Kategoria: Kibice

Zapisy na wyjazd do Bielska-Białej
Grupa „Ultras Enigma” prowadzi zapisy na wyjazd na mecz wyjazdowy „Czarnych Koszul” z Podbeskidziem Bielsko-Biała (niedziela, 14 kwietnia 2024 r.). Continue reading „Zapisy na wyjazd do Bielska-Białej” →
Mobilizacja na mecz z Resovią
Grupa „Ultras Enigma” zachęca do przyjścia na najbliższy, poniedziałkowy mecz Polonii z Resovią. Będzie to bardzo istotne spotkanie z uwagi na układ tabeli I ligi. Continue reading „Mobilizacja na mecz z Resovią” →
Zbiórka na wieniec i flagę od polonijnej społeczności
Grupa „Ultras Enigma” rozpoczęła kibicowską zbiórka pieniędzy na godne pożegnanie naszego Prezesa, Legendy – Jerzego Piekarzewskiego! Szczegóły w rozwinięciu niusa. Continue reading „Zbiórka na wieniec i flagę od polonijnej społeczności” →
96 polonistów w Pruszkowie
Zgodnie z informacją „Ultras Enigma” fani Polonii stawili się podczas dzisiejszego meczu ze Zniczem Pruszków w liczbie 96 wraz z flagą „K6 on tour”. Continue reading „96 polonistów w Pruszkowie” →
Końcówka zapisów do Pruszkowa
Jeszcze tylko dzisiaj można zapisywać się przelewem na poniedziałkowy wyjazd do Pruszkowa. W czwartek pozostanie wyłącznie możliwość zapisania się Blikiem. Continue reading „Końcówka zapisów do Pruszkowa” →
Zapisy do Pruszkowa
Ruszyły zapisy na mecz ze Zniczem, który rozegramy w Pruszkowie 1 kwietnia 2024 r. o godzinie 12:40. Continue reading „Zapisy do Pruszkowa” →
Mobilizacja na mecz z Resovią!
Do meczu z Resovią jeszcze sporo czasu, ale ze względu na niekorzystny termin (poniedziałek, godz. 18:00) Enigma już rozpoczyna mobilizację. Młyn ponownie będzie na Trybunie Głównej. Continue reading „Mobilizacja na mecz z Resovią!” →
Młyn na Wiśle Płock zbierze się na Głównej
Decyzją grup kibicowskich na najbliższy mecz z Wisłą Płock młyn zostaje przeniesiony na trybunę GŁÓWNĄ, sektory C1/C2/C3. Continue reading „Młyn na Wiśle Płock zbierze się na Głównej” →
Oświadczenie Enigmy po komentarzach Grega
Po ostatnim komentarzach Enigmy i Grega doczekaliśmy się kolejnego oświadczenia, którego treść znajdziecie w rozwinięciu newsa. Continue reading „Oświadczenie Enigmy po komentarzach Grega” →
194 kibiców Polonii w Lublinie
Na wyjeździe w Lublinie meldujemy się w 194 osoby. Grupa „Ultras Enigma” zamieściła komentarz do obecnej sytuacji w Polonii. Continue reading „194 kibiców Polonii w Lublinie” →
Wisła Płock wyłamuje się z bojkotu Polonii
Po bojkocie naszego sektora gości szykują się pierwsze odwiedziny K6. Na najbliższy mecz domowy Polonii zapowiedzieli się fani Wisły Płock. Continue reading „Wisła Płock wyłamuje się z bojkotu Polonii” →
Trwają zapisy na mecz z Motorem Lublin
Pomimo bardzo słabej postawy zawodników nie rezygnujmy ze wsparcia Polonii! Musimy się zmobilizować i pomóc naszej drużynie w Lublinie. Continue reading „Trwają zapisy na mecz z Motorem Lublin” →
Poloniści | Wielka Polonia Warszawa Online | Konwiktorska 6 | KSP | Warszawska Ferajna | Polonia 1911

1 kolejka
1/2 finału baraży

