Kategoria: Kibice

Zapisy na wyjazd do Niecieczy
Już w najbliższy poniedziałek zagramy wyjazdowy mecz z Termalicą Bruk Bet Nieciecza. Grupa „Ultras Enigma” rusza z zapisami na same bilety. Enigma informuje, że zapisać można się przelewem do końca dzisiejszego dnia. Osoby zapisane do Opola, mogą przepisać się na bilet. Continue reading „Zapisy na wyjazd do Niecieczy” →
Zbiórka na dwie nowe flagi
Jak informuje grupa „Ultras Enigma” od meczu z Pogonią Siedlce rozpoczynamy zbiórkę pieniędzy, na dwie nowe szyte flagi. Continue reading „Zbiórka na dwie nowe flagi” →
Zbiórka na cele kibicowskie na meczu z Chrobrym Głogów
W dalszym ciągu pozostajemy na sporym minusie finansowym, a przed nami uszycie m.in nowej flagi oraz inne cele kibicowskie. Continue reading „Zbiórka na cele kibicowskie na meczu z Chrobrym Głogów” →
Zapisy na mecz wyjazdowy z Odrą Opole
Ruszamy z zapisami na wyjazd do Opola. Będzie to ligowe otwarcie nowego stadionu Odry. Continue reading „Zapisy na mecz wyjazdowy z Odrą Opole” →
Trwają zapisy na mecz z Wartą Poznań
Grupa „Ultras Enigma” przypomina o trwających zapisach na sobotni mecz ligowy z Wartą Poznań, który zostanie rozegrany w Grodzisku Wielkopolskim o godzinie 19:30. Zapisy na wyjazd potrwają do 13 marca 2025 roku. Continue reading „Trwają zapisy na mecz z Wartą Poznań” →
Ultras Enigma zaprasza do sklepu
Grupa „Ultras Enigma” informuje o nowej kolekcji strojów dostępnych już na stronie internetowej sklepu. Continue reading „Ultras Enigma zaprasza do sklepu” →
Przypomnienie o zbiórce na meczu z Kotwicą Kołobrzeg
Grupa „Ultras Enigma” przypomina o jutrzejszej zbiórce na poprzednią oraz przyszłe oprawy. Nie omijamy osób zbierających do puszek. Szczegóły znajdziecie w rozwinięciu posta. Continue reading „Przypomnienie o zbiórce na meczu z Kotwicą Kołobrzeg” →
Kolekcja ubrań od Ultras Enigma Wiosna/Lato 2025
Grupa „Ultras Enigma” informuje, że nowa kolekcja ubrań dostępna jest już na niedzielnym meczu z Kotwicą Kołobrzeg na trybunie „Kamiennej”. Continue reading „Kolekcja ubrań od Ultras Enigma Wiosna/Lato 2025” →
Zbiórka na cele kibicowskie na meczu z Kotwicą Kołobrzeg
Na ostatnim meczu z Puszczą Niepołomice przygotowaliśmy oprawę, która patrząc po reakcjach cieszyła ludzi nie tylko na trybunie „Kamiennej”, ale również Głównej. Z tego powodu grupa „Ultras Enigma” zwraca się do Was z apelem. Continue reading „Zbiórka na cele kibicowskie na meczu z Kotwicą Kołobrzeg” →
Ruszyły zapisy na mecz z Wartą Poznań
„Ultras Enigma” informuje o rozpoczętych zapisach na wyjazdowy mecz z Wartą Poznań, który zostanie rozegrany 15 marca (sobota) o godzinie 19:30 w Grodzisku Wielkopolskim. Continue reading „Ruszyły zapisy na mecz z Wartą Poznań” →
41 polonistów w Legnicy
Jak podaje profil facebookowy grupy „Ultras Enigma” na wczorajszym wyjeździe w Legnicy stawiło się 41 polonistów z flagą upamiętniająca żołnierzy Niezłomnych: „Idź wyprostowany, wśród tych co na kolanach”. Continue reading „41 polonistów w Legnicy” →
Kibice zapytali prezydenta Warszawy o stadion
Fani Polonii podczas wczorajszego spotkania z Puszczą zaprezentowali nam ciekawą oprawę oraz zwrócili się do prezydenta miasta stołecznego Warszawy Rafała Trzaskowskiego z pytaniem o modernizację obiektów przy ul. Konwiktorskiej 6. Continue reading „Kibice zapytali prezydenta Warszawy o stadion” →
Poloniści | Wielka Polonia Warszawa Online | Konwiktorska 6 | KSP | Warszawska Ferajna | Polonia 1911

1 kolejka
1/2 finału baraży

