M.Maliszewski
P.Łochnicki
M.Niemczynowicz
R.Babul

O 17:00 rozpocznie się mecz Polonii z Turem Bielsk Podlaski, piłkarze zbiegli już do szatni.
Zdecydowanym faworytem jest Polonia, ale Tur przyjechał do Warszawy niepokonany od 4 spotkań, zdołał m.in. urwać punkty na wyjeździe Sokołowi Aleksandrów Podlaski.
1'
Rozpoczął Tur
1'
Tur odważnie zaczął, ale sędzia odgwizdał pozycję spaloną przeciwnika
2'
Polonia na razie spokojnie rozgrywa piłkę, Tur stoi głęboko cofnięty
3'
Rzut wolny Tura, ale piłka była zagrana za krótko
4'
Rywal uderza z dystansu, ale bardzo niecelnie
5'
Pierwsza groźniejsza akcja Polonii, nasi zawodnicy wymienili kilka podań, rywale zdołali jednak wybić. Będzie rzut rożny.
6'
Po rzucie rożnym lekko głową uderzył Szabat, bramkarz miał jednak problemy i będzie kolejny róg.
7'
Drugi róg przyniósł kolejne uderzenie, tym razem zablokowane. Rywal wyprowadził w efekcie groźną kontrę zakończoną niecelnym uderzeniem.
9'
Grzegorz Wojdya faulowany, będzie rzut wolny niedaleko pola karnego.
9'
Głębokie dośrodkowanie Kluski, bramkarz wybija z problemami.
9'
Gawron wykopał piłkę z własnej połowy i blisko było gola. Golkiper wybił na rzut rożny, ten nie przyniósł zagrożenia.
12'
Polonia zyskuje przewagę, Tur nie wychodzi z własnej połowy
14'
Sauczek marnuje niezłą okazję. Poloniści ładnie wymienili kilka podań, Sauczek ograł rywal w polu karnym, ale trafił w rywala, stojącego w świetle bramki
18'
Pierwsza od dawna akcja Tura. Na szczęście strzał z ostrego kąta broni Balawejder.
19'
Było groźnie po rogu Tura. Ogromne zamieszanie w polu karnym, piłka trafia do piłkarza Tura, ten uderza bardzo niecelnie
21'
Tur wygrywa. Udana kontra rywali i Kosińśki strzela z bliska gola
25'
Tur po golu cofnął się jeszcze bardziej. Polonia długo rozgrywała akcję, wszystko zakończyło się strzałem Wiśniewskiego w Pieczarę
27'
Rzut rożny dla Polonii, z dystansu uderzył Kluska, wybił jednak jeden z obrońców
28'
Karny dla Polonii. Faulowany Bochenek.
29'
Pieczaraaa! Krystian nie dał szans bramkarzowi z 11 metrów
32'
Dwa rożne dla Polonii. Rywale radzą sobie z dośrodkowaniami.
34'
Choroś uderza z ostrego kąta, broni Kowalski.
35'
Bardzo groźnie było po rogu, bramkarz Tura ostatecznie łapie
36'
Rzut wolny dla Polonii z ok. 30 metrów. Marczak uderza prosto w mur
40'
Pieczara upomniany kartką za faul na bramkarzu.
41'
Rzut rożny dla gości, bez zagrożenia.
44'
Rywale przerywają groźną kontrę Polonii, kartką ukarany Łochnicki
45'
Przerwa, Polonia dominuje, Tur gra tylko z kontry, niestety jednak na razie mamy remis.
46'
Zaczynamy drugą połowę
48'
Tur będzie wykonywać rzut wolny z ok. 25 metrów, ale na razie opatrywany jest piłkarz rywala
49'
Przeciwnik decyduje się na strzał bezpośrednio z wolnego, na szczęście obok bramki
52'
Pierwsza akcja Polonii. Dwa dośrodkowania zostały jednak wybite
53'
Kluuuska!
Płasko dośrodkował z prawej strony Bochenek. Piłkę wybił obrońca, ale dopadł do niej Kluska i mocnym strzałem z ok. 13 metrów pokonał bramkarza
61'
Po golu Polonii mecz się uspokoił, przed chwilą rywal oddał jednak niespodziewany strzał z dystansu. Piłka przeleciała nieznacznie nad poprzeczką
64'
P.Zawadzki wchodzi za D.Ostaszewskiego i M.Małek za C.Sauczka.
65'
Pieeeczara!
Polonia spokojnie rozgrywała akcje, piłkę przed polem karnym dostał Pieczara. Napastnik zdecydował się na uderzenie i futbolówka po rykoszecie wpadła przy lewym słupku
67'
Kosiński uderzał z wolnego z 18 metrów, na szczęście prosto w mur
67'
Mogło być 4:1. Świetnie podaniem Marczaka uruchomił Balawejder. Środkowy pomocnik w polu karnym podał jednak za mocno do Małka
68'
Strzelca dwóch bramek zmienił T.Chałas
72'
Za Niemczynowicza Fiedorowicz
72'
Przed szansą stanął Wojdyga, dopadł do piłki na 15 metrze, ale uderzył bardzo niecelnie
73'
Prosta strata polonistów, Tur był blisko 2 gola, ale rywal uderzył bardzo lekko, dzięki czemu Balawejder obronił
75'
Akcja za akcję. Dobrze dośrodkował Bochenek, Małek nie zdołał jednak dopaść do piłki, zabrakło bardzo niewiele
76'
Za Marczaka Zych
77'
Trzeci raz Małkowi zabrakło milimetrów, teraz dośrodkowywał Wojdyga.
79'
Bramka dla Tura
Fatalne zachowanie obrońców Polonii. Bochenek wykopał piłkę wysoko w górę zamiast do przodu, futbolówka w końcu dotarła do Fiedorowicza, który pokonał Balwejdera płaskim strzałem przy słupku
84'
Wilanowski za Wiśniewskiego
85'
Rywale nabrali ochotę na kolejnego gola. Polonia na razie jednak utrzymuje się przy piłce
86'
Choroś faulowany przez Babula na wysokości pola karnego Polonii
87'
Rzut rożny dla Polonii, zablokowane dośrodkowanie Zycha. Stały fragment nie przyniósł zagrożenia
90'
Aut dla Polonii na własnej połowie
90'
Sędzia doliczył aż 6 minut
90'
Okazja Tura na bramkę. Balawejder wypluł piłkę uderzoną z dystansu, na szczęście bramkarz zdołał wybić piłkę, zanim dopadł do niej rywal
90+'
Chaaałas!
Było coraz groźniej, ale Chałas zamyka mecz. Napastnik zdecydował się na płaski strzał z 20 metrów. Uderzenie było dosyć lekkie, ale fatalnie zachował się Kowalski