Aut dla rywali na wysokości naszego pola karnego
Uderzenie Golańskiego zza pola karnego, ale bardzo niecelnie
Przedzierał się lewą stroną Fadecki, ale zatrzymał go obrońca, mamy rzut rożny.
Małe zamieszanie, ale od bramki ostatecznie zacznie bramkarz Sokoła
14'
Kilka podań wymienili poloniści, ale wrzutka Pazia za mocna
16'
Sporo niedokładności po stronie Polonii. Nasz zespół ma przewagę, ale nie ma pomysłu na zagrożenie bramce rywala.
17'
Dobra okazja polonistów. Dwa dalekie podania do Pazia. Niestety za pierwszym razem nasz zawodnik niecelnie dośrodkował, a potem uderzył zdecydowanie za mocno.
18'
Uderzenie z dystansu Mosiejki, z problemami, ale złapał bramkarz.
19'
Fadecki mógł być w sytuacji sam na sam, ale źle przyjął piłkę.
20'
Niebezpieczna odpowiedź Sokoła, na szczęście nikt nie przeciął dośrodkowania z lewej strony.
20'
Faul Pazia blisko naszego pola karnego, blisko linii bocznej. Może być niebezpiecznie.
21'
Bardzo groźnie, mały bilard w polu karnym, ale udało się wybić piłkę.
21'
Mogło być 1:0 dla Polonii. Świetna wrzutka Pazia do Fadeckiego, ten uderzył po koźle z woleja i końcówkami palców bramkarz wybił.
26'
Kolejna zmarnowana okazja polonistów. Świetnie rozegrana akcja. Fadecki dostał piłkę na skrzydle, zwiódł rywala i uderzył. Bramkarz wybił przed siebie, ale dobitka Mosiejko zatrzymała się na obrońcy.
28'
I znów blisko gola. Ładnie rozklepani rywale, dośrodkowanie do Fadeckiego. Ten uderzył głową, ale znów górą bramkarz.
29'
Rożny dla Polonii nie przyniósł zagrożenia, ale jeszcze jeden stały fragment
29'
Główkował Wełna, ale lekko i w środek
33'
Kolejna próba Fadeckiego, teraz uderzał z dystansu, tym razem niecelnie.
35'
Groźna kontra rywali, wszystko zakończyła się jednak lekkim strzałem głową, bez problemu Brudnicki złapał
36'
Odpowiedź Polonii, akcja prawą stroną, piłka do Mosiejko, ale ten lekko i prosto w ręce Kowalskiego
37'
Sporo podań wymienili poloniści przed polem karnym Sokoła, ale strzał Mosiejki zablokowany
38'
Strzelał Koton zza pola karnego, za lekko by zaskoczyć Kowalskiego
38'
Wolny dla Sokoła z ok. 35 metrów
39'
Pierwsze dośrodkowanie wybite, drugie w rękach Brudnickiego
39'
Wolny dla Polonii z ok. 30 metrów, dobra okazja na przełamanie obrony rywali
40'
Przyzwoite dośrodkowanie, ale poradzili sobie obrońcy
41'
Rzut rożny dla Znicza
42'
Niepewna interwencja Brudnickiego, ale wszystko skończyło się na faulu na Pazio
44'
Piłka w siatce rywali po udrzeniu Kotona, ale Pieczara był na pozycji spalonej, a przeszkadzał bramkarzowi wg sędizego
44'
Mooooooooooooooosiejko!
Głębokie dośrodkowania polonisty, obrońca zamiast przepuścić piłkę, wybił ją do Mosiejki. Ten zwiódł obrońcę i strzelił gola.
45'
Rzut wolny dla Sokoła, źle wybił Brudnicki, ale obrońcy wybili strzał lecący do pustej bramki
45'
Jeszcze jedno dośrodkowanie, tym razem pewnie złapał Brudnicki
Legionovia przegrywa do przerwy ze Zniczem Biała Piska 0:1
Czekamy na rozpoczęcie drugiej połowy, ale trwa już druga część meczu Legionovii, która szybko wyrównała.
46'
Zaczął Sokół
48'
Uderzenie Golańskiego z dystansu, bardzo niecelne
49'
Niezła akcja Polonii, niestety dośrodkowanie Pazia zblokowane i złapał bramkarz
49'
Strzał Kotona z dystansu, bardzo lekkie, właściwie podanie do bramkarza
51'
Kolejny atak polonistów. Pierwsze dośrodkowanie Fadeckiego zablokowane, drugie trochę za wysokie do Pieczary.
Legionovia już prowadzi ze Zniczem
54'
Ładna wymiana między Kotonem i Fadeckim, piłka potem trafiła do Kluski. Ten z dystansu uderzył fatalnie, bardzo mocno i nad bramką.
55'
Fatalna strata rywali. Przejął piłkę Mosieko, pobiegł przed siebia, podał do Kluski, ale ten wdał się w niepotrzebny drybling i nic z tej akcji nie wyniknęło.
56'
Faul Wełny, wolny ok. 30 metrów od bramki Polonii.
57'
Mocne dośrodkowanie, nikt nie przeciął piłki i zacznie Brudnicki
61'
Polonia przeważa, co chwilę atakuje, ale trochę nieporadne są akcje naszego zespołu. Brakuje ostatniego podania, czy decyzji o strzale.
63'
Niezła akcja Sokoła. Dalekie podanie do Zagórskiego, który ograł Pazia. Strzał skrzydłowego Sokoła zdecydowanie za mocny.
64'
Teraz lepszy moment rywali, Polonia trochę zepchnięta.
65'
Zaatakowali poloniści, Fadecki zagrał w pole karne, ale akurat w miejsce, gdzie nie było żadnego polonisty.
67'
Próbował z dystansu Mosiejko, ale zdecydowanie za wysoki strzał
69'
Niebezpieczne podanie w pole karne Polonii, ale rywal nie zdołał na szczęście opanować piłki
70'
Faulowany Koton, będzie wolny z ok. 35 metrów.
71'
Faul polonisty i zacznie bramkarz
72'
Ruszyła Polonia z kontrą, ale faulował Zagórski
75'
Niezła akcja gospodarzy, pogubili się poloniści, ale byl na miejscu Jarosz
76'
Ratuje Polonię Brudnicki. Fatalny przerzut Pieczary dał kontrę rywalom. Zakończyła się strzałem z dystansu, ale parada Brudnickiego uchorniła nas przed stratą bramki. Jeszcze rożny dla Sokoła.
76'
Groźne dośrodkowanie, wypiąstkował Brudnicki i jeszcze jeden rozny.
77'
Wybił Brudnicki, a potem faulowany jeden z naszych zawodników. Mamy rzut wolny blisko naszego pola karnego.
77'
Pierwsza zmiana w naszym zespole, za Fadeckiego Pieńkowski
80'
Za mocne wejście Mosiejki w pressingu
81'
Świetna akcja Pieńkowskiego, wypatrzył Pieczarę, ale kapitalna obrona Kowalskiego. Dobitka nad bramką.