Pierwsze spotkanie – 36 minut…

Polonia swój pierwszy mecz w IV lidze skończyła już po 36 minutach. Wynik meczu brzmiał 2:0, a sędzia z powodu złego zachowania kibiców Legii postanowił przerwać spotkanie. 

Pierwsza bramka padła w 9 minucie. Jacek Kosmalski pokonał bramkarza gospodarzy potężnym strzałem pod poprzeczkę z ok. 30 metrów. Wynik podwyższył w 15 minucie Michał Strzałkowski. Były piłkarz Świtu Nowy Dwór Mazowiecki celnym strzałem z pierwszej piłki w okienko zamknął wynik meczu.

17.08.2013 – Łomianki
KS Łomianki – Polonia Warszawa 0:2 (0:2)
bramki: Jacek Kosmalski 9, Michał Strzałkowski 15

Polonia: Michał Dudek – Damian Maleszyk, Aleksander Fogler, Tomasz Dudek, Jacek Karbowniak – Patryk Strus, Maciej Biernacki, Piotr Tyburski, Rafał Linka – Jacek Kosmalski, Michał Strzałkowski.

Źródło: własne

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

13 thoughts on “Pierwsze spotkanie – 36 minut…

 1. bydło z legii pokazało co potrafi 🙂 żenada straszna :facepalm:

  kibice L już piszą po forach że ich sprowokowaliśmy żeby dostać walkowera :DD
  :k6: :k6: :k6:

  pozdro dla wszystkich co byli ! Jebać Legie i Policje… :boks:

 2. Ekstraklasa wysłała do UEFA odwołanie od decyzji o zamknięciu żylety. Myślę, że działające Stowarzyszenie byłoby odpowiednim podmiotem, żeby w oficjalnym piśmie powinno poinformować o dzisiejszych wybrykach, bandytów z legii Wojewodę, PZPN, oraz UEFA. Żeby czasami się nie okazało, że nikt nic oficjalnie nie wiedział i sprawa się przedawniła.

 3. tego smrodu nawet pisowcy nie są w stanie zamieść pod dywan.
  Jedyne pismo jakie bym wysłał w imieniu zawodników i kibiców to pismo do Ministra Sprawiedliwości pana Sienkiewicza by coś z tym bydłem zrobił.
  W zaistniałej sytuacji mecz Polonii na K6 będzie miał bardzo ważne znaczenie !!!
  Jeśli nie zajdą na nim żadne poważne incydenty a my kibice pokażemy swoją klasę/kulturę to możliwe że wszystkie mecze będziemy rozgrywać na K6 !!!!!!
  Tak więc zjednoczcie się wszystkie frakcje kibiców Polonii i nie róbcie głupot a już na pewno nie próbujcie odpowiadać żadnymi transparentami tym bandytom z ł3 bo będziemy obserwowani przez delegatów z MZPN

  1. Co do tego gościa, to wystarczy przejrzeć jego profil na FB i wszystko będzie jasne. Cytując klasyka: Nikt nam nie wmówi, że czarne jest czarne a białe jest białe. Rozmowa z parapetem, też większego skutku nie przyniesie, więc należy olać.

 4. Co ciekawe?. Jak jechaliśmy przez Łomianki, ludzie z sympatią do nas machali. Przed wyjazdem częstowali wodą mineralną:). To chyba coś znaczy?…wcześniej pan burmistrz w mediach…że Łomianki to sympatyzują z tylko z legią. Nie zna swych mieszkanców?, czy znowu media wszystko poplątały?
  Tylko ten przyjazd już na K6?…policja nie dała wyjsc, szukała PROWOKACJI?. Autokary zatłoczone, duszno i….gaz jak ktoś chciał wyjsc.
  Ale co najwazniejsze:) Powstaje Drużyna która nie boi się walki, i mają uśmiech jak boisko opuszczali…to ważne.
  Pan trener Nasz ,też brawo, i dzięki:)….też za pomoc w wyjsciu z autokarów tu już na miejscu. Widać że naprawdę ma CZARNE SERCE;)

 5. Witam!
  Kibice ległej to trzoda. Dzisiaj to potwierdzili na meczu Widzewa z Ursusem. 90% kibiców ległej to kibice sukcesu=żadni. Życzę Wam najszybszego powrotu do Ex, bo jak wjeżdżam czasem do Wawy i widuję te zielone marionetki z Otwocka i okolic to mnie krew zalewa, a przecież to oni powinni być w Waszym cieniu! Oprócz wyników najważniejszy jest PR. Ludzie poza Wawą nie wiedzą, że jesteście klubem nie mającym nic wspólnego z komuną w przeciwieństwie do naszych wrogów. Zawsze i każdemu to mówię! Szczególnie Słoikowym ległonistom żeby troche poczytali o swoim jakże „wspaniałym” klubie z „tradycjami” (komunistyczno-złodziejskimi). No dobra, trochę powrzucałem na tych śmieci a teraz czas spać. Czarno-Czerwonych snów! :tnt:

  1. O PR można walczyć mając ogólnopolskie media po swojej stronie, a z tym u nas rewelacji niema, rodzime serwisy to jedno, portale typu wp,onet,sport.pl, ps, itd to drugie jeden Olgierd opisujący rzeczy jak należy wszystkiego nie ogarnie zakrzyczany przez legijnych pismaków, którzy skrzętnie kiboli 7egii przerobią na fanów Łomianek sympatyzujących z legią, bez oporów liczbę kibiców Polonii przybyłych na mecz zmniejszą co najmniej o połowę, oraz dorzucą nas do wora z tymi co zaczęli tą cała bardachę mimo że staliśmy za kordonem policji, siatką w dodatku ze 20-30 metrów od całej imprezy.
   Trzoda, raczej banda baranów czy tam lemingów oni nie znają historii (nawet tej sportowej) miasta i co lepsze własnego klubu odcinają się od komunistycznej przeszłości a zaraz zarzucają cwks, te ciołki maja własnego zdania, idą za jednym pół mózgiem i raczej nie wiedzą do końca czy to co robią jest normalne, z reszta ich iq spada wprost proporcjonalnie do ilości jednostek w białych łachmanach. Inny problem jest w tym że na legła jest moda, a zieloni wszędzie do okolicznych wiosek mają blisko bo to stamtąd pędza do miasta, a jeśli nie byli ani razu na meczu przy Ł3 czy chociaż w stolicy to kiedy maja okazje próbują podlizać sie żylecie.
   Wyjście z cienia, na pewno kiedyś nastąpi to zdecydowanie(i teraz tak jak my będziemy chcieli) z resztą gdyby Król nie odpi**ił takie akcji płacił by skład byłby utrzymany cały sezon była by szansa na mistrza o ale cóż jest jak jest. Zaczynamy od początku teraz wyniki i dobra prasa będą sprzyjać. Gdybyśmy jeszcze dysponowali obiektem co najmniej takim jak bracia z Krakowa może + hala i basen nie było by problemów ze sponsorami czy umocnieniem innych sekcji też nie można ich pozostawić w stagnacji (wszak cska dzięki pepsi arenie napędza sponsorów i uruchamia swoje upadłe podmioty)

 6. No właśnie ten stadiom… u nas też nie ma rewelacji. Na szczęście będą budować w przyszłym roku. Fajnie by było jakby trafił się Wam biznesmen z kontaktami i spróbował zbudować stadion w PPP na Konwiktorskiej. U nas to nie przeszło bo urzędnicy (bardzo delikatnie mówiąc) są niekompetentni, a poza tym to tylko Łódź. Nie oszukujmy się, że Łódź jest 10 lat w rozwoju za Wawa i cały duży biznes uciekł z miasta włókniarzy. A z tymi mediami masz rację. Słychać w mediach, że wszystko co nie legijne to nieprofesjonalne i nie mające sensu. Pozdrawiam :tnt:

Dodaj komentarz