Zmian w sztabie szkoleniowym „Czarnych Koszul” ciąg dalszy. Do grona byłych współpracowników ekstrenera Polonii Mariusza Pawlaka, jacy w ostatnich dniach zakończyli pracę przy K6 dołączył Adrian Kędzierski. Jednocześnie we wczorajszym komunikacie klub oficjalnie potwierdził zakończenie współpracy z Grzegorzem Lechem i Maciejem Góreckim, którzy (jak już informowaliśmy) kilka dni wcześniej pożegnali się z kibicami za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.


1 kolejka
1/2 finału baraży


A Pan który zadawał pytania telefonowi, a odpowiadać musiał trener Pawlak to jest czy nie?