Spora frekwencja na pierwszym treningu Polonii.

Polonia przeprowadziła dziś pierwszy trening. Zajęcia poprowadził Piotr Dziewicki, który wraz z Emilem KotemŁukaszem Chmielewskim Jarosławem Bako oceniali kandydatów do gry w IV-ligowej drużynie „Czarnych Koszul”. 

Piotr Dziewicki
Piotr Dziewicki (fot. Kwikster / dumastolicy.pl)

Z grupy ponad 40 kandydatów sztab szkoleniowy wybrał czternastu, którzy będą mogli nadal starać się o angaż do nowej Polonii. Następna grupa będzie mogła pokazać się w poniedziałek. Wtedy też Dziewicki przyjrzy się nowym twarzom. – Zorganizujemy jeszcze kilka otwartych treningów – kolejny odbędzie się w piątek. Cały czas otrzymujemy zgłoszenia, na które będę odpowiadał. Z wytypowanymi piłkarzami na pierwszych zajęciach będziemy chcieli rozmawiać o przyszłości. Kilku z nich jest naprawdę ciekawych – powiedział „Gazecie Wyborczej”.

W tym miejscu warto wspomnieć o kwalifikacjach nowego szkoleniowca Polonii. Piotr Dziewicki już wkrótce uzyska licencję UEFA A.

Warto wspomnieć, że pierwsze zajęcia oglądała dziś grupa prawie tysiąca kibiców „Czarnych Koszul”.

Grający ostatnio w Polonii Warszawa Łukasz Piątek i Miłosz Przybecki zostali nowymi zawodnikami Zagłębia Lubin. Piątek podpisał kontrakt na dwa lata, a Przybecki o rok dłuższy.

Dzisiaj na treningu Bogdanki Łęczna pojawi się Grzegorz Bonin. Pomocnik w połowie czerwca odszedł z Górnika Zabrze.

Źródło: własne / Zagłębie Lubin / lubgol.pl / Gazeta Wyborcza

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz