Polonia Warszawa - Pelikan Łowicz
3 : 1
4' P.Paczuk 45' 63'Ł.Piątek -

K.Mycka

1'
Zaczął się mecz
4'
Paaaaaaaaaaaaaczuk!
Pierwsza groźna akcja i od razu Polonia wychodzi na prowadzenie. Prostopadłe podanie górą do Paczuka, ten wychodzi sam na sam i pokonuje bramkarza.
6'
Teraz delikatna przewaga gości, ale dobrze broni się Polonia
9'
Rzut wolny dla Pelikana. Blisko bramki Polonii. Może być niebezpiecznie.
10'
Uderzenie nad bramką, zacznie Brudnicki
13'
Niebezpieczna akcja Pelikana, łatwo rywal przedarł się środkiem, ale ostatnie podanie za mocne
13'
14'
Dośrodkowanie w pole karne. Rywal opanował piłkę, ale strzał zablokowany. Będzie jeszcze rożny.
14'
Dwa dośrodkowania w pole karne, oba wybite. Rywal ma jeszcze rzut wolny, ok. 35 metrów do bramki Polonii
15'
Wrzutka w pole karne i teraz rzut rożny dla Pelikana
16'
Wybita piłka, ale nada w jej posiadaniu rywale. Aut dla Pelikana.
18'
Udało się na razie odepchnąć rywali, Polonia buduje swoją akcję
19'
Składna akcja gości, głębokie dośrodkowanie w pole karne Polonii. Na szczęście minęło wszystkich zawodników.
20'
Od bramki Polonii grę prowadzi Pelikan, nie potrafi nasz zespół dłużej utrzymać się piłce
21'
Blisko remisu. Prostopadla piłka w nasze pole karne, w ostatniej chwili strzał zablokował wślizgiem nasz obrońca.
22'
Kontra Polonii. Ładnie skrzydłem urwał się PAczuk. Miał bardzo dużo miejsca, ale zwlekał z podaniem i dogonił go obrońca.
23'
Faul Pazia i wolny dla rywali z pkolic 30 metra
23'
Piłka w sieci, ale na szczęście rywal był na pozycji spalonej
25'
Znów bardzo fajnie piłką pograli goście, bardzo dużo podań, ale ostatnie dośrodkowanie prosto w ręce Brudnickiego
30'
W ostatnich minutach zelżały ataki gości, ale Polonia ma bardzo duży problem ze skonstruowaniem groźnej akcji
36'
Wreszcie jakaś kombinacyjna akcja polonistów. Kilka szybkich podań w środku pola i prostopadłe podanie do Paczuka. Niestety obrońca minimalnie szybszy.
38'
Strzał rywala sprzed pola karnego, na szczęście lekko i prosto w Brudnickiego.
39'
Odpowiedź Polonii. Piłka zagrana do Pieńkowskiego. Ten był niekryty na skrzydle, ale dośrodkował prosto w ręce bramkarza.
42'
Mogła świetnie zakończyć się ta połowa dla polonistów. Z dystansu uderzał Pazio. Bramkarz wypluł piłkę, ale Paczuk nie trafił czysto. Miał jeszcze okazję Pieńkowski, ale zamiast strzelać kiwał i zablokował go obrońca.
44'
Karny dla Polonii!
Urwał się skrzydłem Pieńkowski, dośrodkował i jeden z naszych graczy został sfaulowany.
45'
Piąąąąąąąątek!
Kapitan nie pomylił się z 11 metrów. Bramkarz w jedną stronę, kapitan w drugą i jest 2:0.
45'
Przerwa
Nie grała Polonia najlepiej w pierwszej połowie. Były ciężkie chwile, ale ostatecznie jest 2:0 dla naszej drużyny.
46'
Zaczął Pelikan
47'
Groźna akcja Pelikana lewą stronę, ale złapał piłkę Brudnicki
48'
Karny dla Pelikana
Przyjął piłkę w polu karnym rywal i wpadł w niego Marciniec, sędzia wskazał na 11 metr.
49'
Bruuuuuuuuuuudnicki!
Płaski strzał w środek, wybronił nogami Brudnicki.
53'
Nie zniechęcił ten karny rywali. Dalej atakują, ale na razie bez większych efektów.
54'
Prosta strata Piątka, kontra rywali, ale strzał w Brudnickiego.
55'
Szybki atak polonistów. Próba rajdu Pieńkowskiego, ale ostatecznie powstrzymali go rywale.
58'
Wełna zagrał ręką i wolny dla rywali.
58'
Bardzo odważne wyjście Brudnickiego, który zdemolował rywala. Sędzia uznał jednak, że wszystko odbyło się zgodnie z przepisami.
60'
Wreszcie jakaś akcja polonistów. Ładnie Pieńkowski odnalazł Paczuka, ale ten za daleko wypuścił sobie piłkę.
63'
Piąąąąąąąąąąątek!
Polonia odebrała wysoko piłkę. Pieńkowski zagrał w pole karne, piłka odbiła się od jednego z obrońców i trafiła do Piątka. Ten w sytuacji sam na sam nie pomylił się.
69'
Podwójna zmiana w Polonii. Schodzi Paczuk i Mosiejko. Za nich Kluska i Pieczara.
72'
Bardzo dobra kontra polonistów. Skrzydłem urwał się Pieczara, ale rywal wybił na róg.
73'
Wybili rywale
76'
Ładne podanie Piątka do Pieczary, ale ten miał aż 2 obrońców przed sobą. Wywalczył rożny.
76'
Wybili rywale, ale jeszcze jeden rożny
77'
Znów bez większego zagrożenia, piłka dla rywali
78'
Rożny dla PElikana
79'
Faulowany nasz zawodnik i zacznie Brudnicki
79'
Bardzo groźna akcja Pelikana. Dośrodkowanie minęło Wełnę, ale rywal nie trafił głową.
82'
Blisko 4 gola. Poloniści odebrali wysoko piłkę, dośrodkowanie Pieńkowskiego dotarło do Kluski. Strzelił z woleja, ale prosto w bramkarza.
84'
Kolejna akcja Pieńkowskiego, płaskie dośrodkowanie wyłapane przez bramkarza.
86'
Mamy debiut - pierwszy raz w 1 drużynie zagra wychowanek Dawid Keller. Po kontuzji wraca też inny wychowanek - Wyszkowski.
90'
Przytomnie odzyskał piłkę Mikołajewski, który został sfaulowany. Rzut wolny z ok. 30 metrów.
90'
Ogromne chaos w polu karnym i ostatecznie faul jednego z polonistów.
90'
Pelikan strzela gola.
90'
Koniec
Pechowa sytuacja. W ostatniej akcji rywal toczył stanął przed Kiczukiem. Obrońca doznał kontuzji bez kontaktu z rywalem i upadł na boisko. Wykorzystali to rywale, poszło podanie w pole karne i z bliska przeciwnik pokonał Brudnickiego.