PS boi się zadymy w Łomiankach. Piłkarze się integrowali. Z Wkrą w niedzielę!

Wizjonerski „Przegląd Sportowy” twierdzi, że w sobotę inauguracyjny mecz Polonii z KS Łomianki przyniesie spory ładunek negatywnych emocji. Może dojść tam to ogromnej zadymy. Na mecz wybiera się 500 kibiców „Czarnych Koszul”. Przyjazd zapowiadają także kibice Legii Warszawa. Będzie ich około tysiąca.  

Miejscowi z relacji „Przeglądu” są przerażeni. Ich stadion nie jest kompletnie przygotowany ani do przyjęcia tak dużej liczby kibiców (ma pojemność 1 tysiąca osób), ani do skutecznego odseparowania kibiców obu drużyn. W Łomiankach boisko oddzielone jest od trybun niewysokim, niespełna metrowym płotem. Podobnie sprawa wygląda w przypadku oddzielenia sektora gości. Spięcie między nienawidzącymi się fanami jest niemal pewne. Działacze z Łomianek są w stanie zapewnić bezpieczeństwo. 50 kibicom. Nie mogą ograniczyć liczby biletów, bo na mecze IV-ligowego KS nie są one sprzedawane – czytamy w „PS”, który również informuje, iż mecz będzie zabezpieczać ok. 300 policjantów.

Tymczasem w środę wieczorem w lokalu Fiverestaurant przy ul. Grzybowskiej odbyło się integracyjne spotkanie nowego zespołu Polonii Warszawa. Oprócz piłkarzy, którzy stawili się w komplecie, na kolacji pojawili się także trenerzy oraz pracownicy klubu.

Michał Strzałkowski i Michał Dudek
Michał Dudek i Michał Strzałkowski (fot. Michał Joot)

W restauracji nie zabrakło m.in. Dominika Budzyńskiego, który wciąż trenuje z Polonią, ale jego ewentualna przyszłość przy Konwiktorskiej nie jest jeszcze klarowna. Byli również zawodnicy trenujący z drużyną od niedawna, jak np. Michał Strzałkowski, który poprzedni sezon spędził w drugoligowym Świcie Nowy Dwór Mazowiecki.

MKS Polonia Warszawa oraz Telekomunikacja Polska S.A. parafowały dzisiaj umowę określającą zasady relacjonowania przez stację Orange Sport domowych meczów „Czarnych Koszul” w sezonie 2013/14.

Obie strony uzgodniły, że w bieżącym sezonie Orange Sport wyemituje co najmniej dwanaście 24-minutowych skrótów ze spotkań Polonii Warszawa. Telewizja – według własnego uznania – będzie również miała prawo do relacjonowania bądź bezpośredniego transmitowania konferencji prasowych dotyczących meczów.

W związku z kilkoma rozbieżnymi wersjami wyjaśniamy: mecz z Wkrą Żuromin odbędzie się 25 sierpnia (niedziela) o godz. 19:11 na stadionie przy Konwiktorskiej.

Źródło: własne / Polonia Warszawa / Przegląd Sportowy

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

1 thought on “PS boi się zadymy w Łomiankach. Piłkarze się integrowali. Z Wkrą w niedzielę!

  1. Wiadomo zadymy nie będzie na pewno. Te PS tylko szukają sensacji. Kibice legii mają swoje problemy (zamknięta żyleta) i czekają na odwołanie. Jakaś mała burda i mają w plecy. To tylko żeby Nasz znięchęcić do dopingowania na pierwszy wyjezdzie.
    Polonia wiadomo chcieli by wymazać z pamieci….i takie głupie teksty. Przed Derbami też Nas straszyli że wybiera się parę tys9legionistów i bedzie zadyma) na Nasz stadion, i co?..zadnego nie było. Mają swoje sprawy i przegrana z Ursusem, a mieli te gwiazdeczki lekko pokonywać wszystkich.

Dodaj komentarz