Kędzierski odchodzi z Polonii

Zmian w sztabie szkoleniowym „Czarnych Koszul” ciąg dalszy. Do grona byłych współpracowników ekstrenera Polonii Mariusza Pawlaka, jacy w ostatnich dniach zakończyli pracę przy K6 dołączył Adrian Kędzierski. Jednocześnie we wczorajszym komunikacie klub oficjalnie potwierdził zakończenie współpracy z Grzegorzem Lechem i Maciejem Góreckim, którzy (jak już informowaliśmy) kilka dni wcześniej pożegnali się z kibicami za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

Adrian Kędzierski

 

Author: Tomas86

Nie lubię lania wody. Moja maksyma to: "krótko, zwięźle i na temat" :-)

1 thought on “Kędzierski odchodzi z Polonii

Dodaj komentarz