Remis z Koroną w ostatnim sparingu przed ligą…

Poloniści na tydzień przed sezonem zmierzyli się jeszcze z Koroną Kielce. W spotkaniu ze „Scyzorykami” podopieczni Piotra Stokowca zremisowali z trzynastą ekipą T-Mobile Ekstraklasy. 

W 38 minucie Polonia wykonywała korner. Do piłki granej na krótki słupek dopadał Łukasz Teodorczyk i umieścił ją w siatce.

W 66 minucie po ładniej akcji podwyższył Jacek Kiełb. W 73 minucie kontaktową bramkę dla Korony zdobył Paweł Sobolewski. W 88 minucie w polu karnym upadł Vlastimir Jovanović. Jedenastkę na bramkę zamienił Tomasz Lisowski.

16.02.2013 – Kielce
Korona Kielce – Polonia Warszawa 2:2 (0:1)
bramki: Łukasz Teodorczyk 38, Jacek Kiełb 66

Polonia: Mariusz Pawełek (46. Sebastian Przyrowski) – Jakub Tosik (60.Aleksandar Todorovski), Martin Baran (60. Đorđe Čotra), Igor Morozov (46. Łukasz Piątek), Adam Pazio (60. Krzysztof Kopciński) – Mateusz Michalski (46. Vytautas Lukša), Tomasz Hołota (60. Miłosz Przybecki), Mateusz Gliński (46. Piotr Piekarski), Paweł Wszołek (60. Paweł Tarnowski) – Łukasz Teodorczyk (46. Jacek Kiełb, 84. Konrad Wrzesiński), Daniel Gołębiewski (60. Adam Kokoszka)

Źródło: własne / korona-kielce.pl

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

4 thoughts on “Remis z Koroną w ostatnim sparingu przed ligą…

  1. Czy ktoś wie o co chodzi z Piotkiem Piekarskim? Król chce go kupić, czy wypożyczyć? To jest młodzieżowy reprezentant U-20, ostatnio strzelił piękną bramkę Niemcom w Pucharze Czterech Narodów. Chłopak ma pojęcie o grze. Wiecie jakie klub ma plany co do niego?

Dodaj komentarz