W oficjalnym sklepie klubowym pojawiły się koszulki i bluzy dla podopiecznych akademii Polonii. Są już dostarczane przez nowego sponsora technicznego – firmę Adidas. Pozostaje pytanie, czy będą tożsame z modelem, w którym zagra pierwszy zespół „Czarnych Koszul”. Jak uważacie?
Klub nie pochwalił się, że na oficjalny sklep rzucono koszulki i bluzy dla @AkademiaPolonii
Warto zaznaczyć, że to nie koszulka seniorów, a akademii także powstrzymajmy się z opinia dotyczącą czy ładne czy nie bo finalna koszulka może być inna
To co już wiadomo to nowym… pic.twitter.com/2PuAiA3hJk
— Mr. Goldberg ⓀⓈⓅ (@CptHairyAss) June 23, 2026

1 kolejka
1/2 finału baraży


Wielkim fanem Hummela nigdy nie byłem, tak ten dizajn wygląda bardzo słabo z tym co proponowała nam duńska firma.