Wszołek nie zagrał z Irlandią. Todorovski i Morozov zagrali całe mecze…

Waldemar Fornalik w towarzyskim meczu z Irlandią nie dał szansy Pawłowi Wszołkowi. Młody skrzydłowy „Czarnych Koszul” całe spotkanie spędził na ławce rezerwowych. W końcówce spotkania na placu gry pojawił się były polonista Adrian Mierzejewski

Zawodnik Trabzonsporu Kulübü w 76 minucie zmienił Daniela Łukasika. Polacy po słabym spotkaniu przegrali z Irlandczykami 0:2 (0:1).

Lepiej szło naszym zagranicznym reprezentantom. Aleksandar Todorovski rozegrał całe spotkanie w barwach reprezentacji Macedonii w wygranym 3-0 (3-0) towarzyskim meczu z Danią. Również całe 90 minut grał Igor Morozov. Estończycy przegrali ze Szkocją 0:1 (0:1) w Aberdeen. Polonista w tym spotkaniu otrzymał żółtą kartkę.

Źródło: własne / 90minut.pl