Piłkarze warszawskiej Polonii rozpoczęli letnie przygotowania do nowego sezonu. W materiałach opublikowanych przez klub widać kilku powracających graczy, wśród nich takich, którym kontrakty wygasnął w końcówce miesiąca.

Na treningu inauguracyjnym pojawili się wszyscy piłkarze z ważnymi do końca miesiąca kontraktami.
W materiale video widzimy m.in.: Robert Dadok, Patryka Janasika, Kacpra Kostorza, Paweł Olszewski, Benedykta Piotrowskiego, Simona Skrabba, Oliwiera Wojciechowskiego. Wśród zawodników, którym 30 czerwca 2026 r. kończą się kontrakty był: İlkay Durmuş i Ernest Terpiłowski. Pojawili się także wypożyczeni wiosną: Aleksander Gołoś (do ŁKS-u Łomża) i Antoni Kapusta (do Ząbkovii Ząbki).

1 kolejka
1/2 finału baraży


Ale akurat Vasin ma jeszcze rok ważny kontrakt:
https://www.dumastolicy.pl/2025/09/08/nikita-vasin-przedluzyl-kontrakt-2025-26/