna witryna internetowa Polonii Warszawa. Strona www.polonia.waw.pl skupia wszystkie sekcje klubu z Konwiktorskiej – odradzającą się w IV lidze piłkarską, koszykarską, która w tym roku zagra na trzecim szczeblu rozgrywek, a także sekcję pływaków i lekkoatletów.

Kibiców, którzy nie mogą przybyć na sobotni mecz Polonii z Mławianką, zachęcamy do zamówienia relacji SMS z tego spotkania. Dochód z serwisu zasili podopieczną kibiców Polonii w warszawskim ZOO, czarną jaguarzycę Beatę. Serwis dostępny jest w dwóch taryfach:

  • Jeśli chcesz otrzymać 3 SMS-owe meldunki z meczu piłkarzy Polonii z Mławianką, wyślij SMS o treści MECZ.2809 na nr 72480. Koszt usługi to 2,46 zł. Serwis obejmuje 3 SMS-y w trakcie spotkania.
  • Jeśli chcesz otrzymać 1 SMS-owy meldunek po meczu piłkarzy Polonii z Mławianką, wyślij SMS o treści MECZ.2809 na nr 71480. Koszt usługi to 1,23 zł. Serwis obejmuje wysłanie 1 SMS-a z wynikiem spotkania.

Regulamin serwisu na stronie http://www.eg.waw.pl/sms.php

34-letni pomocnik Mateusz Bartczak został nowym zawodnikiem Chojnowianki Chojnów. Zespół z Chojnowa występuje w klasie okręgowej.

Źródło: własne / Gazeta Wyborcza / chojnowianka.futbolowo.pl

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

2 thoughts on “Kosmalski zagra z Mławianką. Ruszyła strona oficjalna

  1. w sumie to właśnie taki Bartczak mógłby nam się przydać…pomocnik…doświadczony mając na koncie kilkaset ekstraklasowych występów…umiałby na pewno sterować szybkością gry…i uruchomić akcję 1 podaniem…no i młodzi mieli by się od kogo uczyć…po za tym ponad 100 meczów w czarnej koszuli to też argument….no ale widocznie Chojnowianka złożyła wyższą ofertę ;)…lub ktoś przespał te nazwisko…a szkoda 34lata to sądzę że by jeszcze z 2-3 lata mógł pograć w tych niższych ligach…może dając nam 2 awanse w górę

Dodaj komentarz