Jednak Przemysław Szur nie wraca na Śląsk. Obrońca Polonii mimo wcześniejszych plotek nie trafi do Ruchu Chorzów. Dziś został nowym zawodnikiem Pogoni Siedlce, z którą związał się rocznym kontraktem z opcją przedłużenia.

Nowym piłkarzem MKP Pogoń został Przemysław Szur.https://t.co/2b3iTEhVN5
— MKP Pogoń Siedlce (@MKPPogonSiedlce) June 23, 2026

1 kolejka
1/2 finału baraży


Rośnie Polonijna kolonia w Pogoni
Tam na pewno będzie podstawowym zawodnikiem. Pogoń Siedlce gra o utrzymanie a stracili najlepszego obrońcę. Powodzenia Przemysławie !