Kategoria: Kibice

Mobilizacja na mecz z Pelikanem Łowicz
Już w najbliższą sobotę (14 kwietnia 2018 r., o godz. 17:00) u siebie zagramy kolejny mecz o ligowe punkty. NASZA POLONIA znalazła się w trudnej sytuacji finansowej i potrzebuje naszej pomocy. Continue reading „Mobilizacja na mecz z Pelikanem Łowicz” →
List otwarty do Akcjonariuszy i Kibiców „Dumy Stolicy”
Na profilu grupy „Ultras Enigma” pojawił się dziś list otwarty skierowany do akcjonariuszy i kibiców „Czarnych Koszul”. W rozwinięciu możecie zapoznać się z treścią: Continue reading „List otwarty do Akcjonariuszy i Kibiców „Dumy Stolicy”” →
Czarna inwazja na Łódź
„Ultras Enigma” zaprasza na mecz Widzew Łódź – Polonia (26 maja 2018 r., godz. 18.00). Na to spotkanie wybieramy się specjalnym pociągiem. Szczegóły w rozwinięciu! Continue reading „Czarna inwazja na Łódź” →
Zbiórka na cele kibicowskie na Ursusie
Ultras Enigma informuje, że na jutrzejszym meczu z Ursusem będzie przeprowadzona zbiórka na cele kibicowskie: oprawy, graffiti, promocje na K6. Continue reading „Zbiórka na cele kibicowskie na Ursusie” →
Zbiórka pieniędzy na pomoc Polonii… Prawie 50% za nami
Przypominamy o zbiórce pieniędzy na pomoc dla naszej Polonii (wsparcie finansowe piłkarzy pierwszego zespołu). Zrzutka zbliża się do 50 procent. Zachęcamy wszystkich do wsparcia akcji i wpłacanie na ten szczytny cel. Link do strony macie tutaj [link]. Pokażmy, że potrafimy! Do końca akcji jeszcze dwa tygodnie…
23% zrzutki już za nami. Przypominamy o wpłatach!
W poniedziałek strona oficjalna potwierdziła nasze informacje odnośnie powrotu Krystiana Pieczary na K6. Oficjalny powrót najskuteczniejszego piłkarza, który strzelał dla nas w niższych ligach wiąże się z potrzebą wsparcia. Przypominamy o zrzutce kibiców na wspomniany cel. Continue reading „23% zrzutki już za nami. Przypominamy o wpłatach!” →
Głosowanie na oprawę jesieni 2017/18
Na portalu Stadionowi Oprawcy odbywa się głosowanie na oprawę rundy jesiennej 2017/18. W gronie wyróżnionych znalazła się oprawa Ultras Enigmy z meczu z Widzewem Łódź. Głosować można tutaj. Wesprzyjmy trud naszej grupy ultras!
Mikołaj w Domu Dziecka 2017!
Święta zbliżają się wielkimi krokami, a my, wśród przedświątecznej gorączki, nie zapominamy o potrzebujących. Wzorem lat ubiegłych, zachęcamy wszystkich członków i kibiców Polonii Warszawa do pomocy dzieciom z Domu Dziecka nr 16 przy ul. Międzyparkowej. Continue reading „Mikołaj w Domu Dziecka 2017!” →
IV Kiermasz Świąteczny! 2 grudnia 2017 o 16.30
Ultras Enigma informuje, że już w najbliższą sobotę 2 grudnia o godzinie 16:30 odbędzie się IV kiermasz świąteczny, na którym do kupienia będą polonijne pamiątki, idealne na prezent pod choinkę. Continue reading „IV Kiermasz Świąteczny! 2 grudnia 2017 o 16.30” →
Magiczne kubki! Nowe polonijne gadżety na prezenty
Grupa ULTRAS ENIGMA zaprezentowała nowe gadżety, które idealnie pasują na świąteczne polonijne prezenty. Już wkrótce w kawiarni „Czarna Koszula” dostępne będą:
Continue reading „Magiczne kubki! Nowe polonijne gadżety na prezenty” →
Ostatni mecz w rundzie na K6
Tradycyjnie już, jak przed każdym meczem na Konwiktorskiej do przybycia na Polonię zachęcają Ultrasi z grupy Enigma! Continue reading „Ostatni mecz w rundzie na K6” →
Zbiórka na oprawę meczu z Legią II
Poniżej prezentujemy Wam treść komunikatu opublikowanego przez grupę Ultras Enigma, który dotyczy zbiórki na ostatnią oprawę w tym roku. Continue reading „Zbiórka na oprawę meczu z Legią II” →
Poloniści | Wielka Polonia Warszawa Online | Konwiktorska 6 | KSP | Warszawska Ferajna | Polonia 1911

1 kolejka
1/2 finału baraży

