Potwierdziły się nasze dzisiejsze doniesienia o drugim letnim wzmocnieniu „Czarnych Koszul”. Media klubowe podały, że dwuletnim kontraktem z Polonią związał się były defensor m.in. Cracovii Kraków i AE Larisa Davíd Kristján Ólafsson.
Szerzej sylwetkę 15-krotnego reprezentanta Islandii opisaliśmy tutaj.

1 kolejka
1/2 finału baraży


Doświadczony i sprawdzony w ekstraklasie lewy obrońca bardzo nam się przyda. Życzymy powodzenia i wielu sukcesów w Polonii.