W rozwinięciu podsumowanie transferów i sparingów wszystkich zespołów grupy I. Transfery i mecze towarzyski z minionego tygodnia zostały podkreślone. Lista będzie na bieżąco aktualizowana.

BROŃ RADOM

Przyszli: Emil Możdżonek (obrońca, z młodzieżowej drużyny Podbeskidzia Bielsko Biała), Konrad Paterek (pomocnik, z Pilicy Białobrzegi (IV liga), 6 b.), Patryk Czarnota (obrońca, z Oskara Przysucha (IV liga)), Piotr Stefański (pomocnik, z Hetmana Zamość (IV liga)), Wojciech Gorczyca (obrońca, z Victorii Sulejówek (III liga), 22 m. i 2 b.), Damian Winiarski (pomocnik, z Radomiaka II Radom (IV liga, beniaminek)), Mateusz Bochniewski (bramkarz, z RSS Centrum Radom (liga okręgowa))

Odeszli: Wladlen Szkuratko (pomocnik), Marcin Grunt (obrońca, do MKS-u Zdrój Busko (IV liga)), Adam Niemyjski (pomocnik, do rezerw trzecioligowego hiszpańskiego zespołu CF Rayo Majadahonda), Norbert Korcz (obrońca), Wiktor Putin (pomocnik, do Wisły Sandomierz (III liga)), Michał Kula (bramkarz, do RSS Centrum Radom (liga okręgowa)

Sparingi: 1:4 z Widzewem Łódź (II liga), 4:4 z KSZO Ostrowiec (III liga), 5:1 z Energią Kozienice (IV liga), 7:0 z LKS-em Jodła Jedlnia-Letnisko, 4:1 z MKS-em Busko Zdrój (IB liga)

KACZKAN HURAGAN MORĄG

Przyszli: Igor Biedrzycki (obrońca, ze Stomilu Olsztyn (I liga), w rundzie wiosennej 0 m.), Patryk Rosoliński (napastnik, do Huraganu Morąg (III liga), 31 m. i 2 b.), Mateusz Jajkowski (obrońca, z GKS-u Wikielec (IV liga, spadkowicz), 29 m.), Aleksander Tomasz (pomocnik, ze Stomilu Olsztyn (CLJ)), Paweł Grzybowski (obrońca, ze Stomilu Olsztyn (CLJ)), Adam Paliwoda (obrońca, ze Stomilu Olsztyn (CLJ)), Dariusz Boczko (pomocnik, z Mamr Giżycko (IV liga)), Konrad Kierstan (pomocnik, z Huraganu II Morąg (liga okręgowa)), Patryk Romejko (z Huraganu II Morąg (liga okręgowa))

Odeszli: Mateusz Bogdanowicz (obrońca, do Olimpii Elbląg (II liga), 32 m. i 1 b.), Gerard Boruń (pomocnik, 22 m.), Karol Żwir (pomocnik, do Sokoła Aleksandrów Łódzki (III liga), 25 m. i 2 b.), Radosław Lenart (napastnik, do Concordii Elbląg (IV liga), 21 m. i 1 b.), Tomasz Szawara (obrońca, do Concordii Elbląg (IV liga), 30 m.), Giovani Parizotto (napastnik, 12 m. i 2 b.)

Sparingi: 2:1 z Mławianką Mława (IV liga), 2:2 z Gromem Nowy Staw (IV liga), 9:0 z Motrem Lubawa (IV liga), 7:0 z Olimpią II Elbląg (IV liga), 1:1 z Concordią Elbląg (IV liga), 1:5 z Bałtykiem Gdynia (II liga)

LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI

Przyszli: Bartłomiej Cieślik (pomocnik, koniec wypożyczenia – z Pogoni II Szczecin (III liga), 1 minuta), Piotr Bukowski ( z KS Paradyż (A – klasa, spadkowicz)), Bartłomiej Maćczak (napastnik, z Ody Opole (I liga), 21 m. i 0 b.)

Odeszli: Kais Al-Ani (bramkarz, koniec wypożyczenia – powrót do Wisły Kraków (Ekstraklasa), 5 m.), Dawid Kieplin (pomocnik, do Pelikana Łowicz (III liga), 16 m. i 3 b. w rundzie wiosennej), Kamil Rybaczuk (grał tylko w rezerwach, koniec wypożyczania – powrót do UKS-u SMS Łódź), Patryk Olszewski (napastnik, koniec wypożyczenia – powrót do Zawiszy Rzgów (liga okręgowa), 15 m. i 1 b.), Kamil Lewiński (pomocnik, 27 m.), Tomasz Płonka (napastnik, do Stali Rzeszów (III liga), 33 m. i 18 b. – wicekról strzelców), Wiktor Żytek (pomocnik, do Puszczy Niepołomice (I liga), 33 m. i 10 b.)

Sparingi: 1:1 z GKS-em Bełchatów (II liga), 1:3 ze Zniczem Pruszków (II liga), 2:0 z MKS-em Kluczbork (III liga), 1:1 z Unią Skierniewice (III liga), 6:2 z Ceramiką Opoczno (IV liga), 0:1 z Widzewem Łódź (II liga), 1:1 ze Zjednoczonymi Stryków (IV liga)

LEGIA II WARSZAWA

Przyszli: Mateusz Leleno (pomocnik, z Legionovii Legionowo (III liga, spadkowicz), 12 m. i 2 b. w rundzie wiosennej), Mikołaj Neuman (pomocnik, z CLJ), Michał Mydlarz (pomocnik, z CLJ), Mateusz Grudziński (pomocnik, z CLJ), Łukasz Zjawiński (napasnik, z CLJ), Radosław Pruchnik (pomocnik, z Górnika Łęczna (II liga, spadkowicz z I ligi), 23 m. i 1 b.; w karierze 58 m. w Ekstrklasie), Michał Bajdur (pomocnik, z Pogoni Siedlce (II liga, spadkowicz), 28 m. i 1 b.), Radosław Majecki (bramkarz, ze Stali Mielec (I liga), 33 m.), Bartosz Brodziński (obrońca, z MKS-u Kluczbork (III liga, spadkowicz), 23 m. i 2 b.)

Odeszli: Michał Góral (napastnik, do Stomilu Olsztyn (I liga), 31 m. i 8 b.), Arkadiusz Najemski (obrońca, do Wigier Suwałki (I liga), 11 m. i 1 b. w rundzie wiosennej), Robert Bartczak (pomocnik, do Wigier Suwałki (I liga), 31 m. i 10 b.), Michał Mydlarz (pomocnik, do Victorii Sulejówek (III liga), 2 m.)

Sparingi: 2:2 z Energią Kozienice (IV liga), 2:2 (w karnych 2:3) z Rangers FC U-23, 3:0 z Norwich U-23, 1:1 z Leicester U-23, 3:0 z KS Wiązownica (IV liga)

Po nieudanym sezonie z klubu odszedł Krzysztof Dębek, zastąpił go Piotr Kobierecki, który w poprzednim sezonie prowadził juniorów Legii w CLJ.

LEGIONOVIA LEGIONOWO

Przyszli: Slaven Jurisa (pomocnik, z FK Mladost (4 poziom serbskich rozgrywek), w karierze 4 m. i 1 b. w Ekstraklasie), Jakub Karabin (napastnik, w poprzednim sezonie druga drużyna (awans z A-klasy do ligi okręgowej) i zespoły młodzieżowe), Jacek Lewandowski (obrońca, w poprzednim sezonie druga drużyna (awans z A-klasy do ligi okręgowej) i zespoły młodzieżowe), Daniel Choroś (obrońca, z Polonii Warszawa (III liga), 33 m. i 1 b., 1 asysta), Daniel Gołębiewski (napastnik, z Kotwicy Kołobrzeg (III liga, z klubem rozwiązał umowę w kwietniu), 12 m. i 2 b.; w karierze 129 m. i 20 b. w Ekstrklasie), Marcin Burkhardt (pomocnik, z Motoru Lublin (III liga), 14 m. i 2 b.; w karierze 180 m. i 15 b. w Ekstrklasie), Kacper Górski (obrońca, z Wisły Sandomierz (III liga), 32 m.), Oliwer Wienczatek (bramkarz, z Polonii Środa Wielkopolska (III liga), 5 m.), Patryk Paczuk (pomocnik, z Pogoni II Szczecin (III liga), 27 m. i 5 b.); w karierze 2 m. w Ekstraklasie), Kamil Wolski (napastnik, ze Świtu Nowy Dwór Mazowiecki (III liga), 34 m. i 4 b.)

Odeszli: Wojciech Szumilas (pomocnik, do GKS-u Tychy (I liga), 12 m. i 1 b. w rundzie wiosennej), Mikołaj Grzelak (obrońca, do GKS-u Bełchatów (II liga), 25 m. i 1 b.), Mateusz Kochalski (bramkarz, do Radomiaka Radom (II liga), 10 m. wiosną, Mateusz Leleno (pomocnik, do Legii II Warszawa (III liga), 12 m. i 2 b. w rundzie wiosennej), Wojciech Kalinowski (pomocnik, 26 m.), Bartosz Waleńcik (obrońca, do Górnika Łęczna (II liga), 12 m. i 2 b. w rundzie wiosennej), Bartosz Kowalczyk (bramkarz, do Polonii Warszawa (III liga), 5 m. w rundzie wiosennej), Dawid Śliwowski (napastnik, do Pogoni Grodzisk Mazowiecki (IV liga)), Maciej Ostrowski (obrońca, do Świtu Nowy Dwór Mazowiecki (III liga, spadkowicz), 8 m.)

Sparingi: 0:4 z Górnikiem Łęczna (II liga), 2:1 z Pogonią Siedlce (II liga), 2:1 z Motorem Lublin (III liga), 5:0 z Ursusem Warszawa (III liga), 4:2 z Ruchem Wysokie Mazowieckie (IV liga), 2:2 z Błonianką Błonie (IV liga),

Puchar Polski: 3:2 ze Stalą Stalowa Wola (II liga)

ŁKS ŁOMŻA

Przyszli: Cezary Demianiuk (napastnik, z Orląt Radzyń Podlaski (III liga), 16 m. i 1 b. w rundzie wiosennej), Bartłomiej Ziemak (obrońca, z Wisły II Płock (IV liga)), Krystian Kalinowski (bramkarz, z Zagłębia II Lubin (III liga), 7 m.), Jakub Wardzyński (obrońca, z MKS-u Polonia Warszawa), Przemysław Modzelewski (wychowanek), Łukasz Krzeniecki (wychowanek)

Odeszli: Paweł Lipiec (bramkarz, do Sokoła Aleksandrów Łódzki (III liga), 31 m.), Michał Kaput (pomocnik, do Radomiaka Radom (II liga), 30 m. i 2 b.), Michał Sadowski (pomocnik, 29 m. i 2 b.), Rafał Grabowski (pomocnik, 30 m.), Mateusz Drozdowski (obrońca, 17 m.), Mateusz Złotogórski (bramkarz, 3 m.)

Sparingi: 2:1 z Jagiellonią Białystok (CLJ), 1:0 z Koroną Ostrołęka (IV liga), 3:0 z Wissą Szczuczyn (IV liga), 4:1 z Koroną Ostrołęką (IV liga), 0:2 z MKS-em Przasnysz (IV liga)

MKS MAZUR EŁK

Przyszli: Wojciech Żęgota (obrońca, z Tęczy Biskupiec (IV liga)), Bartłomiej Danowski (bramkarz, z Blackstones FC (8 poziom angielskich rozgrywek)), Bartosz Gołaszewski (obrońca, z juniorów Jagiellonii Białystok CLJ)), Dawid Paszkowski (pomocnik, z Rominty Gołdap (IV liga)), Radosław Gulbierz (pomocnik, z Rominty Gołda (IV liga)), Mateusz Konieczka (obrońca, z AKS-u SMS Łódź (juniorzy)), Dawid Kalinowski (pomocnik, z AKS-u SMS Łódź (juniorzy)), Damian Prusinowski (pomocnik, z Rony 03 Ełk (juniorzy))

Odeszli: Wojciech Kuriata (obrońca, do Wigier Suwałki (I liga), 24 m.), Paweł Sobolewski (pomocnik, do Rominty Gołdap (IV liga), 23 m. i 1 b.)

Sparingi: 1:5 z Jagiellonią Białystok (juniorzy), 2:1 z Mamrami Giżycko (IV liga), 1:1 z Warmią Grajewo (IV liga), 1:0 z Wissą Szczuczyn (IV liga), 7:0 z AP Talent Białystok (juniorzy)

OLIMPIA ZAMBRÓW

Przyszli: Adam Radecki (obrońca, z Tura Bielsk Podlaski (IV liga, spadkowicz), 31 m.), Michał Dawidowicz (pomocnik, z Siarki Tarnobrzeg (II liga), 31 m. i 1 b.), Wojciech Nasuto (pomocnik, z KS-u Wasilków (IV liga)), Mateusz Nikołajuk (pomocnik, z juniorów Jagiellonii Białystok ), Bartosz Dudziński (pomocnik, z KS-u Wasilków (IV liga), Patryk Wojtylak (pomocnik, z LKS-u Kwiatkowice (IV liga)), Bartosz Zakrzewski (obrońca, z Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie (IV liga, spadkowicz), 31 m. i 3 b.)

Odeszli: Michał Kuczałek (pomocnik, do Olimpii Elbląg (II liga), 33 m. i 6 b.), Mateusz Szymorek (obrońca, do GKS-u Bełchatów (II liga), 33 m.), Michał Domański (pomocnik, 26 m. i 3 b.)

Sparingi: 0:0 z Wigrami Suwałki (I liga), 0:4 ze Zniczem Biała Piska (III liga), 5:3 z Podlasiem Biała Podlaska (III liga), 1:0 z Polonią Warszawa (III liga), 1:0 z Ruchem Wysokie Mazowieckie (III liga), 3:0 z Orlętami Radzyń Podlaski (III liga), 4:3 z Warmią Grajewo (IV liga)

Nowym trener Olimpii został Artur Woroniecki, który ostatnio pracował w KS Wasilków (IV liga) (w 2011 r. Woroniecki zdobył z juniorami Jagielloni mistrzostwo Polski). Poprzedni szkoleniowiec – Wiesław Jancewicz – został zwolniony na początku czerwca po przegranym finale OPP z Turem Bielsk Podlaski. Celem postawionym przed nowym szkoleniowcem jest zbudowanie w ciągu 2-3 lat drużyny, który awansuje do II ligi.

PELIKAN ŁOWICZ

Przyszli: Michał Żółtowski (obrońca, z Pogoni Grodzisk Mazowiecki (IV liga), Mateusz Wlazłowski (bramkarz, z Warty Sieradz (IV liga, spadkowicz z III), 13 m.), Michał Dobkowski (pomocnik, z Victorii Sulejówek (III liga), 21 m.), Sebastian Czapa (pomocnik, z Victorii Sulejówek (III liga), 23 m. i 1 b.), Dawid Kieplin (pomocnik, z Lechii Tomaszów Mazowiecki (III liga), 16 m. i 3 b. w rundzie wiosennej), Damian Szczepański (pomocnik, z Wisły II Płock (IV liga)), Kamil Nowicki (napastnik, z Wisły II Płock (IV liga)), Sebastian Szerszeń (napastnik, z Górnika Łęczna (II liga, spadkowicz z I ligi), 16 m. i 1 b.), Krystian Stolarczyk (obrońca, z Orląt Radzyń Podlaski (III liga), 22 m. i 1 b.), Stanisław Ławcewicz – Musialik (obrońca, z Victorii Sulejówek (III liga), 9 m.), Kacper Kaczorowski (pomocnik, z Victorii Sulejówek (III liga), 10 m.)

Odeszli: Mateusz Kasprzyk (obrońca, 16 m. i 3 b.), Kamil Kuczak (pomocnik, 34 m. i 2 b.), Daniel Dybiec (pomocnik, do KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (III liga), 16 m. i 0 b.), Princewill Okachi (pomocnik, 15 m. i 1 b.), Sebastian Kaczyński (pomocnik, 13 m. i 2 b.), Gabriel Łodej (bramkarz, 16 m.), Klaudiusz Kurek (bramkarz, do Wisły II Płock (IV liga), 3 m.), Michał Wrzesiński (pomocnik, do Pogoni Siedlce (II liga), 32 m. i 13 b.), Rafał Parobczyk (pomocnik, do Victorii Sulejówek (III liga), 23 m. i 1 b.), Jakub Bistuła (pomocnik, 24 m. i 3 b.)

Sparingi: 3:2 z Górnikiem Konin (III liga), 2:0 ze Zjednoczonymi Stryków (IV liga), 1:1 z Mszczowianką Mszczonów (IV liga), 2:1 z Sokołem Kleczew (III liga)

Latem Pelikan zatrudnił nowego trenera – został nim Łukasz Chmielewski, który wprowadził do III ligi Victorię Sulejówek, a potem zajął z nią dziewiąte miejsce w lidze i wygrał OPP.

POLONIA WARSZAWA

Przyszli: Adrian Sołoducha (pomocnik, z MKS-u Polonia Warszawa), Kacper Wasilewski (pomocnik, z MKS-u Polonia Warszawa), Arkadiusz Zajączkowski (obrońca, z MKS-u Polonia Warszawa), Szymon Kamiński (obrońca, z MKS-u Polonia Warszawa), Bartosz Kowalczyk (bramkarz, z Legionovii Legionowo (III liga, spadkowicz z II ligi), 5 m. w rundzie wiosennej), Jakub Kamiński (pomocnik, z Polonii II Warszawa (A – klasa)), Wiktor Babiński (pomocnik, z Arki II Gdynia (IV liga)), Sebastian Kobiera  (pomocnik, z Sokoła Aleksandrów Łódzki (III liga), 31 m. i 7 b.)

Odeszli: Daniel Choroś (obrońca, do Legionovii Legionowo (III liga), 33 m. i 1 b, 1 asysta.), Michał Oświęcimka (pomocnik, do Górnika Wałbrzych (IV liga), 13 m. i 1 b.), Marcin Bochenek (obrońca, do Znicza Pruszków (II liga), 33 m. i 2 b., 6 asyst), Mariusz Marczak (pomocnik, 28 m. i 7 b, 9 asyst), Bartłomiej Gromek (obrońca, do Ruchu Wysokie Mazowieckie (III liga), 0 m.), Tomasz Siryk (bramkarz, do Wólczanki Wólka Pełkińska (III liga), 0 m.), Mateusz Tobjasz (bramkarz, do LKS-u Mazowsze Stężyca (liga okręgowa), 23 m.), Mariusz Marczak (pomocnik, koniec kariery, 28 m., 7 b. i 9 asyst), Patryk Zych (pomocnik, do Ursusa Warszawa (III liga), 21 m.),

Sparingi: 0:0 z Victorią Sulejówek (III liga), 0:0 z Ursusem Warszawa (III liga), 0:1 z Olimpią Zambrów (III liga), 0:1 ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki (III liga), 2:3 z Pogonią Grodzisk Mazowiecki (IV liga)

RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE

Przyszli: Nazar Jedynak (obrońca, z młodzieżowej drużyny Olimpii Donieck), Bartłomiej Gromek (obrońca, z Polonii Warszawa (III liga), 0 m.), Przemysław Olesiński (napastnik, z Korony Ostrołęka (IV liga)), Daniel Samluk (pomocnik, z Mławianki Mława (IV liga)), Mateusz Zambrowski (pomocnik, z Wissy Szczuczyn (IV liga)), Jan Zysik (obrońca, z juniorów Jagiellonii Białystok), Jakub Tecław (obrońca, z juniorów Wart Poznań), Rafał Babul (napastnik, z Tura Bielsk Podlaski (IV liga, spadkowicz), 31 m. i 9 b.), Kacper Głowicki (napastnik, z juniorów Jagiellonii Białystok), Konrad Buć (napastnik, z Watry Białka Tatrzańska (IV liga)), Marcin Antczak (bramkarz, z juniorów Znicza Pruszków), Hubert Stanisławski (wychowanek), Kacper Skibko (pomocnik, ze Znicza Pruszków (II liga), 0 m.), Jakub Mikołajczyk (pomocnik, z Petrusa Łapy (juniorzy)), Arkadiusz Gajewski (napastnik, z Sokoła Ostróda (III liga) 31 m. i 8 b.)

Odeszli: Piotr Bondziul (napastnik, do Promienia Mońki (IV liga)), Michał Poduch (napastnik, do KS-u Wasilków (IV liga)), Damian Zubowski (napastnik, do KS-u Grabówka (A-klasa)), Karol Styś (pomocnik, do KS-u Wasilków (IV liga)), Patryk Stypułkowski (pomocnik, do Tura Bielsk Podlaski (IV liga)), Arkadiusz Sawicki (obrońca, do Sparty 1951 Szepietowo (IV liga)), Andrzej Karbowski (obrońca), Mateusz Kondraciuk (obrońca), Damian Decewicz (pomocnik, do KS-u Wasilków (IV liga)), Grzegorz Jóźwiak (obrońca, będzie asystentem trenera)

Sparingi: 6:1 z Koroną Ostrołęką (IV liga), 0:1 z Mazovią Mińsk Mazowiecki (IV liga), 0:1 z Olimpią Zambrów (III liga), 2:4 z Legionovią Legionowo (III liga)

SOKÓŁ ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

Przyszli: Paweł Lipiec (bramkarz, z ŁKS-u Łomża (III liga), 31 m.), Artur Gieraga (obrońca, z Motoru Lublin (III liga), 29 m. i 7 b., w karierze 17 m. i 2 b. w Ekstraklasie), Dawid Cempa (napastnik, z Karpat Krosno (III liga), 26 m. i 8 b.), Jakub Lemanowicz (bramkarz, z Wisły II Płock (IV liga)), Karol Żwir (pomocnik, z Huraganu Morąg (III liga), 25 m. i 2 b.), Bartosz Kaniecki (bramkarz, z Unii Solec Kujawski (IV liga)), Michał Majak (obrońca, z AKS-u SMS Łódź (juniorzy)), Paweł Kaczmarek (pomocnik, z Motoru Lublin (III liga), 31 m. i 5 b.)

Odeszli: Adrian Marciocha (napastnik, 11 m.), Karol Korski (pomocnik, 8 m.), Łukasz Marciniak (pomocnik, 29 m. i 3 b.), Bartosz Mroczek (pomocnik, do Wigier Suwałki (I liga), 31 m., 9 b. i 13 asyst), Kamil Żylski (napastnik, do ŁKS-u Łódź (I liga), 28 m. i 18 b.), Michał Brudnicki (bramkarz, do ŁKS-u Łódź (I liga), 34 m.), Artur Porochnicki (pomocnik, do Wart Działoszyn (IV liga), 9 m.), Sebastian Kobiera  (pomocnik, do Polonii Warszawa (III liga), 31 m. i 7 b.)

Sparingi: 2:3 z Mieszkiem Gniezno (III liga), 3:0 ze Zjednoczonymi Stryków (IV liga), 0:2 z KKS-em Kalisz (III liga), 2:0 z KKS-em Kalisz (III liga, grali głównie młodzieżowcy), 7:1 z KS Opatówek (IV liga), 1:1 z Wartą Sieradz (IV liga), 3:0 z Omegą Kleszczów (IV liga)

Latem Sokół zmienił także trenera. Umowy nie przedłużono z Piotrem Kupką i jego asystentem Piotrem Golańskim, ze względu na niezrealizowanie założonego celu. Nowym szkoleniowcem został Sławomir Majak, który w zeszłym sezonie prowadził Sokół Ostróda, z którego został zwolniony z powodu fatalnych wyników. Później trenował Unię Swarzędz (IV liga).

SOKÓŁ OSTRÓDA

Przyszli: Rafał Lisiecki (obrońca, z Olimpii Elbląg (II liga), 32 m. i 2 b.), Jakub Paprzycki (pomocnik, z Pogoni II Szczecin (III liga), 17 m. i 2 b.), Tomasz Kowalski (pomocnik, z KKS-u Kalisz (III liga), 26 m.), Dawid Pietkiewicz (obrońca, z LKS Różnowo (klasa okręgowa)), Michał Stryjewski (pomocnik, z Mławianki Mława (IV liga)), Kacper Jodłowski (pomocnik, z Akademii Piłkarskiej Profi), Mateusz Broź (napastnik, z Siarki Tarnobrzeg (II liga), 29 m. i 7 b.), Tomasz Panek (obrońca, z Jaguara Kokoszki (IV liga)), Michał Bartkowiak (bramkarz, z Bałtyku Gdynia (III liga), 2 m.), Łukasz Siedlik (napastnik, z Ruchu Chorzów (II liga, spadkowicz), 4 m.), Michał Danilczyk (pomocnik, z Kotwicy Kołobrzeg (III liga), 31 m. i 7 b.), Wojciech Wenglorz (obrońca, z Górnika II Wałbrzych (II liga). 18 m.)

Odeszli: Arkadiusz Kuciński (pomocnik, do Jezioraka Iława (IV liga), 33 m. i 1 b.), Krystian Słowicki (pomocnik, 16 m.), Adam Wolak (pomocnik, 10 m. i 1 b. w rundzie wiosennej), Kamil Smyt (napastnik, 10 m. i 2 b. w rundzie wiosennej), Arkadiusz Gajewski (napastnik, do Ruchu Wysokie Mazowieckie (III liga) 31 m. i 8 b.), Adrian Wójcik (napastnik, 22 m. i 1 b.), Paweł Ewertowski (pomocnik, do Gryfa Wejherowo (II liga), 4 m. w rundzie wiosennej), Adrian Pluta (obrońca, do RKS-u Radomsko (IV liga), 31 m. i 2 b.), Kamil Kotkowski (bramkarz, 15 m.), Michał Jankowski (pomocnik, do GKS-u Wikielec (IV liga), 34 m.), Patryk Rosoliński (napastnik, do Huraganu Morąg (III liga), 31 m. i 2 b.), Daniel Mlonek (pomocnik, 30 m. i 4 b.), Igor Michalaski (pomocnik, 7 m.), Roman Mykytyn (obrońca, do Avii Świdnik (III liga), 20 m.), Adrian Korzeniowski (obrońca, 33 m. i 1 b.), Karol Roszkiewicz (obrońca, do Ursusa Warszawa (III liga), 11 m.)

Sparingi: 0:0 ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki (III liga), 3:1 z Concordią Elbląg (IV liga), 3:0 z Mławianką Mława (IV liga), 0:4 ze Stomilem Olsztyn (I liga), 5:0 z Tęczą Miłomłyn (IV liga)

ŚWIT NOWY DWÓR MAZOWIECKI

Przyszli: Maciej Ostrowski (obrońca, z Legionovii Legionowo (III liga, spadkowicz), 8 m.), Seweryn Truskolaski (pomocnik, z Wisły II Płock (IV liga)), Rafał Maciejewski (pomocnik, 24 m. i 3 b.), Patryk Skubisz (pomocnik, z Escoli Varsovia (juniorzy)), Konrad Rudnicki (napastnik, ze Sparty Jazgarzew (IV liga)), Hubert Michalik (pomocnik, z Escoli Warszawa (juniorzy))Dominik Witkowski (pomocnik, z MKS-u Piaseczno (IV liga), 25 m. i 7 b.)

Odeszli: Mariusz Gabrych (napastnik, do Sandecji Nowy Sącz, 30 m. i 14 b.), Kamil Wolski (napastnik, do Legionovii Legionowo (III liga), 34 m. i 4 b.), Kamil Dankowski (obrońca, 18 m. i 3 b.), Sebastian Nowiński (bramkarz, 0 m.), Mateusz Dara (pomocnik, 27 m.), Marceli Smardzewski (napastnik, do Dębu Wieliszew (liga okręgowa), 5 m.)

Sparingi: 0:0 z Sokołem Ostróda (III liga), 1:2 z Pogonią Siedlce (II liga), 1:0 z Błonianką Błonie (IV liga), 2:0 z Dolcanem Ząbki (IV liga), 0:1 z Pogonią Grodzisk Mazowiecki (IV liga), 1:0 z Polonią Warszawa (III liga), 0:2 z MKS-em Piaseczno (IV liga)

UNIA SKIERNIEWICE (beniaminek)

Przyszli: Jarosław Szyc (pomocnik, z Warty Sieradz (IV liga, spadkowicz z III ligi), 30 m. i 1 b.), Maciej Nalej (pomocnik, z AP Żyrardów (liga okręgowa), Adrian Pęgowski (obrońca, z KS-u Paradyż (A – klasa, spadkowicz)), Piotr Warchoł (obrońca, z ŁKS Łódź (juniorzy)), Bartłomiej Rakowski (obrońca, z Widzew Łódź (II liga, beniaminek), 5 m.), Paweł Czarnecki (obrońca, z Pogoni Grodzisk (IV liga)), Konrad Niedzielski (pomocnik, z Neru Poddębice (IV liga))

Odeszli: Kamil Sabiłło (napastnik, do Wigier Suwałki (I liga), 37 b. – król strzelców IV lig), Przemysław Jakóbiak (pomocnik, 5 b.), Adrian Budka (pomocnik), Artur Amroziński (bramkarz), Damian Kozieł (pomocnik)

Sparingi: 1:4 z RKS-em Radomsko (IV liga), 1:1 z Lechią Tomaszów Mazowiecki (III liga), remisy z Błonianką Błonie (IV liga) i Hutnikiem Warszawa (IV liga), 1:0 z Wartą Sieradz (IV liga)

URSUS WARSZAWA

Przyszli: Patryk Zych (pomocnik, z Polonii Warszawa (III liga), 21 m.), Karol Worach (obrońca, z Mszczowianki Mszczonów (IV liga)), Szymon Maruszewski (obrońca, z Mazura Karczew (IV liga)), Karol Roszkiewicz (obrońca, z Sokoła Ostróda (III liga), 11 m.), Kacper Skrzypek (bramkarz, z Hetmana Zamość (IV liga))

Odeszli: Jakub Kabała (pomocnik, do Znicza Pruszków (II liga), 32 m. i 2 b.), Adrian Zawadka (obrońca, do Victorii Sulejówek (III liga), 28 m. i 2 b.), Damian Ślesicki (pomocnik, 27 m.), Maciej Mąka (pomocnik, do Victorii Sulejówek (III liga), 28 m. i 3 b.)

Sparingi: 2:2 ze Zniczem Pruszków (II liga), 0:0 z Polonią Warszawa (III liga), 0:2 z Pogonią Siedlce (II liga), 0:5 z Legionovią Legionowo (III liga), 1:2 z KS Piaseczno (IV liga), 2:1 z Błonianką Błonie (IV liga), 4:1 z KS-em Łomianki (IV liga)

VICTORIA SULEJÓWEK

Przyszli: Maciej Mąka (pomocnik, z Ursusa Warszawa (III liga), 28 m. i 3 b.), Adrian Zawadka (obrońca, z Ursusa Warszawa (III liga), 28 m. i 2 b.), Hubert Władyka (napastnik, z Wichru Kobyłka (A – klasa)), Michał Malesa (pomocnik, z Płomienia Dębę Wielkie (liga okręgowa)), Rafał Parobczyk (pomocnik, z Pelikana Łowicz (III liga), 23 m. i 1 b.), Adison Daniel Pereira Schneeweiss (napastnik), Michał Mydlarz (pomocnik, z Legii II Warszawa (grał też w CLJ), 2 m.), Łukasz Krupnik (pomocnik, z MKS-u Piaseczno (IV liga)), Borys Kwiatkowski (bramkarz, ze Znicza Pruszków (II liga), 0 m.), Damian Krzyżewski (bramkarz, z Dolcanu Ząbki (IV liga))

Odeszli: Bartosz Bobrowski (obrońca, koniec kariery, 23 m.), Wiktor Lach (napastnik, koniec kariery, 21 m. i 3 b.), Samuelson Odunka (pomocnik, 29 m. i 4 b.), Józef Burta (bramkarz, do Pogoni Siedlce (II liga), m.), Norbert Jędrzejczyk (obrońca, do Pogoni Grodzisk Mazowiecki (IV liga), 31 m.), Michał Dobkowski (pomocnik, do Pelikana Łowicz (III liga), 21 m.), Sebastian Czapa (pomocnik, do Pelikana Łowicz (III liga), 23 m. i 1 b.), Stanisław Ławcewicz – Musialik (obrońca, do Pelikana Łowicz (III liga), 9 m.), Kacper Kaczorowski (pomocnik, do Pelikana Łowicz (III liga), 10 m.), Wojciech Gorczyca (obrońca, do Broni Radom (III liga), 22 m. i 2 b.)

Sparingi: 0:0 z Polonią Warszawa (III liga), 0:3 z Motorem Lublin (III liga), 3:1 z KS Łomianki (IV liga) 2:1 z Pogonią Grodzisk Mazowiecki (IV liga), 1:1 z Wisłą Puławy (III liga)

Po zakończeniu sezonu z klubu odszedł trener Łukasz Chmielewski, zastąpi go Krzysztof Dębek, który przez ostatnie lata pracował w Legii – najpierw prowadził drużyny młodzieżowe, a potem zespół rezerw.

ZNICZ BIAŁA PISKA

Przyszli: Andrzej Kosiński (pomocnik, z Tura Bielsk Podlaski (spadkowicz z III ligi), 32 m. i 1 b.), Karol Kosiński (pomocnik, z Tura Bielsk Podlaski (spadkowicz z III ligi), 34 m. i 9 b.), Mateusz Maliszewski (obrońca, z Tura Bielsk Podlaski (spadkowicz z III ligi), 21 m.), Adrian Włoch (obrońca, z Hetmana Białystok (IV liga, beniaminek)), Marcin Fiedorowicz (napastnik, z Tura Bielsk Podlaski (IV liga, spadkowicz), 18 m. i 2 b.)

Odeszli: Aleksander Lipowski (obrońca, został trenerem Śniardwy Orzysz (klasowa okręgowa)), Mateusz Jaremkiewicz (pomocnik, do Wissy Szczuczyn (IV liga))

Sparingi: 2:2 z Olimpią Elbląg (II liga), 11:1 z Wigrami II Suwałki (IV liga), 4:0 z Olimpią Zambrów (III liga), 6:2 Z Dębem Dąbrowa Białostocka (IV liga), 5:0 z KKS-em Granicą Kętrzyn (IV liga), 5:1 z Wigrami II Suwałki (IV liga)

Źródło: MMKS (Twitter)/ sport.wm.pl/ tssokol.pl/ Emil Marecki (Twitter)/ pelikan.lowicz.pl/ sokolostroda.com/ 90minut.pl/ uniaskierniewice.pl/ Mateusz Sokołowski (Twitter)/ olimpiazambrow.net/ legia.net/ Daniel Wichmanowski (Twitter)/ victoriasulejówek.pl/ lechia1923.pl/ hurganmorag.cba.pl/ Dawid Sut (Twitter)/ III LIGA POLSKA, GR.I (Twitter)/ Daniel Ciechański (Twitter)/ pogongrodzisk.pl/ echodnia.eu/ RossoneriKolekcjoner (Twitter)/ lodzkifuutbol.pl/ TTMSZ (Twitter)/ mkselk.pl/ bronradom.pl/ MichalRumper (Twitter)