Zapraszamy Was do oceniania piłkarzy „Czarnych Koszul” (+ trenera oraz sędziego) po niedzielnym meczu z Górnikiem Łęczna. Oceniamy w skali 1-10. Za poziom bazowy, z którym każdy piłkarz zaczyna spotkanie, uznajemy 5. Ocenie podlegają zawodnicy, którzy weszli najpóźniej w 85 minucie. Zapraszamy do głosowania i dyskusji w komentarzach.
2 thoughts on “Oceniamy piłkarzy po meczu z Górnikiem Łęczna”
Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Poloniści | Wielka Polonia Warszawa Online | Konwiktorska 6 | KSP | Warszawska Ferajna | Polonia 1911


1 kolejka
1/2 finału baraży


Ponieważ to była pańszczyzna – to wszystkim piłkarzom dałem 5 . Nota wyjściowa.
W piątek chciałbym dać wszystkim i po 10 jak wygrają.
8 dla Zjawy i Cisse.
7 dla Skraaba,
Pozostali 5 i niestety niżej …