Polonia II minimalnie lepsza od seniorów MKS-u

Wczoraj odbył się bardzo ciekawy sparing. Polonia II zmierzyła się z zespołem seniorów MKS-u Polonia. Druga drużyna, w której zagrało kilku testowanych piłkarzy, wygrała 3:2.

Damian Skwarek i Torsten Axt

Spotkanie lepiej zaczęło się dla MKS-u, który wyszedł na prowadzenie już 1 minucie. Polonia II wyrównała w 60 minucie, ale od 79 minuty MKS znów prowadził. Końcówka należała do drugiej drużyny, która dzięki golom w 85 i 88 minucie zeszła z boiska zwycięska.

28.11.2019 r., Warszawa
Polonia II Warszawa – MKS Polonia Warszawa 3:2 (0:1)
bramki: Letlhogonolo „Alistair” Selamolela 60,Mateusz Walczak 85, Mateusz Pawlikowski 88

Polonia II: Jan Sitko – Tomasz Kasperkiewicz,  Damian Slyusarenko, Filip Pyśniak, Krystian Ambroziak – Singa Junior Gilbert, Letlhogonolo „Alistair” Selamolela, Piotr Śledziewski, Mateusz Pawlikowski, testowany – Mateusz Walczak