Strzałkowski i spółka wkręcili rywala w ziemię…

Polonia udanie zainaugurowała IV-ligowe zmagania jeśli chodzi o obiekt przy ul. Konwiktorskiej 6. Podopieczni Piotra Dziewickiego bez większych problemów pokonali Wkrę Żuromin 6:0.

Niedzielne strzelanie rozpoczęło się w 7 minucie. Jacek Kosmalski przeprowadził lewą flanką akcję, którą wykończył Michał Strzałkowski. W 16 minucie „Strzała” zrewanżował się starszemu koledze. Dośrodkował piłkę, którą spokojnie głową Kosmalski zmieścił w bramce Wkry. W 24 minucie Strzałkowski dostał piłkę z prawej strony. Zgubił obrońców z Żuromina i w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie dał mu szans.

W 49 minucie byliśmy świadkami hat-trick Strzałkowskiego. Zawodnik Polonii kapitalnym strzałem w długi róg nie dał szans bramkarzowi gości. W 54 minucie Marcin Kur dostał podanie z lewej strony boiska. W sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi Wkry. W 64 minucie egzekucję zakończył Edgar Ghazaryan, który 4 minuty po wejściu na boisko ustalił wynik spotkania.

Warto również wspomnieć o zachowaniu trybun. Na meczu było nas ponad 3,5 tys. Zaprezentowano dwie piękne oprawy. W II połowie na gnieździe pojawił się Łukasz Piątek, który chwilę poprowadził doping. Piłkarze podarowali kibicom koszulki z nr „12”, a po zakończeniu spotkania pod batutą Emila Kota rozkręcili piękną „rakietę”! Następne emocje w środę!!!

25.08.2013 – Warszawa
Polonia Warszawa – Wkra Żuromin 6:0 (3:0)
bramki: Michał Strzałkowski 7, 24 i 49; Jacek Kosmalski 16, Marcin Kur 54, Edgar Ghazaryan 64

Polonia: Michał Dudek – Damian Maleszyk, Aleksander Fogler, Tomasz Dudek, Jacek Karbowniak – Bartłomiej Kucharski (13. Marcin Kur), Piotr Tyburski, Maciej Biernacki Ż (63. Bartłomiej Gołaszewski), Patryk Strus Ż (74. Kacper Lachowicz) – Jacek Kosmalski (60. Edgar Ghazaryan), Michał Strzałkowski.

Źródło: własne / Gazeta Wyborcza

6 thoughts on “Strzałkowski i spółka wkręcili rywala w ziemię…

1. Co do frekfencji?….chyba była dużo większa…kolejka do 2 połowy;). Strzałkowski i reszta BRAWO…..a poziom?…nie gorszy od czasów JW… a może i lepszy?..tyle fajnych goli;)
    BRAWO MŁODA DRUŻYNA:)))))

2. WKRĘcili Żuromin elegancko, :ok: pewnie się niebiescy nie spodziewali takich batów. świetna atmosfera bramki chciał bym zobaczyć jeno pierwsza bo oprawa mi ją przysłoniła 🙂
    Fajna gra akcje gdyby jeszcze trochę precyzji i parę sprytnych zagrań( Kosmalowi parę razy zabrało takiej piłki z niczego kiedy obrońcy się nie spodziewali ) dorzucić to do tej walki i chęci, a każdego dało by sie tak golić.
    Zwycięzców się nie sądzi wpadło sześć i cześć :raca: hattrick przed własną publicznością szacun. super drużyna na mistrza tej 4 ligi :king: teraz