Król odwołał spotkanie z Popielarzem!!!

Przed chwilą poznaliśmy wynik pierwszego starcia pomiędzy Ireneuszem Królem i przedstawicielami Stowarzyszenia. Ślązak okazał się nieugięty! 

Ireneusz Król
Ireneusz Król nie podjął rękawicy (fot. ksppolonia.pl)

Dziś Grzegorz Popielarz miał negocjować przejęcie Polonii od prezesa Króla. Przedstawiciele Stowarzyszenia mieli dziś spotkać się z właścicielem „Czarnych Koszul” na Śląsku. Nieoczekiwanie do spotkania nie doszło.

Król zrezygnował z rozmowy. Swoją decyzję tłumaczył zakazem, którego udzieliła mu Rada Nadzorcza klubu. Ślązak nakreślił także ciekawą wizję przyszłości. Według niego zadłużenie z jakim boryka się Polonia zostanie spłacone do końca miesiąca. Negocjuje z nowym sponsorem.

Nie udało się nam jednak potwierdzić, czy jest to wspominana niedawno Bakoma.

Co na to Popielarz i spółka? Nie poddają się. Dalej podtrzymują swoją deklarację dotyczącą chęci przejęcia „Czarnych Koszul”. Trzeba jednak czekać na ruch ze strony prezesa Króla…

Źródło: własne

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

8 thoughts on “Król odwołał spotkanie z Popielarzem!!!

  1. Zadłużenie będzie spłacone do końca miesiąca? Szkoda, że szanowny pan King nie sprecyzował do końca KTÓREGO miesiąca, bo mając w pamięci jego poprzednie deklaracje można się spodziewać, że miał na myśli np. sierpień 2014 albo listopad 2019.
    Facet czeka, by zgarnąć pieniądze z C+, jeśli odda klub to z długami i bez złotówki w kasie.

Dodaj komentarz