Miniona kolejka CLJ była całkiem przyzwoita w wykonaniu zawodników Polonii, występujących w CLJ. Swoje spotkania wygrały zespoły u-19 i u-15. Do pełni szczęścia zabrakło zwycięstwa drużyny u-17.

CLJ U-19: Polonia Warszawa – Miedź Legnica 3:1 (1:0)
bramki: Maciej Olszewski 23, 70, Filip Bogusiewicz 81
W meczu z sąsiadem z tabeli Polonia odniosła dość pewne zwycięstwo. Polonia wyszła na prowadzenie już w pierwszej połowie. Jednobramkowy prowadzenie utrzymywało się do 62 minucie, gdy rywal wyrównał. Ten stan nie trwał jednak długo. Polonia wróciła na prowadzenie w 70 minucie, a trochę ponad 10 minut później „Czarne Koszule” ustaliły wynik. Dzięki wygranej Polonia wyprzedziła Miedź i awansowała na 5. miejsce w tabeli.
W następnej kolejce Polonia zagra z Wisła Kraków. Spotkanie zaplanowane jest na godz. 12:00 w sobotę i ma zostać rozegrane na Saharze. Rywal zajmuje 9. miejsce i ma 12 pkt. mniej. Na wyjeździe było 2:1 dla Wisły.
***
CLJ U-17: Wisła Płock – Polonia Warszawa 1:0 (0:0)
Po 4 zwycięstwach z rzędu trochę niespodziewanie Polonia przegrała na wyjeździe z Wisła Płock, która znajduje się w strefie spadkowej. Jedyny gol w tym meczu został strzelony w 77 minucie. Poskutkowało to spadkiem na 6. miejsce w tabeli.
W kolejny weekend Polonia znów zagra na wyjeździe, ale bardzo bliskim, bo rywalem będzie Escola. Mecz zaplanowany jest na sobotę na 14:45. W pierwszym spotkaniu „Czarne Koszule” wygrały 2:0. Rywale zajmują 8. miejsce i do tej pory zdobyli 5 pkt. mniej od naszej drużyny.
***
CLJ U-15: Polonia Warszawa – Varsovia Warszawa 4:2 (2:0)
bramki: Franciszek Saganek 8, Szymon Gontarz 25, Julian Staszczyk 54, Stanisław Serakin 62
Zespół u-15 podobnie jak u-19 pokonał swojego sąsiada w tabeli. Rywal nie sprawił Polonii większych problemów. Do przerwy było 2:0, a w 62 minucie było już 4:0 dla „Czarnych Koszul”. Rywal doszedł do głosy dopiero w końcówce meczu. W 70 minucie Varsovia strzeliła na 4:1, a w doliczonym czasie padł gol na 4:2. Po tej kolejce Polonia zajmuje 6 miejsce.
W następnej kolejce naszych młodych piłkarzy czeka bardzo trudne zadanie. Polonia zagra na u siebie z Legią, w sobotę o 15:00 na Saharze. Rywale to niekwestionowany lider, który w 22 meczach 21 razy wygrał i 1 raz zremisował. Na wyjeździe Polonia przegrała 3:0.

31 kolejka
30 kolejka

