K.Będzieszak
J.Lewandowski
D.Choroś

S.Waremko

Legionovia na razie w III lidze spisuje się bez zarzutu. Rywal po 8 meczach ma już 6 zwycięstw i zajmuje pozycje lidera. Goście są też najbardziej bramkostrzelnym zespołem ligi.
Sytuacja Polonii jest znacznie gorsza. "Czarne Koszule" przegrały 3 ostatnie mecze i oddaliły się od 1 miejsce. Bardzo słabo wygląda też defensywa, 15 straconych bramek to aż o 7 więcej od Legionovii.
Z powodu czerwonej kartki w szeregach Polonii nie zobaczymy dzisiaj Piotra Maślanki. U rywala za żółte kartki pauzuje, występujący na obronie, Konrad Zaklika.
Do zespołu Polonii po kontuzji wraca Marcin Kluska
1'
Zaczęła Legionovia
1'
Pierwsza akcja Legionovi, niecelny strzał rywala
1'
Polonia wykonywała rzut wolny, teraz będzie rożny
2'
Krótko rozegrany rożny, będzie kolejny róg
3'
Bez zagrożenia, wybili obrońcy
3'
Mogła wyjść z kontrą Legionovia, ale faulem zatrzymał ją Kobiera
5'
Dobra piłka do Sauczka, ale ten zagrał prosto do bramkarza
9'
Na razie spokojne tempo meczu, bez groźnych sytuacji z obydwu stron
9'
Kilka podań wymienili rywali, ale akcja zakończona niecelnym uderzeniem z dystansu
10'
Będzie rożny dla Legionovi, która zaczyna przeważać
11'
Było niebezpiecznie, ale od bramki zacznie Balawejder
13'
Ładnie lewą stroną przedarł się Zajączkowski, został jednak sfaulowany przed polem karnym
13'
Za lekko dorzucał Wiśniewski, będzie tylko aut
15'
Teraz rzut wolny dla Leionovii, z ok. 30 metrów
16'
Piłka spadła na głowę Chorosia, ale uderzył bardzo lekko, prosto w środek
17'
Będzie rzut rożny dla Polonii
16'
Dobre dośrodkowanie, ale Sauczek głową uderza nad bramką
21'
Kolejna akcja gości, piłka wpadła jednak prosto w ręce Balawejdera po wrzutce
22'
Strata Sauczka, szybki atak Legionovii, strzał z dystansu bardzo lekki, z łatwością broni Balawejder
24'
Niezły drybling Wojdygi na lewym skrzydle, ale dośrodkowanie prosto na głowę rywala
26'
Ograł rywala Małek, ale niecelnie dośrodkował
27'
Rzut wolny wykonywała Legionovia, piłkę zgrywał głową Choroś, ale Balawejder złapał futbolówkę
29'
Z głębi pola dośrodkował Wojdyga, ale Pieczara faulował Chorosia
31'
Będzie rożny dla Legionovi
31'
Dobra wrzutka, Choroś uderzył mocno głową, piłka nieznacznie minęła słupek
33'
Kolejna wrzutka Wojdygi, znów na głowę rywala
35'
Kolejny niecelny strzał gości z dystansu
37'
Pierwsza groźna akcja Polonii, piłkę do Małka odegrał Wiśniewski, ale nasz skrzydłowy strzelił lekko i prosto w bramkarza
40'
Strata Kobiera, dużo miejsce miała Legionovia, piłkę dostał osamotniony rywal, uderzył z woleja bardzo niecelnie
41'
Będzie wolny dla Legionovii z ok. 35 metrów, po faulu Zembrowskiego
41'
Piłka trafiła prosto w mur
43'
Prowadzi Legionovia
Rywal miał masę miejsca przed polem karnym, potężnie uderzył, piłka odbiła się od poprzeczki i przeciwnik zdołał ją dobić
45'
Przerwa
Na razie oglądamy wyrównany mecz, sporo gry w środku pola, remis byłby sprawiedliwszym wynikiem
45'
Zaczęła się druga połowa
50'
Groźna akcja gości, rywal z ostrego kąta uderzył niecelnie
52'
Pierwsza akcja polonistów w tej połowie, dośrodkował Sauczek, z pierwszej uderzył Małek, minimalnie niecelnie
58'
Świetne podanie prostopadłe rywala, ale w sytuacji sam na sam obronił Balawejder, będzie rożny
59'
Piłka minęła wszystkich zawodników, kontra Polonii nieudana
65'
Bardzo groźna kontra Legionovii, ale świetną interwencją popisał się Balawejder
66'
Słabo na razie wygląda Polonii, nie widać jakiegokolwiek pomysłu na odrobienie strat
69'
Bramka dla Legionovii
Rywal miał masę miejsca, uderzył z dystansu i Balawejder nie miał szans
72'
Miał szansę Wiśniewski, ale uderzył głową za mocno
74'
Będzie rożny dla Polonii
74'
Uderzał po dośrodkowaniu Zajączkowski, ale nad bramką
81'
Akcja Polonii, ale Wojdyga dośrodkował prosto w ręce bramkarza
83'
Wreszcie okazję miał Pieczara, dograł mu Szabat, ale Pieczara uderzył głową bardzo lekko