Kategoria: Kibice

Wyjazd do Elbląga!
Ultras Enigma przypomina o wyjeździe na mecz 21 kolejki II ligi z Olimpią Elbląg (11 marca, godz. 14:00). Continue reading „Wyjazd do Elbląga!” →
VI turniej kibiców Polonii Warszawa
25 lutego odbędzie się kolejna edycja turnieju kibiców Polonii Warszawa. Rozpoczynają się oficjalne zapisy. Continue reading „VI turniej kibiców Polonii Warszawa” →
K6 on tour: Elbląg
„Ultras Enigma” zaprasza na pierwszy organizowany wyjazd wiosną. Wizyta w Elblągu jest dla nas ważna. Pokażmy się dobrze naszym rywalom w marcu (11 lub 12 – termin podamy później). Continue reading „K6 on tour: Elbląg” →
Spotkanie w sprawie modernizacji stadionu
W najbliższy czwartek (15 grudnia) o 18:30 w „Czarnej Koszuli” odbędzie się otwarte spotkanie zarządu Polonii z kibicami. Tematem będzie modernizacja stadionu Polonii Warszawa (rozmawiamy tylko o stadionie).
Relacja ze spotkania z prezesem
8 grudnia odbyło się spotkanie pomiędzy przedstawicielami klubu oraz reprezentantami środowisk i stowarzyszeń kibiców Polonii Warszawa. Continue reading „Relacja ze spotkania z prezesem” →
Mikołaj w Domu Dziecka 2016
Jak co roku, organizujemy zbiórkę pieniędzy oraz darów dla podopiecznych Domu Małego Dziecka nr 16 przy ulicy Międzyparkowej. Zbiórka wspierana jest przez wszystkie grupy, skupione wokół Polonii! Continue reading „Mikołaj w Domu Dziecka 2016” →
Dzień z Polonią!
Wszystkie grupy kibicowskie zapraszają na wieczór z Polonią! 11 grudnia od godziny 16.30 rozpocznie się już III jarmark świąteczny na którym zakupić będzie można polonijne gadżety na prezenty. Continue reading „Dzień z Polonią!” →
Poloniści dzieciom!
Okres świąt najmłodszym dzieciakom zawsze kojarzy się z radością, choinką, prezentami. Niestety jak co roku nie wszystkie dzieci spędzą święta z rodzinami, część z nich na ten okres zostanie w szpitalu. Continue reading „Poloniści dzieciom!” →
Enigma o meczu z Odrą
Ultras Enigma informuje, że na meczu z Odrą Opole NIE BĘDZIE prowadzony zorganizowany doping, nie będzie flag i oprawy. Continue reading „Enigma o meczu z Odrą” →
Ofensywa transferowa już w grudniu. Seniorzy w KR-ze
Do końca ligowych emocji roku 2016 pozostała tylko konfrontacja z Odrą Opole. Sytuacja Polonii nie jest póki co ciekawa. Nasz klub balansuje na granicy strefy spadkowej. Zimą szykuje się gorący okres. Continue reading „Ofensywa transferowa już w grudniu. Seniorzy w KR-ze” →
Oświadczenie grup kibicowskich i sekcji sportowych
Wczoraj w siedzibie Kibice Razem odbyło się spotkanie szeroko pojętego środowiska kibiców Polonii. Wszystkie grupy/sekcje istniejące w naszym klubie miały swoją reprezentacje. Każdy został wysłuchany i w takim duchu powstało poniższe oświadczenie: Continue reading „Oświadczenie grup kibicowskich i sekcji sportowych” →
Polonia – Odra w TVP. Zbiórka darów trwa!
Ostatni mecz Polonii w tym roku pokaże TVP3. Rywalem „Czarnych Koszul” będzie Odra Opole. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00. Continue reading „Polonia – Odra w TVP. Zbiórka darów trwa!” →
Poloniści | Wielka Polonia Warszawa Online | Konwiktorska 6 | KSP | Warszawska Ferajna | Polonia 1911

1 kolejka
1/2 finału baraży

