Próba Parobczyka z dystansu, prosto w ręce Gostmoskiego.
Kapitalna okazja polonistów, ale fatalny kiks Kujawy i tylko rzut rożny.
Na razie przewaga Polonii, Jagiellonia II ma problemy z utrzymaniem się przy piłce.
17'
Ostry faul na Marcinho Kosikowskiego
18'
Świetne uderzenie Mosiejki z dystansu, ale jeszcze lepsza parada Gostomskiego i tylko rzut rożny
19'
Było groźnie i kolejny róg
19'
Dobre dośrodkowanie do Kujawy, niestety strzał z bliska za mocny
20'
Groźna kontra po stracie Górskiego i teraz rzut rożny dla gospodarzy
21'
Wybili poloniści
22'
Dobre dogranie do Marcinho, ten wbiegł w pole karne i uderzył, ale prosto w rękawice Gostomskiego
22'
Ostre wejście Golińskiego w jednego z rywali
23'
Dobra akcja gospodarzy i ma Jagiellonia II rzut rożny po wybiciu Górskiego
24'
Wybili poloniści, ale Jagiellonia II przy piłce
25'
Ładnie rozgrywali akcję poloniści, niestety Mosiejko stracił piłkę i zacznie Gostomski
28'
Kolejna prosta strata polonistów, ale nie wykorzystali tego rywali. Nie pozwolili nasi obrońcy nawet na oddanie strzału.
28'
Znów blisko gola poloniści. Daleki przerzut Parobczyka do Radzińskiego. Ten trochę długo zwlekał z oddaniem piłki, ale w końcu wypatrzył Parobczyka. Pomocnik uderzył z woleja, ale znów górą Gostomski
29'
Cały czas atakują poloniści, teraz rzut rożny dla "Czarnych Koszul"
30'
Wybili rywale. Potem próbował z dystansu Pazio, ale trochę za mocno.
33'
Lutostański zatrzymał Parobczyka, który wyprowadzał kontrę
35'
Rzut rożny dla Polonii
35'
Piąstkowanie Gostomskiego i jeszcze jeden róg.
36'
38'
Z kontuzją schodzi Parobczyk, za niego Roguski.
40'
Blisko kuriozalnej bramki dla Jagielloni II. Wasilewski źle dośrodkował, ale piłka prawie zaskoczyła Abramowicza, którego uratowała poprzeczka.
42'
Niebezpieczna akcja Jagiellonii II, ale nikt nie przeciął piłki granej wzdłuż naszej bramki
45'
Rzut wolny dla Polonii z ok. 25 metrów, piłka blisko linii bocznej.
46'
Niezła wrzutka, ale Kujawa nad bramką uderzył.
46'
Przerwa
47'
Trwa już 2 połowa
48'
Dośrodkowanie jednego z polonisty, ale wybita piłka
52'
Niebezpieczny strzał Sakowicza z dystansu, ale piłka minęła naszą bramką.
53'
Raaaaaaaadziński!
Informacja:
Świetne podanie Mosiejki do Radzińskiego. Ten ograł obrońcę i strzałem przy słupku pokonał Gostomskiego.
56'
Ostry faul Pazia przed własnym polem karnym, będzie niebezpiecznie
57'
Niezłe uderzenie, ale jednak za mocne.
58'
Raaaaaadziński!
Informacja:
Świetne prostopadłe zagranie do Radzińskiego i młody napastnik w sytuacji sam na sam się nie pomylił.
62'
63'
Faul polonisty i piłka dla gospodarzy
64'
Sporo miejsca miał Mosiejko, ale płaski strzał nie sprawił kłopotów Gostomskiego.
68'
Chwilowo delikatna przewaga gospodarzy, ale bez większego zagrożenia
73'
74'
Po rożnym Jagiellonia II ruszyła z kontrą, obronil strzał z ostrego kąta Abramowicz i mają gospodarze rzut rożny.
75'
81'
Nie dzieje się dużo w ostatnich minutach, gra głównie w środku boiska
84'
Świetna akcja polonistów. Sporo miejsce miał Andrzejewski, ale jego dośrodkowania nie sięgnął Kujawa.
87'
Zrobiło się niebezpiecznie pod naszą bramką, na szczęście strzał rywala za mocny
89'
Odpowiedź polonistów. Dobry przerzut do Andrzejewskiego. Ten miał masę miejsca, ale dograł prosto na głowę obrońcy.