M. Kluska
C. Sauczek (78 K. Wasilewski)
K. Pieczara

P. Szabat

Spotkanie rozpocznie się z małym opóźnieniem w związku ze strajkiem piłkarzy gospodarzy.
Piłkarze pojawiają się już na boisku. Niestety problemy z transmisją sprawiają, że relacje może odbywać się z pewnym opóźnieniem
Po 16 kolejkach nasi dzisiejsi rywale zajmują przedostatnie miejsce w lidze, dlatego to Polonia będzie zdecydowanym faworytem dzisiejszego meczu
1'
Zaczęli!
2'
Polonia zaczęła atakować lewą stroną, ale obrońcy gospodarzy blokują Sauczka
4'
Strata w środku pola i faul Bartosza Wiśniewskiego w okolicy środkowej linii
Polonia ustawiona jest w systemie 4-4-1-1. Za plecami Krystiana Pieczary biega dziś Maciek Wilanowski
9'
Po odbiorze Marcina Kluski Polonia ruszyła z dosyć szybką akcją. Niestety dośrodkowanie Bartosza Wiśniewskiego zbyt głębokie i bramkarz gospodarzy bez problemu łapie piłkę
11'
Dośrodkowanie Maślanki z lewej strony, Wiśniewski zgrywał głową, ale nikt nie zamknął tej akcji
12'
Mazur Ełk odpowiedział Polonii. Dosyć groźny strzał z dystansu, na szczęście obok bramki
14'
Będzie rzut rożny dla Polonii
15'
Było groźnie, piłka wycofana do Zajączkowskiego, ten dośrodkował w pole karne. Tam przy piłce znalazł się Wilanowski, niestety jego strzał bez trudu obronił Bartłomiej Danowski
17'
Pressing Polonii się opłacił. Czarek Sauczek przejął piłkę, zszedł na lewą nogę i uderzył, niestety piłka nieznacznie minęła bramkę
19'
Polonia atakowała, ale obrońcy Mazura skutecznie blokują
21'
Odbiór w środku pola i odważna próba Kacpra Jagłowskiego. Janek Balawejder bez trudu broni
22'
Po chwili kolejna próba strzału z dystansu piłkarzy gospodarzy, tym razem daleka od celu
26'
Rzut wolny dla Mazura, mogło być groźnie, ale wybijamy piłkę
30'
Polonia podeszła teraz pod pole karne rywali, będzie aut w okolicy narożnika boiska
31'
Dobra akcja Polonistów, do strzału doszedł Kluska, niestety został zablokowany, po chwili jeszcze próba Wilanowskiego
33'
Maślanka uderzał z dystansu, niewiele zabrakło, żeby piłka trafiła pod poprzeczkę
34'
Kilka minut lepszej gry Polonii, zobaczymy, czy przyniesie to efekty
38'
Będzie rzut wolny po faulu na Bartku Wiśniewskim
39'
Wybitą piłkę zebrał Wilanowski, ale jego strzał zablokowany
40'
GOOOOOL Polonia prowadzi
Dośrodkowanie Cezarego Sauczka z lewej strony, Wiśniewski źle przyjął piłkę, ale jeszcze ją wywalczył i strzałem lewą nogą umieścił ją w siatce
42'
Spóźniony wślizg Przemysława Szabata i zasłużona żółta kartka
45'
Dobre prostopadłe podanie od Łapińskiego, mogło być groźnie, na szczęście Maślanka skutecznie interweniuje
45+1'
Pierwsza połowa kończy się lekkim, niecelnym strzałem Mazura. Wracamy za 15 minut
46'
Rozpoczęła się druga spotkania, Polonia bez zmian
46'
Akcja lewą stroną boiska, Sauczek zablokowany, będzie rzut rożny
51'
Mazur atakował, ale bez konsekwencji. W odpowiedzi Polonia ruszyła z kontrą zakończoną niecelnym strzałem Marcina Kluski
55'
Polonia w lekkim natarciu, podopieczni Krzysztofa Chrobaka utrzymują się przy piłce na połowie gospodarzy
56'
Niezłe dośrodkowanie Kluski z rzutu wolnego, niestety sędzia liniowy podniósł chorągiewkę
57 '
Dośrodkowanie Maślanki, uderzał głową Wiśniewski, ale zbyt lekko, żeby zagrozić bramkarzowi
Równocześnie rozgrywane są spotkania naszych bezpośrednich rywali w tabeli. Unia Skierniewice remisuje w tej chwili 1:1 z Ursusem, a Legionovia prowadzi w Białej Piskiej ze Zniczem 2:1
59'
Groźna kontra gospodarzy, uderzał Patryk Woźniak, ale strzał zablokowany
60'
Groźnie było po rożnym dla Mazura, na szczęście udaje nam się wybić piłkę
61'
Odpowiedź Polonii. Wilanowski do Sauczka, ten schodzi do lewej nogi i uderza, niestety Zdanowski bez trudu odbija piłkę
63'
Dobrze rozgrywali piłkarze Mazura, akcja zakończona zbyt wysokim strzałem z półwoleja Łapińskiego
65'
Strzał Sauczka prawą nogą z linii pola karnego, ale Zdanowski broni
67'
Dośrodkowanie Mazura z prawej strony do niepilnowanego Łapińskiego, ten miał świetną sytuację, ale trafił w dobrze ustawionego Balawejdera. Mieliśmy duże szczęście
68 '
Błyskawiczna odpowiedź Polonii. Najpierw rajd Pieczary, po chwili Maślanka dośrodkowywał, a nasz supersnajper trafił głową do siatki, niestety sędzia odgwizdał pozycję spaloną
68'
Sebastian Kobiera za Maćka Wilanowskiego, Kluska zapewne przejdzie do przodu
70'
Kolejna akcja Polonii, było groźnie, niestety strzał Sauczka nad poprzeczką
71'
2:0 SAUCZEEEEK
Szybka kontra Polonii, w świetnej sytuacji znalazł się Sauczek i z zimną krwią pokonał bramkarza gospodarzy
72'
Dobra akcja Polonii, Kluska dryblował w polu karnym, niestety został zablokowany. Po chwili strzał Wiśniewskiego z dystansu, zbyt lekki
75'
Ależ gol! 3:0 MAŚLANKA
Nasz lewy obrońca ruszył z piłką do przodu i zdecydował się na strzał z ponad 30 metrów. Piłka spadła za plecy bramkarza i wylądowała w siatce. Gol stadiony świata
76'
Kolejna kontra Polonii, dośrodkowanie Sauczka minęło pole karne, przejął je Wiśniewski, wycofał do Kobiery, a ten uderzył z dystansu. Tym razem dobra interwencja Zdanowskiego
78'
schodzi strzelec drugiej bramki Czarek Sauczek, w jego miejsce pojawia się Kacper Wasilewski. Sauczek dziś znowu był jedną z najjaśniejszych postaci
79'
Dobre podanie do Pieczary, niestety nasz napastnik pobiegł za bardzo w stronę skraju pola karnego i musiał dośrodkowywać
Może dzisiaj podobać się gra wysokim pressingiem Polonii. Wiele piłek w ten sposób udało nam się przejąć
82'
Ładna akcja dwójkowa Kluski z Wiśniewskim, ale dobrze wychodzi Zdanowski
83'
kolejna zmiana w zespole Polonii, w miejsce Wiśniewskiego wchodzi Jakub Cesarek
85'
szansę dostaję Wiktor Babiński, zastępując Arka Zajączkowskiego
88'
Akcja Mazura prawą stroną zakończona nieudanym dośrodkowaniem
89'
Atakuje Polonia. Mocny strzał Marcina Kluski, ale bramkarz gospodarzy odbija
90+1'
Akcja Pieczary. Minął jednego rywala i próbował strzelać, ale jego uderzenie zdecydowanie zbyt słabe
Skończyły się inne spotkanie naszej ligi. Legionovia nie dała szans Zniczowi Biała Piska (5:1), a Ursus w ostatnich minutach wywalczył zwycięstwo z Unią Skierniewice (2:1). W Łomży Łks po raz kolejny bez punktów (1:2 z Sokołem Ostróda)
Z kolei w Morągu Huragan powetował sobie ubiegłotygodniową porażkę z Polonią, pokonując Pelikan Łowicz 5:2