Ostatnie dwa wzmocnienia Polonii

Ostatnim rzutem na taśmę „Czarne Koszule” pozyskały dwóch zawodników. Przed zamknięciem okienka transferowego zespół wzmocnili dwaj zawodnicy, którzy wiosną występowali w zespole polonijnej Młodej Ekstraklasy. 

Wojciech Antczak
Wojciech Antczak (fot. Zbigniew Luchciński / ksppolonia.pl)

Pierwszym jest Wojciech Antczak. Środkowy pomocnik, który zadebiutował w pierwszym zespole Polonii we wczorajszym meczu z MKS-em Ciechanów. 20-letni piłkarz w przeszłości grał III-ligowych w Unii Swarzędz i Pogoni Barlinek.

Wiosną Antczak w zespole Młodej Polonii zagrał w 12 spotkaniach. Pomocnik zaliczył jedno trafienie w meczu derbowym młodych zespołów.

Drugim zakontraktowanym zawodnikiem jest Patryk Duda. 20-latek jest również środkowym pomocnikiem. Pochodzi z południa. Przed grą w młodej Polonii występował w Lepietnicy Klikuszowa, SMS-ie Kraków i Watrze Białka Tatrzańska. W Młodej Ekstraklasie Duda może się pochwalić podobnym bilansem co Antczak. Również w 12 meczach zdobył jedną bramkę (tyle, że z Piastem Gliwice).

Piłkarze mogą pomóc sztabowi szkoleniowemu, który mógł narzekać na braki po tym jak Maciejowi Biernackiemu odnowiła się kontuzja pleców.

Źródło: własne

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

7 thoughts on “Ostatnie dwa wzmocnienia Polonii

    1. „Będzie sponsor”… kolejny serial po „mamie Madzi”. Pseudoinformacja warta tyle co komentarze pod nią.

    2. Wyprzedzili mnie, w poniedziałek coś napiszę o tym, bo muszę się dowiedzieć jak dużo można wam przekazać. Sponsor jest dogadany, jest dobrze… Co ważne kolejni są w drodze 3:-)

  1. ja już nie chcę czytać artykułów, o tym co ma być. Najpierw czytałem w zeszłym sezonie o ratunku dla Polonii – nie przyszedł, potem o wydobyciu Polonii z rąk prezesa – nie wyszło, następnie Pan Popielarz obiecywał ukazanie dowodów przeciw prezesowi- nie wyszło.
    Zatem jak będzie sponsor na koszulce to będę wówczas skakać z radości, nie chcę już przeżywać kolejnych rozczarowań.

Dodaj komentarz