Niemoc przełamana czyli wygrywamy w Ostrołęce!

Po ostatnich słabych występach piłkarze „Czarnych Koszul” ku uciesze swoich kibiców przełamali niemoc i odnieśli pewne zwycięstwo pokonując w Ostrołęce tamtejszą Narew 2:0.

Michał Strzałkowski
Michał Strzałkowski strzelił obie bramki dla Polonii (fot. MJ Photo)

Prowadzenie dla Polonii w 34 minucie uzyskał Michał Strzałkowski, który wykorzystał nieporozumienie w szeregach bloku defensywnego gospodarzy i z najbliższej odległości wepchnął piłkę do bramki Narwi. W 53 minucie Michał Strzałkowski wpisała się na listę strzelców po raz drugi. Tym razem pewnie egzekwując rzut karny, którego podyktowanie wzbudziło na trybunach kontrowersje i niezadowolenie miejscowych kibiców. W końcówce meczu, gra trochę się zaostrzyła i sędzia musiał częściej sięgać po żółte kartoniki, ale obie drużyny spotkanie kończyły w komplecie.

26.10.2013 – Ostrołęka
Narew Ostrołęka – Polonia Warszawa 0:2 (1:0)
bramki: Michał Strzałkowski 35 i 53 (k)

Polonia: Paweł Błesznowski – Kacper Lachowicz Ż, Daniel Grala, Aleksander Fogler, Jacek Karbowniak – Patryk Strus, Piotr Tyburski, Wojciech Antczak, Nazar Litun (46. Jacek Kosmalski) – Michał Strzałkowski (83. Maciej Biernacki), Marcin Kruczyk (72. Rafał Linka).

Źródło: własne / regiowyniki.pl

Author: TeCet

8 thoughts on “Niemoc przełamana czyli wygrywamy w Ostrołęce!

1. Fajnie że wygrali ( przy stracie 2 punktów Bugu)…i fajnie że ostatnio było, a własciwie nie było fajnego pożegnania na K6 po tym remisie. Tak naprawdę to nie fajne było Nasze pożegnanie Naszych piłkarzy co przed meczem ( coś Nam „podarowali”).
    Tak naprawdę to każdy może zremisować i…przegrać.
    No nie wiem?….i ta Wisła? nie doceniana dziś?..może dużo namieszać. Taka to jest piłka kopana:)

2. Pierwszą bramkę podarowali nam niezwykle gościnni Gospodarze, drugą sędzia.
    Polonia grała piach i to gruboziarnisty. Największym polusem meczu (używając nazewnictwa z Canal+) zdecydowanie Błesznowski.
    Oby do wiosny.

3. Jaka Wisla? Mowice o rezerwach Plocka (W czym one moga namieszac skoro awansowac nie moga bo Plock w I (2) lidze jest i nieawansuje do Ekstraklasy). Czy moze chodzi wam o psiarnie w Ekstraklasie ze dzis wygrywa jak narazie?

Aha i co to byli za cudacy przed meczem? Wierze mocno ze to byli 7eglonisci albo jakies lokalne ekscesy. Bo chyba kibice Polonii nie ponizyliby sie takim czyms przed kamerami i bez powodu.