Polonia pokonała Znicz Pruszków [aktualizacja]

W rozegranym dzisiaj sparingu „Czarne Koszule” pokonały zespół II-ligowego Znicza Pruszków 3:2. Podopieczni Piotra Dziewickiego w pierwszej połowie strzelili dwa gole. Oba po stałych fragmentach gry.

Autorami bramek byli Bartłomiej Gołaszewski i Aleksander Fogler. Po przerwie trzecią bramkę po dobrym podaniu Michała Kropiewnickiego z lewej strony boiska piłkę do siatki wpakował Marcin Tomczykowski.

W spotkaniu nie zagrał Jacek Kosmalski. Sztab miał okazję przyglądnąć się argentyńskiemu bramkarzowi Martinowi Hermanowi oraz czarnogórskiemu napastnikowi z Budućnost Podgorica Danilowi Rađenoviciowi.

29.07.2013 – Warszawa (ul. Blokowa)
Znicz Pruszków – Polonia Warszawa 2:3 (0:2)
bramki: Bartłomiej Gołaszewski, Aleksander Fogler, Marcin Tomczykowski

Polonia: (I połowa): Martin Hérman – Damian Maleszyk, Aleksander Fogler, Piotr Tyburski, Patryk Strus – Nazar Litun, Bartłomiej Gołaszewski, Maciej Biernacki, Bartłomiej Jałocha – Aleksander Majerz – Danilo Rađenović.  (II połowa) Martin Herman – Rafał Linka (Mateusz Konaszewski), Maciej Joczys, Tomasz Dudek, Jacek Karbowniak – Michał Kropiewnicki, Patryk Chmielewski, Marcin Pawłowski, Bartłomiej Kucharski (Piotr Cudny) – Marcin Tomczykowski, Michał Madej.

Źródło: własne / SK „K6”

7 thoughts on “Polonia pokonała Znicz Pruszków [aktualizacja]

1. Skład Znicza:
    Paweł Pazdan – Michał Jaczewski, Aleksander Miroszewski, Filip Jaworski (Karol Gudelski), Kamil Tomas – Krzysztof Kopciński (Mateusz Majewski), Sebastian Olczak (Emil Adamczuk), Daniel Nawrocki, Maciej Machalski (Jakub Zieliński), Bartosz Niksiński (Zawodnik testowany) – Adrian Paluchowski (Mateusz Muszyński).

Bramki: Zawodnik testowany x2.
    Porównując ze składem tej drużyny, który wygrał ostatnio w lidze to było sporo zmian.

2. Byłem na meczu i muszę przyznać iż naszego trenera czeka dużo pracy . Z tej grupy którą dziś widziałem może z 5 piłkarzy prezentuje sie dość dobrze reszta…… . Mam nadzieję że ktoś jeszcze dojdzie do nas bo jak nie to z tym awansem może być cienko . na pewno lepsza gra niż w Radości ale …..

3. Przepraszam jeszce zapomniałem dodać iż najlepszymi według mnie w Zniczu byli bądź wychowankowie bądż byli zawodnicy Polonii Warszawa Jaczewski,Kopciński,Niksiński,Olczak i Muszyński ….. ciekawe czy nie chcieliby grać u nas…….