Skok Wołomin sponsorem Polonii!

Nowym sponsorem „Czarnych Koszul” będzie Skok Wołomin. Informację tę potwierdził w firmie SKOK Wołomin portal Press. Na dziś zapowiedziano oficjalną prezentację sponsora. Logo firmy znajdzie się na koszulkach zawodników, którzy grają obecnie w czwartej lidze.

Skok Wołomin pomoże Polonii
Skok Wołomin pomoże Polonii

Informację o nowym sponsorze zdaje także potwierdzać Mateusz Borek, który na swoim Twitterze napisał:

SKOK WOŁOMIN zostanie dziś sponsorem głównym Polonii Warszawa na ten sezon. Główny pakiet: koszulka, itd. Będzie awans?

Z góry przepraszamy za wprowadzenie w błąd ostatnim razem. Naczelnemu się nie śniło, że Skoków może być więcej…

Firma jest pierwszym sponsorem na koszulkach piłkarzy Polonii Warszawa.

W specjalnie zwołanej na tę okoliczność konferencji prasowej uczestniczyli Prezes Zarządu SKOK Wołomin, Mariusz Gazda, oraz dyrektor sportowy Polonii Warszawa, Paweł Olczak.

Zdecydowaliśmy, że chcemy pomóc w odbudowie wielkiej Polonii. Nasz udział jest skromny, ale na czwartą ligę na pewno przydatny. Trudno znaleźć w Polsce klub, który z nazwy i ideologii jest bardziej słuszny niż Polonia – powiedział Gazda.

Pozyskaliśmy bardzo konkretnego sponsora, w czym pomogła nam znajomość jednego z kibiców, który chciał pozostać anonimowy. To sukces całej polonijnej społeczności. Razem będziemy szli teraz do przodu – dodał Olczak.

Umowa pomiędzy SKOK Wołomin a Polonią Warszawa będzie obowiązywała przez rok. Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa w Wołominie to jedna z największych spółdzielczych kas w Polsce. Według rankingu SKOK-ów opublikowanym w dzienniku Rzeczpospolita (wg danych na koniec 2011 roku) zajmuje 2. miejsce wśród ponad 55 istniejących w naszym kraju SKOK-ów.

Źródło: własne / Press.pl / Mateusz Borek / Polonia Warszawa

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

25 thoughts on “Skok Wołomin sponsorem Polonii!

 1. Kurde, jak może coś nie pasować? ;]
  Poczytałem o tej firmie i jestem zadowolony, wydawało mi się, że to mała lokalna firemka. Nie wiem jak bardzo będą wspierać zespół, myślę, że w większym stopniu niż drużynę z Targówka.
  P.S. Chciałbym aby jako bonus dali plecy od kolegów z Wołomińskiej mafii, wtedy na stadionach będziemy czuć się naprawdę bezpiecznie 😉

 2. No i pięknie. Poczekajmy na szczegóły, ale jeśli będą OK, to może warto by było przeprowadzić akcję wśród nas, kibiców Polonii i naszych rodzin, żeby korzystać z ich oferty domagając się przy okienku przekazania informacji wyżej, że przychodzimy do nich tylko i wyłącznie dlatego, że zostali sponsorami Polonii. Utwierdziło by ich to być może w słuszności podjętej decyzji i skłoniło do dalszego wspierania Klubu.

  1. Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale sugerujesz aby ludzie brali u nich pożyczki tylko dlatego, że SKOK został naszym sponsorem? Niezależnie od tego, czy Ci ludzie ich potrzebują czy nie? Przecież to głupota w najczystszej postaci i aż mnie dziw bierze, że ktoś mógł coś takiego wyskrobać..

  2. @KSP_na_Zawsze Czy jedyny produkt bankowy jaki istnieje na świecie to kredyt ? Chodzi raczej o konto, karty które ktoś i tak gdzieś ma. Zresztą kredyt z innego banku (jeśli się już go ma), jeśli warunki będą conajmniej takie same, też warto przenieść.

 3. Pewnie, że lekkie rozczarowanie jest po tym, jak chodziły słuchy że to SKOK Stefczyka ma być sponsorem. Najważniejsze, że jest sponsor, który wykłada kasę, a że nie jest to potęga finansowa? Na IV, a może i III ligę jest wystarczający.

  1. Oczywiście, że najważniejsze że jest i witamy przy K6. Przejmujemy Beeftown! :raca:

  2. Widziałem komentarze, chyba uwarunkowane politycznie, typu „dobrze, że nie SKOK Stefczyka bo bym się załamał” 😕

 4. Wiem że wielu z Was może mieć takie skojarzenie że Skok Wołomin to zapewne jakiś oddział pożyczkowy w ..Wołominie. Tak na prawdę to duża firma mająca w samej Warszawie 6 oddziałów…a w całej Polsce pewnie ok. 100. Tak więc nie jest to lokalna firemka tylko firma na tyle duża…że sądzę że możemy z nią wejść może i do 1ligi…oni zyskują jakby nie patrzeć kojarzenie z nami = najbardziej medialną drużyną 2011 i będącą w ścisłej czołówce przez ostatnie 4-5lat…do tej pory sądzę że pisze się o nas więcej niż o niektórych klubach z ekstraklasy…a na pewno więcej niż o większości klubów z 1 ligi, z perspektywy sponsora to spory plus a jeśli jeszcze klub będzie dobrze zarządzany, będą pieniądze , będzie jeszcze kilku doświadczonych piłkarzy i będą awanse…to tym bardziej. Umowa podpisana na sezon…ma sens…dla nas awans jest niezbędny.

  Ja osobiście się cieszę że mamy sponsora i to sponsora którego możliwości przewyższają tą ligę, tak samo jak my przewyższamy tą ligę tradycją i historią. Mam tylko nadzieję że pieniądze te zostaną spożytkowane na 1-2 doświadczonych piłkarzy…bo pomimo ostatniego zwycięstwa sądzę że kilku doświadczonych musi być…bo nadal obserwujemy niektórych rywali nad nami…i nie możemy mieć pewności że zgubią w tej lidze zbyt wiele punktów.

 5. @KSP_na_Zawsze
  Czy przed napisaniem swojego komentarza wszedłeś na ich stronę i zapoznałeś się z ofertą? Bo ja to zrobiłem i na tej podstawie oraz założeniu, że wiele osób poza bankiem na który wpływa im pensja ma, bądź rozważa korzystanie z usug innych banków napisałem swój komentarz, który podtrzymuję.

 6. A gdzieś podano błędną informację, że to SKOK Stefczyka będzie sponsorem, a przecież to dwie różne instytucje. Jeśli zaś chodzi o SKOK Wołomin, ja tam mam pełne zaufanie, mam u nich lokatę założoną, według mnie to rzetelna firma. Warto dodać, że logo SKOKU Wołomin znajdzie się na koszulkach zawodników, którzy grają obecnie w czwartej lidze ;).

 7. Z tej okazji ze sponsoruja Polonie to sobie wlasnie konto w Polsce u nich zaloze bo juz myslalem o zalozeniu w Polsce konta bo prosciej sobie mozna przeslac wtedy forse z norweskiego konta do Polski niz wozic niewiadomo ile banknotow. I karte VISA polska rowniez oferuja. Musze tylko zadzwonic do tego SKOKu i sie dowiedziec czy mozna jednym przelewem na caly rok wplate zrobic na konto a nie ze co miesiac bo oplaty sa za transfer z Norwegii.

Dodaj komentarz