Ivans Lukjanovs na testach w Polonii. Budzyński zagrał w Radomiaku…

Pochodzący z Łotwy napastnik Ivans Lukjanovs rozpocznie w czwartek testy w Polonii Warszawa. Piłkarz znany z występów m.in. w Lechii Gdańsk reprezentował ostatnio barwy ukraińskiego Metalurga Zaporoże. 

Napastnik do Polski trafił dzięki świetnemu sezonowi w Skonto Ryga. Wiosną 2009 roku w 15 meczach strzelił 14 goli. Później przyszły występy w Lechii Gdańsk, gdzie Łotysz w ciągu trzech lat w 77 spotkaniach zdobył zaledwie 5 bramek.

Nie lepiej było na Ukrainie. Lukjanovs zagrał tam zaledwie 4 razy. W kadrze Łotwy zagrał 13 meczów.

Nadal na testach znajdują się Krzysztof Kopciński Piotr Piekarski. Według naszych informacji na treningach zespołu powinien wkrótce pojawić się jeszcze jeden zawodnik.

W środowym spotkaniu sparingowym drugoligowego Radomiaka Radom z Lechią Tomaszów Mazowiecki wystąpił Dominik Budzyński. Popularny „Budyń” zagrał pierwsze 45 minut. Nie dał się pokonać.

Źródło: własne / ksppolonia.pl

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

6 thoughts on “Ivans Lukjanovs na testach w Polonii. Budzyński zagrał w Radomiaku…

  1. Lukjanovs, to dobry napastnik, ale ma jeden feler – nie strzela bramek…

    Jeśli ma nas wkurzać swoja nieudolnością tak, jak wkurzał kibiców Lechii, to lepiej wyciągnąć najskuteczniejszego juniora z MKS Polonia (nawet 16-latka) i wpuszczać go za zmęczonego Dyzia na końcówki. Przynajmniej, jeśli ma instynkt strzelecki, coś wepchnie od czasu do czasu.

Dodaj komentarz