W.Babiński
S.Kobiera

Przebieg:
Informacja:
Po 4 spotkaniach obie drużyny mają na koncie 4 punkty. Przeciwnik w ostatnim meczu przegrał 1:2 z Bronią Radom na wyjeździe, a Polonia na wyjeździe 0:3 z Legią II
Informacja:
Nie jest łatwo wskazać faworyta dzisiejszego spotkania, ale wydaje się, że atut własnego boiska każe upatrywać go raczej w Lechii
Informacja:
W Polonii jedna zmiana w porównaniu z poprzednim meczem. Do składu wraca Kowalczyk.
10'
Trwa mecz z Lechią, z powodu kłopotów z transmisją relacja zaczęła się później
12'
Akcja Lechii, wybił Kobiera
14'
Zych zablokował rozegranie wolnego, za co obejrzał kartkę
15'
Kolejny faul polonisty, będzie wolny dla rywala blisko pola karnego
16'
Dobre dośrodkowanie, ale wybił jeden z naszych piłkarzy. Polonia przy piłce
17'
Sporo chaosu na boisko w ostatnich minutach, faulował Pieczara na połowie rywala
19'
Zablokowane dośrodkowanie Wiśniewskiego, będzie jeszcze rożny
19'
Wypiąstkował bramkarz, a potem po zagraniu polonisty piłka wyszła za linię. Zacznie Awdziewicz
20'
Bardzo dobre podanie do Wisniewskiego. Miał sporo miejsca, ale zdołał rywal wybic, będzie rożny
21'
Krótkie rozegranie i wrzutka, obrońca bardzo daleko wyekspediował piłkę
22'
W ostatnich minutach Polonia przeważa, ale jeszcze bez sytuacji bramkowych
24'
Atakowała Lechia, wybił Kobiera na aut
24'
Po aucie mocne dośrodkowanie, pewnie złapał Kowalczyk
27'
Bardzo ładna akcja Polonii, sporo szybkich podań, ale dośrodkowanie zablokowane. Będzie jeszcze korner
28'
Mocne dośrodkowanie, wybił obrońca głowa
29'
Kolejne zablokowane dośrodkowanie Rakowskiego i jeszcze jeden rożny
29'
Ponownie dośrodkowanie spada na głowę rywala
31'
Teraz dośrodkowywał rywal, ale znów pewnie łapie Kowalczyk
34'
Dobra akcja Lechii, na raty uderzenie łapie Kowalczyk
41'
rożny dla rywala
42'
bez zagrożenia
44'
Akcja Rakowskiego. Zdecydował się na uderzenie z dystansu, niestety piłka przeleciała nad bramką
46'
Rzut wolny dla rywala
46'
Wybronili się poloniści
46'
Przerwa, sprawiedliwy remis w I połowie
45'
Zaczęła się II połowa
46'
Od razu zaatakowała Lechia, ale dobrze wybijał Kobiera, a potem faul w ataku rywali
46'
48'
Kolejna akcji Lechii, w dobrej sytuacji po wrzutce Bąkowicz, na szczęście uderzył nad bramką
51'
Znów było groźnie pod naszą bramką, ale na razie gospodarze są nieskutecznie. Zacznie Kowalczyk
52'
W odpowiedzi Polonia. Dogrywał do Pieczary Wiśniewski, ale strzał głową napastnika niecelny
56'
Dobra akcja Pieczary, który został sfaulowany. Rzut wolny na wysokości rogu pola karnego, z ok. 30 m.
57'
Bardzo dobra wrzutka Wiśniewskiego, Niemyjski doszedł do piłki, ale po uderzenie głową tylko boczna siatka
58'
Odważna próba Wuwera, uderzenie z dystansu, ale piłka poleciała nad bramką
61'
Rzut wolny dla Polonii z ok. 30 metrów
61'
Świetny strzał Wiśniewskiego i jeszcze lepsza parada Awdziewicza, będzie jeszcze rożny
61'
Krótkie rozegranie i zablokowana wrzutka Babińskiego, jeszcze aut ma Polonia
62'
Po aucie piłka spadłą pod nogi Szymczaka, uderzył potężnie z woleja. Zdecydowanie za mocno, zacznie bramkarz
65'
Długo rozgrywała Polonii, ale nie miała pomysłu na przedarcie się w pole karne rywala. W końcu Niemyjski odegrał do Kowalczyka. Podanie było trochę za lekki i bramkarz ratował się rozpaczliwym wybiciem w aut
65'
68'
Po wrzutce Wiśniewskiego z wolnego, zrobiło się małe zamieszanie w pole karne, do piłki dopadł Wasilewski. W ostatniej chwili wybił piłkę obrońca
70'
Dobra akcja Lechii, będzie rożny
72'
Dobre dośrodkowanie, ale poradzili sobie poloniści. Będzie jeszcze aut dla Lechii
73'
Świetna akcja Kamińskiego, ograł rywala i dośrodkował. Niestety wybił obrońca i tylko rzut rożny
74'
Nieudane rozegranie stałego fragmentu gry, aut dla Lechii
80'
Bardzo groźna kontra Lechii, zatrzymał ją Kobiera faulem. Będzie wolny z ok. 25 metrów
81'
Bezpośredni strzał, piłka trafiła w mur i jeszcze rożny
82'
Wybili obrońcy
84'
Bardzo dobrze atakowała Polonia, ale podanie Niemyjskiego do nikogo
87'
Atakuje Lechia. Przed chwilą mogło być groźnie, ale rywale za długo wymieniali podania, aż w końcu cofnęli się na własną połowę
88'
Płaskie uderzenie z dystansu rywala, złapał Kowalczyk
90'
Sędzia doliczył 4 minuty
91'
Kontra Polonii. Ograł rywala Pieczara, ale jego podanie zablokowane. Będzie jeszcze rożny. Wcześniej z kontrą ruszyła Lechia, ale świetnie zatrzymał ją Wiśniewski
92'
Kamiński dośrodkował prosto na głowę rywala
93'
Jeszcze jeden rożny dla Polonii
93'
Nie sięgnął piłki żaden zawodnik
93'
Świetną okazję miał Wilanowski. Piłka spadła mu pod nogi na 16 metrze, ale strzał z woleja był niecelny